• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Свято випуску 2019 року

Друк
PDF

 

 

У Лубенському фінансово-економічному коледжі урочиста подія – випускний вечір, який відбувся 27 червня. На свято зібрались викладачі, випускники, батьки, рідні та друзі.

Свято відбулося в атмосфері радісного хвилювання, а також певного смутку за коледжем, що за час навчання став для випускників другою домівкою. Роки, проведені разом, назавжди залишаться в пам'яті. Хтось пізніше згадає про них з радістю, хтось з тугою. Але так чи інакше, веселі моменти студентського життя не забудуться ніколи. Випускний вечір – це закінчення перед великим початком… Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів.

Привітати випускників завітали: міський голова О. Грицаєнко, депутат Верховної Ради України К. Іщейкін, в.о. голови Лубенської райдержадміністрації С.Сіряченко, заступник декана факультету обліку та фінансів Полтавської державної аграрної академії А.Дорошенко.

   

Запальною піснею свої групи вітали куратори Кочерга Т. І. (30 гр.), Юрченко А. С. (31 гр.), Кривець Ю. О. (37 гр.), Кононенко В. Г. (39 гр). Під час концерту звучали музичні вітання для випускників і батьків, які супроводжувалися бурхливими оплесками.

  

Найбільш хвилюючою частиною свята стало вручення випускникам дипломів.

Позаду лекції, заліки та іспити, а попереду – доросле самостійне життя. Проте кожен з випускників ще не раз з вдячністю та теплом згадає свою аудиторію, одногрупників та викладачів, які за цей час стали як рідні.

Тож від імені випускників 2019 р. хочу всім подякувати за найкращі студентські роки, які ми провели в стінах коледжу.

 

Юлія Дудник, випускниця 30 групи

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com

xxxhub mytabu.net