• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Чорнобильський вітер у душах

Друк
PDF

 

Я знаю - серце в кожного щемить

По чистих душах у святій печалі,

Вклонімося ж їх пам'яті в цю мить,

Єднаймося в скорботному мовчанні...

 

 

26 квітня цього року виповнюється 35 років з дня найбільшої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття- аварії на Чорнобильській АЕС. Вона стала болючою історією для всього світу і залишається важкою спадщиною майбутнім поколінням багатьох держав.

Чорнобиль зруйнував життя мільйонів людей, назавжди розділивши їх долі на дві половини: мирне життя до катастрофи і горе, яке не піддається будь- якому виміру після 26 квітня 1986 року. Відтоді кожен з нас живе з великою тривогою за майбутнє прийдешніх поколінь, яких торкнулося Чорнобильське лихо, і усвідомлює всю незахищеність людства перед катастрофами планетарного масштабу.

   

Розміри Чорнобильської катастрофи могли б бути більшими і жахливішими, якби на поєдинок з розбурханим атомом з перших хвилин аварії не вступили тисячі людей.

Ми не повинні забути героїзм пожежників, військовослужбовців, будівельників, медиків, представників усіх професій, котрі брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Їхній подвиг завжди записаний у літопис людської мужності й навічно залишиться в пам'яті українського народу.

До Дня пам'яті Чорнобильської трагедії бібліотекарі коледжу підготували книжкову викладку та презентацію "Чорнобильський вітер у душах", за матеріалами якої куратори провели зі студентами години спілкування.

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com