• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Педагогічний професіоналізм – запорука високої якості підготовки здобувачів освіти

Друк
PDF

 


Сьогодення в Україні позначено цілою низкою життєво важливих змін: реформуванням провідних галузей, розбудовою нової економічної системи, інтеграцією до європейської спільноти та глобалізацією більшості суспільних процесів. За таких умов змінюються особистісні, професійні, моральні цінності молоді, а значить освіта має реагувати на них швидко, адекватно і якісно, що висуває нові вимоги до особистості педагога. Однак як би не змінювався світ, як би він не трансформувався, не розробляв технічних інновацій, не зникає запит на словесні методи навчання, живе спілкування в освітньому процесі та високу педагогічну майстерність того, хто входить у сучасну аудиторію.

Викладачі коледжу збагачують власний педагогічний досвід та удосконалюють свою майстерність подаючи творчі роботи на Всеукраїнський конкурс «Педагогічний ОСКАР», який створено відповідно до Меморандуму про співпрацю між Національною академією педагогічних наук України і Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової перед вищої освіти».

В епоху широкого запровадження інформаційних технологій, величезного потоку інформації, саме викладач стає організатором такого навчального процесу, в якому кожному цікаво і комфортно.

 

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com