• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

 • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

 • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

 • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Спорт

Друк
PDF

Проблему здоров’я, без перебільшення, можна назвати проблемою номер один у сучасному суспільстві. Здоров’я завжди було головним чинником розвитку нації. Але саме на початку третього тисячоліття ця істина стала більш актуальною. 

Виникає питання: що можемо ми всі, а особливо викладачі фізвиховання, зробити, щоб із вищого навчального закладу молодь виходила фізично і психічно здоровою?

Перш за все – ліквідувати брак рухливої активності. Правильно підібрані фізичні навантаження допомагають зняти психічну напругу, викликану виробничими чи особистими проблемами. Окрім того, систематичні фізичні вправи - ефективна профілактика різних захворювань. Поєднання певних рухових дій, ретельний добір фізичних вправ дозволяє організовувати ефективну рухову діяльність студентів на заняттях з фізичного виховання. 

У своїй роботі кожен викладач фізичного виховання реалізує індивідуальний підхід до студентів і вибирає ефективні форми роботи як на заняттях, так і позаурочний час.

Дозвілля студентів коледжу планується з урахуванням їх фізичного розвитку, створюються умови для формування здорового способу життя. 

Туристичний похід – це не лише спортивні змагання, а й змістовний відпочинок на природі

Наші студенти є активними учасниками громадського спортивного життя. На їх рахунку І місце в чемпіонаті міста з настільного тенісу серед команд КФК членів ФСТ «Україна» (Покидько Тетяна), ІІІ командне місце, ІІ командне місце у першості Лубен з техніки туризму, ІІ командне місце у змаганнях з футболу між вищими навчальними закладами І-ІІ рівнів акредиації, ІІ місце в турнірі зі стрільби серед команд КФК членів ФСТ «Україна» (Мінченко Людмила), участь у обласних змаганнях між вищими навчальними закладами І-ІІ рівнів акредиації,  кубку міста з міні-футболу, чемпіонаті міста з міні-футболу, традиційному Всеукраїнському турнірі, в першості міста серед команд КФК членів ФСТ «Україна». 

Хвилюючі миттєвості змагань на першість коледжу з міні-футболу

 Участь команди студентів коледжу у змаганнях на першість міста з техніки туризму

   

 Учасники спартакіади з нагоди Дня фізичної культури і спорту отримали заслужені нагороди  

 Спортивна гордість коледжу – наші дівчата – переможці змагань з волейболу та в естафеті з бігу 4х100м 

Багато студентів та випускників коледжу мають спортивні досягнення в особистому заліку. Так, студент 21 групи Симоненко Сергій бере активну участь у змаганнях зі спортивного орієнтування і має такі досягнення: ІІ місце в групі М14 у Міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування «Таврическая весна - 2009» м. Алушта (25 – 29.03.2009р.); І місце в Кубку України (ХІV етап, 4.10.2009); ІІ місце в загальнокомандному заліку у ХХІІ юнацьких змаганнях зі спортивного орієнтування на приз газети «Сільські вісті», пам’яті Віталія Грибка (1 – 5 липня 2010р.),  ІІ місце в групі Ч16 на короткій дистанції у юнацьких спортивних іграх України зі спортивного орієнтування м.Черкаси (18.07.2010р.).  

 

Прикладом фізичної активності для студентів є участь викладачів коледжу у Всеукраїнській спартакіаді «Здоров’я» серед працівників аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. 

Не всі стають великими спортсменами, але любов до спорту, до самостійних щоденних занять фізичними вправами допомагає кожній людині впевнено крокувати життям.

З 15 по 18 квітня у нашому місті були проведені областні змагання з міні-футболу серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, в яких взяли участь 12 команд з Полтави, Кременчука, Лохвиці, Хомутця, Хоролу та Лубен. Команда нашого коледжу гідно показала себе і вперше за довгі роки здобула почесне 3 місце.

Висловлюємо подяку команді, яка була представлена в такому складі:

 • Височин Дмитро
 • Божко Дмитро
 • Артеменко Олександр
 • Христич Максим
 • Шацький Ігор
 • Атрощенко Сергій
 • Яковченко Володимир

та тренеру команди Кононеку В.Г.

ТАК ТРИМАТИ!!!

24 квітня 2014 року в місті Лубни відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитауії в залік Обласної спартакіади, в яких прийняли участь 13 команд. Команда Лубенського фінансово-економічного коледжу посіла 4 місце. В індивідуальному заліку призеркою області стала Захарченко Марія, яка зайняла почесне 3 місце.

Честь коледжу захищали такі студенти:

 • Захарченко Марія (22 група)
 • Божко Дмитро (37 група)
 • Полєв Владислав (22 група)
 • Василенко Максим (20 група)
 • Бондаренко Богдан (11 гррупа)
 • Кучеренко Юрій (10 група)

Висловлюємо подяку команді.

ТАК ТРИМАТИ!!!

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com