• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Участь у дні відкритих дверей в суді

Друк
PDF

 

 

Кращий захист – це захист законом. Він не завжди веде до повного виправдання, але його перевага полягає в тому, що, коли захисник знайшов юридично правильне положення, воно стає обов’язковим для суддів.

П. Сергіїч

21 лютого 2020 року у Лубенському міськрайонному суді було проведено «День відкритих дверей». Тематика заходу: «Відкритість суду – це запорука довіри громадян до правосуддя».

 

Захід відвідали студенти 29 групи Лубенського фінансово-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії, яких було ознайомлено з діяльністю суду, роботою суддів, працівників апарату суду, нововведеннями у законодавстві з питань судоустрою, зразками різних процесуальних документів. Крім того, студентів проінструктували щодо правил поведінки під час судового засідання, після чого вони мали змогу побачити роботу суду зсередини. Ознайомчу екскурсію провела прес-секретар суду Гак Тетяна Григорівна.

 

Студентам була надана можливість відвідати судове засідання, за участі голови суду Алтухової Олесі Сергіївни, яка по закінченню розгляду справи провела особисту зустріч зі студентами. Юнаки і дівчата зацікавлено послухали, як проходить процес, застосовуються норми матеріального і процесуального права на практиці. Кожен із присутніх був вражений професійністю судді.

Підводячи підсумки Дня відкритих дверей, слід зазначити, що проведення такого заходу сприяє підвищенню загального рівня правової культури, формуванню у молоді довіри та поваги до судової влади, а також побудові діалогу між судовою владою та громадськістю.

 

Оксана Силка,

викладач правознавства

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com