• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

День знань у коледжі – неповторний і особливий

Друк
PDF

 

Легкий подих осінньої прохолоди нагадує нам про наближення довгоочікуваного для всіх студентів і працівників коледжу свята – Дня знань. Святковий день настав – і в коледжанському родинному колі розпочалася урочиста посвята в студенти вступників на основі базової та повної середньої освіти. Юнаки і дівчата, сповнені бажання отримати якісну фахову передвищу освіту із престижних фінансово-економічних спеціальностей, отримали не лише такий бажаний студентський квиток, а й заряд неймовірний позитивних емоцій. Відсьогодні нові представники коледжанської родини своїми успіхами й талантами, наполегливістю і старанністю гідно плекатимуть славне ім’я Відокремленого структурного підрозділу «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету».

   

Чудові слова ведучих заходу і музичні подарунки від коледжанських вокалістів тісно переплелися зі щирими вітаннями директора нашого закладу, відмінника аграрної освіти і науки України Тетяни Анатоліївни Орошан. Теплі слова вітань з нагоди свята пролунали від запрошених гостей, представників Полтавського державного аграрного університету – закладу, який з гордістю вважають своєю Альма-матер різні покоління випускників коледжу. Своєрідним символом зростання мудрості й знань стало молоде дерево, посаджене студентами нового набору на подвір’ї коледжу.

 День знань триває – і традиції його святкування доповнили цікаві нововведення, ініціатором яких виступила заступник директора з виховної роботи Вікторія Сергіївна Рудик за підтримки всієї коледжанської громади. Освітній пікнік, проведений кураторами груп на важливих локаціях нашого міста, передбачав не лише невимушене спілкування зі студентами на актуальні теми, а й можливість вже з першого дня навчання втілити в життя важливу ідею – «Єднаймося, студенти, ми родина, підтримка поруч дружньої руки…»    

Дійсно, в єдності й спільному прагненні до якісної освіти – наша сила, це чудово розуміють представники Студентської ради, які святкового дня виявили бажання попрацювати справжніми журналістами. У коледжі запрацювала телестудія, учасники якої мають на меті зберегти для історії яскраві й світлі моменти з життя закладу. Тож цікаві інтерв’ю і святкові репортажі зможуть переглянути всі, хто цікавиться життям коледжанської родини.

   

Неначе мить, промайнув перший день нового навчального року. Перегорнувши ще одну сторінку історії нашого закладу, розуміємо, що попереду нас чекають нові важливі події, нові завдання й можливості, нові здобутки й перспективи. Нехай щирі побажання миру, міцного здоров’я, добра, щастя, достатку та щедрої долі втіляться для всіх і кожного, стануть запорукою процвітання коледжу на довгі роки!   

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com