• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Урочистості з нагоди вручення дипломів

Друк
PDF

  

Протягом декількох років ми з нетерпінням чекали цього особливого дня. Іноді скаржилися один одному, що час занадто повільний, що втомилися від відвідування занять, вивчення наук та перечитування купи книг щодня. Та, отримавши нарешті бажаний диплом, відчули, що в радості з'явився легкий присмак смутку: дитинство закінчилося, і з-під крила мудрих наставників доведеться вийти в самостійне доросле життя.

  

25 червня відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам Відокремленого структурного підрозділу «Лубенський фінансово-економічного фаховий коледж Полтавської державної аграрної академії». Усі переживання та іспити уже позаду, а попереду зовсім нове та невідоме життя.

  

Для привітання наших випускників завітали почесні гості з нашого рідного Полтавського державного аграрного університету. Також приємним сюрпризом для випускників стало мелодійне музичне вітання від кураторів та викладачів.

Найбільш захопливою частиною свята стала церемонія вручення дипломів. Вона розпочалася за традицією з офіційної частини, на адресу випускників прозвучали теплі слова директора коледжу, відмінника  аграрної освіти і науки Тетяни Орошан. Під оплески вчорашні студенти виходили отримувати документи про освіту уже самостійними дорослими людьми, сповненими планів, мрій, сподівань на нові досягнення та успіхи.

 

У руках - дипломи, а в очах - сльози. Навіть найстійкіших розчулив цей хвилюючий момент, бо лише стоячи поруч з одногрупниками вони зрозуміли, що це було востаннє.

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com