Хвилюючі миті випускного

Друк
PDF

  

30 червня закінчився навчальний рік для студентів фінансово-економічного коледжу. А для випускників закладу це подвійне свято, бо саме сьогодні вони отримали омріяні дипломи. Цього дня відбувся випускний вечір в стінах кіноконцертного залу «Київська Русь». У приміщенні панувала атмосфера  радості та гордості за майбутніх спеціалістів.

 

 

Свято розпочали ведучі Нагорна Вікторія і Хлистун Олексій, які привітали випускників і всіх присутніх в залі з цією подією. На випускний були запрошені гості: Грицаєнко Олександр Петрович ( міський голова), Сіряченко Сергій Миколайович ( перший заступник голови Лубенської районної державної адміністрації), Дорогань – Писаренко Людмила Олександрівна (декан факультету, кандидат економічних наук, доцент ПДАА). Вони привітали випускників і адресували їм найкращі побажання. З вітальною  промовою виступила директор коледжу – Орошан Тетяна Анатоліївна.

  

Запальною піснею привітали своїх дітей-випускників куратори груп: Конкіна Тетяна Миколаївна (30 гр.),Богдан Вікторія Сергіївна (31 гр.), Слєпцова Наталія Василівна (32 гр.), Бойко Людмила Анатоліївна (37 гр.), Чабукіані Лідія Олексіївна (39 гр.). Протягом свята лунали пісні у виконанні Алексанян Тіни та сестер Стадніченко. Також з привітальними акордами виступила студентська рада. На завершення свята випускники традиційно закружляли у вальсі.

Цей хвилюючий день залишиться у пам’яті кожного. Тож бажаємо випускникам продовжити успішно навчання і відшукати свою власну стежину в житті.

 

                                                                                            Дудник Юлія, студентка 10 групи

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com