• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Ми - нащадки козацької слави

Друк
PDF

 

14 жовтня 2022 року до Дня Українського козацтва (свято Покрови) та Дня захисників і захисниць України проводилась Всеукраїнська онлайн-естафета єдності «Ми – нащадки козацької слави». Цього річ у заході беруть участь студенти, викладачі понад 150 закладів вищої та передвищої освіти.

До естафети долучився і наш навчальний заклад ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ». Коледж представили здобувачі освіти другого курсу. Молодь створила відеоматеріал з декламацією віршів класиків української літератури на актуальні зараз теми. Студентам вдалося передати глядачам зміст та настрій поезії.

Важливими завданнями для молоді на сьогодні є збереження культурної спадщини та підвищення ролі української мови, як національної цінності. 

До Дня Українського козацтва (14 жовтня 2022 року) газета «Лубенщина» провела конкурс на краще читання віршів. До заходу мали можливість долучитися всі бажаючі без вікових обмежень. Найактивнішою виявилася молодь, яка і склала основу конкурсу. Наш навчальний заклад представила студентка третього курсу Супруненко Юлія із поезією Тараса Григоровича Шевченка «Доля». У вірші поет звертається до власної долі, рядки якого пронизані сумом та любов'ю до рідної землі. Поезія виховує, окриляє та надихає на нові досягнення. 

 

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com