• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Тиждень економічно-комерційних дисциплін – 2021

Друк
PDF

  

Доброю традицією в нашому коледжі стало щорічно проводити тиждень економічно-комерційних дисциплін. Цей рік також не виняток. В рамках тижня з 12 по 16 квітня для студентів 2 та 3 курсу спеціальностей   «Економіка»  та  «Підприємництво, торгівля  та  біржова  діяльність»  було проведено ряд запланованих заходів.

З 10 квітня по 11 квітня викладачі циклової комісії економічно – комерційних дисциплін Богдан В.С., Бойко Л.А., Пшенична Ю.С. взяли участь у Всеукраїнській науковій онлайн-конференції на тему: «Фасилітація. Методи та прийоми творчого засвоєння інформації».

Чого нам слід очікувати від економіки майбутнього? Якою вона буде? Яким буде світ, де дедалі більше все автоматизується, де змінюються звичні для нас принципи, парадигми, де виникає конфлікт цінностей, конфлікт поколінь – коли одна генерація не дуже розуміє, що хоче інша? Ці питання стали темою вебінару на тему «Трансформація бізнесу: Економіка майбутнього», який був проведений 13 квітня 2021 року для студентів 27 і 37 груп спеціальності   «Економіка».

14 квітня  2021 р.  для  студентів  2  та 3 курсу спеціальностей   «Економіка»  та  «Підприємництво, торгівля  та  біржова  діяльність»  проведено   онлайн-зустріч   «Старт успішної кар’єри»  за  участю  випускників  коледжу  минулих років.     

          Досконало  володіти   своєю  професією – це одна з основних  обов'язкових умов успішної кар'єри.  Але  кар’єрний успіх   приходить  не  відразу.  Щоб  стати  успішним  професіоналом потрібно постійно вдосконалювати  свої  навички,  ділитися  досвідом,  більше  практикуватися. В загальному, розвиватися самим і допомагати  іншим  в області  конкретної професійної діяльності.

         Куришко  Денис,  Шкарупа  Євгеній,  Алієв Артур,  Усик Дарина,  Алексанян Тіна  та  Рибаченко  Катерина  поділилися своїм життєвим  та  професійним  досвідом,   як  досягти  кар’єрного  успіху,  щоб він  не став  набором  випадкових  рішень;  як  цілеспрямовано  рухатися  до бажаної мети, а  не  хаотично  змінювати  види  роботи,  залежно  від  зовнішніх обставин; як побудувати ефективний персональний бренд та навчитися комунікаційних  навичок  взаємодіяти  з  людьми  у  різних сферах бізнесу.

Власним  прикладом  наші  випускники  довели, що міцні знання,  набуті  в  коледжі  та  бажання  рухатися  вперед  до  своєї мети – це основні чинники для  того,  щоб піднятися  на  найвищу  сходинку  кар’єрного  росту.

      Дякуємо, шановні випускники!!! Нехай Вашу життєву та професійну стежину  завжди  супроводжує  успіх у всіх  справах!!!

15 квітня 2021 року відбулася онлайн зустріч "Бізнес-марафон", яка була проведена для здобувачів освіти за спеціальністю "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність". Студенти 39 групи презентували свої дослідження по підприємствах, які на їхню думку є провідними в регіоні, на території України та за її межами. Маркетингові  дослідження проводили протягом двох тижнів з дисципліни "Практика  по ринковим дослідженням та ціноутворенню", а студенти 29 групи активно долучились до обговорення їх результатів,  отримавши нові враження та поповнивши свій багаж новою, цікавою інформацією.

З 29 травня по 9 квітня студенти коледжу, створивши команди (21 група «Оптимісти», 27 група «Рятівники економіки», 37 група «ЛФЕФК», 31 група «Qveens of Balance»),  приєдналися до проєкту «Ігри Заводів» від UGEN, а також  взяли участь у змаганні від компаній із найкращими заводами України.

Наші студенти були присутні на п′ятьох організованих вебінарах, вирішували поставлені завдання у вигляді кейсів, а також працювали із менторами бізнесу.

За результатами ігор студенти отримали сертифікати учасників  у проєкті «Ігри Заводів» від UGEN.

 

 Також з 12 по 15 квітня між студентами коледжу було проведено онлайн – фотоконкурс «Економічний олімп Лубенщини».  

В економічному фотоконкурсі взяли участь студенти, які відповідно до положення про конкурс дотрималися всіх рекомендацій, а саме: 11 група - Непочатова Каміла, 20 група - Клименко Аліна, 21 - Бутович Каміла, 29 група- Гулак Богдана, 31 група - Груба Ольга, 37 група - Старун Анастасія.

За результатами підрахунку лайків було  обрано переможця.

Вітаємо з перемогою в конкурсі студентку 37 групи Старун Анастасію (куратор Бойко Л. А.), всім дякуємо за участь.

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com