Ювілейні зустрічі випускників

Друк
PDF

  

Минають роки, час летить невпинно. Наш коледж випустив не одне покоління молодих, талановитих спеціалістів. Студентські роки - це найкраща пора у житті кожної людини, а студентська група - це найвідданіші друзі, які завжди  підтримають і допоможуть порадою  у складні часи. Саме тому влітку наш коледж збирає тих, хто колись з великим задоволенням поспішав на навчання, хто прикладав великих зусиль, аби стати гарним спеціалістом. А зараз, досягнувши поставленої мети, знов і знов повертаються до коледжу, але вже за  найприємнішими спогадами, для того, щоб зустрітися з тими, хто був поруч у прекрасні студентські роки - зі своїми одногрупниками та викладачами.

Кожної суботи літньої пори в коледж, наче в рідну домівку, не зважаючи на кілометри, приходять випускники, щоб разом відсвяткувати ювілей випуску. В один із таких днів, а саме 8 липня, завітали колишні студенти, які закінчили коледж 30 і 50 років тому. Вони говорять, що за роки навчання були тільки прекрасні моменти і спогади, які залишилися на все життя, і ще раз підтверджують, що це найкраща пора у житті. Своєю студентською групою вони збираються кожні 5 років, адже стали дружньою родиною. Попри все, відчувається неабияке хвилювання перед такою довгоочікуваною зустріччю зі своїми одногрупниками, які протягом років трішечки змінилися, однак у душі залишаються молодими студентами. Їхні долі склалися по-різному. Хтось успішно зводить баланс дебету і кредиту, а хтось віднайшов себе в іншій діяльності.

 

 Приємним доповненням ювілейної зустрічі стала екскурсія до музею нашого коледжу, яку провів викладач історії - Бибик Юрій Анатолійович, здійснивши уявну подорож з такого далекого XIX  століття до сьогодення.

З теплим вітальним словом до колишніх випускників звернулася директор нашого коледжу Орошан Тетяна Анатоліївна.

Також на зустріч завітали ветерани освітянської ниви Дружинець Василь Кирилович і Дмитренко Раїса Іванівна – викладачі, які передали свій неоціненний досвід і міцні знання не одному поколінню випускників.

Тож дуже хочеться сказати тепле «Дякую!» викладачам, які протягом століть навчали і прикладали багато зусиль, щоб студенти стали найкращими фахівцями, випускникам, які протягом років з великою вдячністю несуть в пам'яті спогади про свій навчальний заклад та студентську родину.

Від щирого серця зичимо міцного здоров'я та довгих літ життя усім випускникам та їх наставникам, нехай молодість завжди панує у ваших серцях!

 

 

Романенко Олена,

студентка 27 групи

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com