Рейтинг успішності студентів за результатами літньої екзаменаційної сесії 2016-2017 навч. року

Друк
PDF

 РЕЙТИНГ

успішності студентів І курсу денної форми навчання

на призначення академічної стипендії

за результатами літньої екзаменаційної сесії 2016-2017 навч. року

схвалений рішенням стипендіальної комісії (протокол № 3 від04.07.2017)

 

№ з/п

 

ПІБ студента

 

Рейтинговий бал

 

Види стипендії

Ординарна

(звичайна) академічна

Упідви-щеному розмірі

 

Спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

 

1

Дудник Юлія Володимирівна

10,57

 

 

призначено

2

Василенко Анастасія Сергіївна

10,07

призначено

 

3

Філатова Катерина Єгорівна

8,79

призначено

 

4

Удовіченко Оксана Миколаївна

8,73

призначено

 

5

Стародубцева Інна Олексіївна

8,33

 

 

6

Стовбун Даниіла Едуардівна

8,13

 

 

7

Шудрик Анастасія Миколаївна

8,00

 

 

8

Немеш Аліна Володимирівна

7,33

 

 

9

Кондієнко Лілія Анатоліївна

6,93

 

 

10

Гальченко Яна Євгеніївна

6,73

 

 

Спеціальність 051 «Економіка»

1

Мошура Аліна Олександрівна

8,67

призначено

 

2

Лях Вікторія Андріївна

7,87

призначено

 

3

Білаш Єгор Вячеславович

7,80

призначено

 

4

Рибаченко Катерина Олександрівна

7,73

призначено

 

5

Герасименко Олександр Віталійович

7,00

призначено

 

6

Стародуцева Аліна Олексіївна

6,87

призначено

 

7

Бондар Луїза Анатоліївна

6,79

призначено

 

8

Житинська Анна Володимирівна

6,60

 

 

9

МожчільКаріна Анатоліївна

6,60

 

 

10

Омельченко Олег Юрійович

6,21

 

 

11

ДакалоАміна Сергіївна

6,07

 

 

12

Борисова Руслана Олександрівна

6,00

 

 

13

Общий Андрій Юрійович

5,21

 

 

Спеціальність071 «Облік і оподаткування»

1

Хоменко Оксана Василівна

9,87

призначено

 

2

Панченко Поліна Миколаївна

9,60

призначено

 

3

Тараненко Ярослав Ігорович

9,00

призначено

 

4

Тютюнник Анастасія Сергіївна

8,93

призначено

 

5

Горбань Юрій Олександрович

8,79

призначено

 

6

Шовкова Валерія Вікторівна

8,73

призначено

 

7

Верещака Максим Анатолійович

8,60

призначено

 

8

Король Яна Миколаївна

8,57

призначено

 

9

Стешенко Катерина Василівна

8,47

призначено

 

10

Михайленко Ірина Миколаївна

8,27

призначено

 

11

Шостак Ярослав Ігорович

 

7,86

призначено

 

12

Коляда Анастасія Олександрівна

7,67

призначено

 

№ з/п

ПІБ студента

Рейтинговий бал

 

Види стипендії

Ординарна

(звичайна) академічна

У підви-щеному розмірі

13

Лисенко Яна Юріївна

7,50

 

 

14

Марченко Лілія Юріївна

7,47

 

 

15

Кривошей Юлія Миколаївна

7,33

 

 

16

Даценко Анна Сергіївна

7,29

 

 

17

Войтер Тетяна Сергіївна

7,00

 

 

18

Кащенко Вадим Анатолійович

7,00

 

 

19

Кисляк Анна Анатоліївна

6,80

 

 

20

Масовець Анастасія Володимирівна

6,73

 

 

21

Шимановський Владислав Олександрович

6,73

 

 

22

Проценко Тамара Григорівна

6,00

 

 

23

Клепач Владислав Юрійович

5,79

 

 

24

Омельченко Володимир Володимирович

5,64

 

 

Спеціальність076  «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

 

 

1

Свєтлова Марія Юріївна

9,87

призначено

 

2

Білошапка Аліна Сергіївна

9,27

призначено

 

3

МомотАльона Сергіївна

9,00

призначено

 

4

Кокозій Олександра Леонідівна

8,47

призначено

 

5

Пахар Олександр Сергійович

7,73

призначено

 

6

Білоус Олена Володимирівна

7,47

призначено

 

7

Тищенко Світлана Василівна

7,36

 

 

8

Счотчиков Богдан Олександрович

6,60

 

 

9

Новіков Максим Володимирович

6,13

 

 

10

Риженко Максим Геннадійович

5,53

 

 

11

Пепел Вікторія Сергіївна

5,43

 

 

 

 

 

Зав. відділення                                                 Т. М. Конкіна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

РЕЙТИНГ

успішності студентів ІІ курсу денної форми навчання

на призначення академічної стипендії

за результатами літньої екзаменаційної сесії 2016-2017 навч. року

схвалений рішенням стипендіальної комісії (протокол №3 від 04.07.2017)

 

№ з/п

 

ПІБ студента

 

Рейтинговий бал

 

Види стипендії

Ординарна

(звичайна) академічна

Упідвище-ному розмірі

 

Спеціальність 072  «Фінанси, банківська справа та страхування»

5.03050801  «Фінанси і кредит»

 

1

Нагорна Вікторія Сергіївна

5,00

 

призначено

2

Стеценко Юлія Анатоліївна

5,00

 

призначено

3

Деркач Юлія Едуардівна

4,82

призначено

 

4

Куксань Богдан Сергійович

4,73

призначено

 

5

Шаповал Олександр Володимирович

4,60

призначено

 

6

Соколова Таміла Олегівна

4,60

призначено

 

7

Миколайчук Сніжана Ярославівна

4,40

 

 

8

Дараган Дмитро Олексійович

4,36

 

 

9

Ляшко Юлія Валеріївна

4,30

 

 

10

Кузуб Тетяна Віталіївна

3,90

 

 

11

Шрамко Антон Юрійович

3,73

 

 

12

Гринь Євгеній Юрійович

3,50

 

 

13

Горблянська Олександра Юріївна

3,45

 

 

14

Кириліченко Аліна Вікторівна

3,36

 

 

Спеціальність 071  «Облік і оподаткування»

5.03050901  «Бухгалтерський облік »

 

1

Гладун Наталія Іванівна

5,00

 

призначено

2

Децюра Таміла Олексіївна

5,00

 

призначено

3

Конкін Дмитро Станіславович

5,00

 

призначено

4

Ляшко Марина Олександрівна

5,00

 

призначено

5

Отченко Еліна Олегівна

5,00

 

призначено

6

Стилик Аліна Григорівна

5,00

 

призначено

7

Вранчан Катерина Сергіївна

4,90

призначено

 

8

Горобець Наталія Іванівна

4,90

призначено

 

9

Куць Катерина Олександрівна

4,70

призначено

 

10

Коліщак Анна Василівна

4,64

призначено

 

11

Гайдай Ігор Валерійович

4,40

призначено

 

12

Стадніченко Вікторія Русланівна

4,36

призначено

 

13

Гусак Таїсія Миколаївна

4,18

призначено

 

14

Кузьменко Наталія Валеріївна

4,18

призначено

 

15

Макаренко Анастасія Сергіївна

4,18

призначено

 

16

Хлистун Олексій Олександрович

4,18

призначено

 

17

Горбунова Ірина Сергіївна

4,10

призначено

 

18

Котік Інна Валеріївна

4,10

 

 

19

Мирна Аліна Михайлівна

4,10

 

 

20

Шапаренко Вікторія Станіславівна

4,00

 

 

№ з/п

 

ПІБ студента

 

Рейтинговий бал

 

Види стипендії

Ординарна

(звичайна) академічна

У підвище-ному розмірі

21

Пантюхіна Анна Сергіївна

3,91

 

 

22

Биценко Марина Валентинівна

3,90

 

 

23

Драновська Олена Іванівна

3,90

 

 

24

Калюжний Сергій Владиславович

3,82

 

 

25

Чуткова Анжеліка Василівна

3,70

 

 

26

Вовченко Анастасія Сергіївна

3,60

 

 

27

Пранціпал Анастасія Андріївна

3,60

 

 

28

Джим Аліна Анатоліївна

3,55

 

 

29

Усяєва Таміла Василівна

3,55

 

 

30

Сердюк Аліна Володимирівна

3,45

 

 

31

Сидорчук Каріна Геннадіївна

3,40

 

 

32

Петренко Аліна Валеріївна

3,36

 

 

33

Ткаченко Владислав Вікторович

3,36

 

 

34

Шевченко Неля Анатоліївна

3,30

 

 

35

Легуша Артем Юрійович

3,27

 

 

36

Марченко Ярослав Сергійович

3,27

 

 

37

Ревенко Віталіна Іванівна

3,20

 

 

38

Маценко Роман Сергійович

3,10

 

 

39

Миколенко Анастасія Романівна

3,09

 

 

40

Савченко Олександр Володимирович

3,09

 

 

Спеціальність 051  «Економіка»

5.03050401  «Економіка підприємства»

1

Козюпа Богдан Костянтинович

5,00

 

призначено

2

Романенко Олена Юріївна

5,00

 

призначено

3

Симоненко Богдан Олександрович

4,90

призначено

 

4

Стрілець Катерина Сергіївна

4,55

призначено

 

5

Усик Дарина Ігорівна

4,40

призначено

 

6

Коломієць Владислав Олександрович

4,27

призначено

 

7

СердюченкоЗаріна Янівна

4,20

призначено

 

8

Даценко Денис Іванович

4,18

призначено

 

9

Плиска Іванна Юріївна

4,18

призначено

 

10

Перевозчикова Світлана Вячеславівна

4,09

призначено

 

11

Василенко Діана Євгеніївна

4,00

призначено

 

12

ПогорілкоНаталія Іванівна

4,00

призначено

 

13

Заїка Тетяна Романівна

3,90

 

 

14

Головко Євгенія Сергіївна

3,82

 

 

15

Жупанин Станіслав Петрович

3,64

 

 

16

Безкоровайна Людмила Олександрівна

3,55

 

 

17

Медяник Максим Сергійович

3,55

 

 

18

Мироненко Наїна Олександрівна

3,36

 

 

19

Степанюк Сергій Олексійович

3,36

 

 

20

Діжевська Таміла Анатоліївна

3,20

 

 

21

Катрич Максим Анатолійович

3,00

 

 

22

Литвиненко Євген Петрович

3,00

 

 

23

Попович Анна Юріївна

3,00

 

 

 

№ з/п

 

ПІБ студента

 

Рейтинговий бал

 

Види стипендії

Ординарна

(звичайна) академічна

У підвище-ному розмірі

Спеціальність 761  «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

5.03050702  «Комерційна діяльність»

1

Рудь Яна Олександрівна

5,00

 

призначено

2

Беденко Яна Леонідівна

4,30

призначено

 

3

Коршун Богдан Сергійович

4,27

призначено

 

4

Козоріз Костянтин Володимирович

4,20

призначено

 

5

Касян Кирило Владиславович

4,18

призначено

 

6

Коваленко Віталій Володимирович

4,00

призначено

 

7

Котік Едуард Валерійович

4,00

призначено

 

8

Моргун Оксана Вікторівна

3,80

призначено

 

9

Алієв Артур Ілгарович

3,60

 

 

10

Кравченко Катерина Григорівна

3,55

 

 

11

Школьний Андрій Юрійович

3,45

 

 

12

Руденко Єлизавета Олександрівна

3,30

 

 

13

Онікієнко Вадим Олегович

3,27

 

 

14

Рудь Віталій Андрійович

3,09

 

 

15

Жарков Юрій Володимирович

3,00

 

 

16

Наказненко Олександр Олександрович

3,00

 

 

 

 

 

 

Зав. відділення                                                 Т. М. Конкіна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnуfekpdaa@gmail.com