Рейтинг успішності студентів першого року навчання

Друк
PDF

 РЕЙТИНГ

успішності студентів першого року навчання для призначення академічних стипендій

схвалений рішенням стипендіальної комісії (протокол № 4 від 04.09.2017 р.)

 

№ з/п

 

ПІБ студента

 

Конкурсний бал

Ординарна

(звичайна) академічна

 
 
 

Спеціальність 072 « Фінанси, банківська справа та страхування »

 

1

Ковтун Ірина Олександрівна

28,0

призначено

 

2

Здендяк Ірина Миронівна

27,2

призначено

 

3

Калюжна Валерія Валеріївна

26,9

 

 

4

Тараненко Інна Валеріївна

26,4

 

 

5

Маркович Андрій Федорович

18,7

 

 

Спеціальність 051 «Економіка»

 

1

Козюпа Тарас Костянтинович

29,3

призначено

 

2

Калатур Іван Андрійович

26,9

призначено

 

3

Кохан Дар’я Володимирівна

25,5

призначено

 

4

Семистрок Денис Євгенович

25,5

призначено

 

5

Буняк Іван Юрійович

25,1

призначено

 

6

Лук’янова Вероніка Василівна

23,0

призначено

 

7

Пальчик Анастасія Олександрівна

22,3

 

 

8

Антонюк Олександра Юріївна

21,8

 

 

9

Салій Руслана Олегівна

21,5

 

 

10

Харко Максиміліан Володимирович

20,8

 

 

11

Загреба Віталій Петрович

20,7

 

 

12

Будко Анастасія Сергіївна

20,6

 

 

13

Федоренко Сергій Олександрович

20,4

 

 

14

Тукало Ольга Олександрівна

20,2

 

 

Спеціальність 071 «Облік і оподаткування»

 

 

1

Довгаль Альона Вікторівна

30,6

призначено

 

2

Карпець Марина Анатоліївна

29,7

призначено

 

3

Ряса Вадим Юрійович

27,8

призначено

 

4

Баран Андрій Андрійович

27,1

призначено

 

5

Яценко Євгеній Станіславович

26,2

призначено

 

6

Сацька Катерина Володимирівна

26,1

призначено

 

7

Різник Андрій Павлович

26,0

призначено

 

8

Ананьєва Діана Ростиславівна

24,8

призначено

 

9

Щерба Карина Сергіївна

24,7

призначено

 

10

Голобородько Юлія Геннадіївна

24,6

призначено

 

11

Стригун Антоніна Анатоліївна

24,3

призначено

 

12

Ткаченко Анастасія Вікторівна

24,2

 

 

13

Перетятько Аліна Олегівна

24,1

 

 

14

Кондратюк Ангеліна Володимирівна

23,9

 

 

15

Німич Іван Олександрович

23,8

 

 

16

Гриценко Руслана Олександрівна

23,7

 

 

17

Полуніна Юлія Олександрівна

23,3

 

 

18

Ротару Сільвій

23,3

 

 

19

Сахновський Вадим Русланович

23,2

 

 

20

Хоменко Ангеліна Сергіївна

23,0

 

 

21

Гавриленко Олександра Олександрівна

21,8

 

 

22

Горбунова Анастасія Сергіївна

21,8

 

 

23

Комар Владислав Володимирович

21,2

 

 

24

Ткаченко Марина Леонідівна

20,8

 

 

25

Петренко Аліна Віталіївна

20,7

 

 

26

Кокошко Віктор Олександрович

19,6

 

 

Спеціальність 076 « Підприємництво, торгівля та біржова діяльність »

 

 

 

1

Колбун Олександр Андрійович

26,1

призначено

 

2

Носенко Дарина Віталіївна

25,8

призначено

 

3

Кравчук Анна Володимирівна

25,5

призначено

 

4

Горпиняк Анастасія Володимирівна

25,4

призначено

 

5

Панікар Денис Володимирович

25,1

призначено

 

6

Лебеденко Іван Олександрович

24,9

призначено

 

7

Куришко Денис Андрійович

24,2

 

 

8

Стріленко Катерина Миколаївна

23,6

 

 

9

 Науменко Вікторія Романівна

23,4

 

 

10

Сердюк Станіслав Романович

22,4

 

 

11

Грицун Карина Юріївна

21,1

 

 

12

Багнюк Аліна Андріївна

21,1

 

 

13

Бондаренко Наталія Станіславівна

20,8

 

 

14

Нечволод Анна Олександрівна

20,5

 

 

 

Зав. відділення                                                 Т. М. Конкіна

 

РЕЙТИНГ

 успішності студентів першого року навчання для призначення академічних стипендій

схвалений рішенням стипендіальної комісії (протокол № 4 від 04.09.2017 р.)

 

№ з/п

ПІБ студента

Рейтинговий бал

Ординарна

(звичайна) академічна

 

Спеціальність 072  «Фінанси, банківська справа та страхування»

1

Блажевич Анастасія Михайлівна

511

призначено

2

Побіда Микола Анатолійович

417

призначено

3

Марченко Владислава Анатоліївна

397

 

4

Коровашкіна Євгенія Василівна

396

 

5

Колосок Світлана Вікторівна

363

 

6

Новоселецький Максим Володимирович

355

 

 

Спеціальність 071  «Облік і оподаткування»

1

Іващенко Вікторія Анатоліївна

462

призначено

2

Орленко Анна Дмитрівна

438

призначено

3

Павлієнко Ірина Віталіївна

435

 

4

Гусаренко Наталія Юріївна

430

 

5

Московець Жанна Миколаївна

391

 

6

Велика Дарина Олегівна

386

 

Спеціальність 051 «Економіка»

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Шматенко Марина Володимирівна

386

призначено

2

Горбатенко Аліна Василівна

381

призначено

3

Прикипіло Денис Миколайович

376

 

4

Оніщенко Ангеліна Ігорівна

370

 

5

Узденов Іван Хусейнович

366

 

Спеціальність 076 « Підприємництво, торгівля та біржова діяльність »

 

 

 

 

1

Колінько Владислав Анатолійович

419 

призначено

 

 

 

 

 

 

Зав. відділення                                                 Т. М. Конкіна

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com