• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Майбутні лідери агропромислового виробництва

Друк
PDF

  

 

З 29 по 31 травня на базі Харківського національного університету імені В.В. Докучаєва відбувся XXI Зліт студентських лідерів аграрної освіти, до якого завітали 160 делегатів із 22 ЗВО. Вже більше 20 років поспіль збирає під свої знамена майбутніх лідерів агропромислового виробництва, відмінників навчання, іменних стипендіатів, активістів студентського самоврядування. Три дня зльоту були насичені цікавою програмою, ми одразу поринули у вир заходів наукового, культурного, лідерського формату.

 

 

В перший день відбулося урочисте відкриття зльоту, на якому виступили ректор університету О.Ульянченко та спонсори і представники різних сфер діяльності аграрного сектору. Наступного дня ми відвідали лекції експертів Європейського Союзу з аграрної освіти, які надали багато важливої інформації з удосконалення аграрної політики в Україні. Заключного дня відбувся форум "Майбутнє агровиробництва очима лідерів: сучасні проблеми та шляхи їх вирішення" , де ми дізналася, яким має бути сучасний бухгалтер, як вирішити проблему трудової міграції та які вони новітні технології. Також відбулося урочисте закриття зльоту та заключний етап фестивалю "Софіївські зорі".

Щиро дякую організаторам зльоту та господарям заходу, а також керівництву рідної альма-матер за довіру представити навчальний заклад на такому високому зібранні.

Посилання на фотоальбом у  facebook

 


Яна Запорожець,

студентка 10 групи

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com