• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Запобігання булінгу

Друк
PDF

 

Проблеми булінгу та домашнього насильства на сьогодні є актуальними для обговорення. Педагогічні працівники ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАА» 26 травня 2021 року долучилися до круглого столу «Запобігання булінгу та протидія домашньому насильству у закладах освіти: психологічні аспекти», який відбувся за допомогою онлайн платформи Teams.

 

Конференція проводилася на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського. У засіданні круглого столу взяли участь: практичні психологи, соціальні педагоги, директори, заступники директорів, вчителі, інші педагогічні працівники закладів освіти. Висвітлена інформація виявилася досить цікавою та цінною для практичного використання.

 

На засіданні розглядали проблеми булінгу та вектори вирішення проблеми, з’ясовували, як протидіяти насильству, ознайомилися із завданнями діяльності психологічної служби з питань створення безпечного освітнього середовища. Насамкінець заходу учасники круглого столу закріпили отриману інформацію методом «Рефлексія».

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com