Пам’ятка для вступників

Друк
PDF

Пам'ятка для вступників до вищих навчальних закладів на основі повної загальної середньої освіти з числа дітей загиблих захисників України

Вступ до вищих навчальних закладів проводиться на конкурсній основі як для безоплатного навчання на місцях державного та регіонального замовлення, так і на місцях за кошти фізичних та юридичних осіб.

Бюджетні місця в державних та комунальних вищих навчальних закладах адресно надаються кращим вступникам за результатами загального конкурсу (конкурсним балом) або за квотами в передбачених законом випадках. У разі наявності у вступника з числа дітей загиблих захисників України необхідного бала для зарахування на бюджетне місце за загальним конкурсом, достатньо своєчасно подати оригінали необхідних документів до приймальної комісії.

Незаповнені бюджетні місця використовуються для переведення на них вступників з соціально вразливих верств населення, які за конкурсом здобули право навчання за кошти фізичних та юридичних осіб. Для цього особам, які не отримали рекомендації на місця державного замовлення, необхідно вибрати конкурсну пропозицію (спеціальність, форму навчання тощо) в державному чи комунальному вищому навчальному закладі з бюджетними місцями, де їм було рекомендовано для зарахування на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб, подати оригінали необхідних для зарахування документів та укласти договір про навчання. Вносити жодної плати за цим договором не потрібно.

Разом з оригіналами документів потрібно до 12 години 5 серпня подати до приймальної комісії посвідчення члена сім’ї загиблого (дітям загиблих осіб до досягнення ними 16-річного віку — довідку, що видається матері або іншому повнолітньому члену сім’ї загиблої особи, або опікуну), видане відповідно до Положення про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 1994 р. № 302. Вищий навчальний заклад забезпечить переведення вступника на бюджетне місце не пізніше 18 серпня.

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com