Гуртожиток

Друк
PDF

Гуртожиток – це друга домівка

 

         Студентські роки – це, безумовно, найкращі роки в житті кожної людини. І, звичайно ж, невід’ємною частиною їх є проживання в гуртожитку. Недарма кажуть: «Хто не жив у гуртожитку, той не був справжнім студентом». І це дійсно так. Адже на 3-5 років для більшості студентів він стає другою домівкою.

   

Самопідготовка очима фотографа

         Наш гуртожиток – це будинок, у якому живе велика дружна родина. І як ведеться в такій родині, - тут панує атмосфера добра, поваги, взаєморозуміння. Саме гуртожиток об’єднує, згуртовує в колектив студентів, має великий вплив на формування особистості.

 

"Стратегічні запаси" - запорука здоров`я студента

         Порядок, чистота, відповідне естетичне оформлення кімнат, побутових приміщень – неодмінні умови для комфортного проживання студентів. Квіти, декоративні рослини створюють затишок у приміщенні. Стіни коридорів, кімнат, вестибюлю оформлені картинами, фотографіями, стендами. Цим самим студентам прищеплюються естетичні смаки.

  

         Щоквартально в гуртожитку проводяться конкурси на кращу естетично оформлену кімнату. Орган студентського самоврядування – рада гуртожитку –  це страж порядку, організатор добрих справ і заходів; здійснює контроль за дотриманням студентами правил поведінки та особистої гігієни, за самопідготовкою студентів.

  

 

    

         Мешканці нашого гуртожитку вміють змістовно організовувати свій вільний час. Для цього у нас є всі умови: спортивний майданчик, футбольне поле; у приміщенні – актова та читальна зала. Охочі зайнятись улюбленою справою -  чи то вишиванням, чи в’язанням, чи квілінгом, чи іншою цікавою справою - збираються саме там, інколи в кабінеті вихователя. Свої вироби виставляють у гуртожитку, коледжі, а іноді виготовляють їх просто так, для душі.

  

         Правильно організоване дозвілля студентів сприяє вихованню в них духовної культури та моральних цінностей, вчить довірливим відносинам між собою.

Як ми відпочиваємо 

       

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnуfekpdaa@gmail.com