Моя професія – куратор

Друк
PDF

  

15.03.2018 р. у стінах коледжу у дружній атмосфері відбувався перший відбірковий етап конкурсу «Кращий куратор навчальної групи – 2018».

Метою конкурсу є активізація виховної роботи у ВНЗ, виявлення та поширення кращого досвіду комплексного підходу до організації виховного процесу в групах.

Згідно наказу директора « Про проведення першого відбіркового етапу конкурсу кращий куратор навчальної групи» був створений організаційний комітет та конкурсна комісія на чолі з директором коледжу. За таке високе звання змагалося 9 учасників – кураторів.

Почесне завдання щодо оцінки талантів кураторів-конкурсантів було покладене на конкурсне журі.

Учасники надали конкурсній комісії такі матеріали: плани виховної роботи в навчальній групі на поточний рік; журнал куратора навчальної групи; психолого – педагогічну характеристику групи; проект, який реалізує куратор разом з групою; фото- та відеоматеріали, що висвітлюють життя студентів (літопис групи). Також куратори представили свої напрацювання: методичні комплекси, відеозаписи виховних заходів, презентації навчальної групи.

У ході конкурсу комісія оцінювала представлені матеріали, презентації учасників конкурсу за такими критеріями: впровадження новітніх виховних технологій; власні новаторські підходи у вихованні особистості; системність та наступність виховної роботи зі студентами; результативність навчання та виховання студентів; особисті професійні якості та інтелектуальний рівень.

         Кожен виступ куратора засвідчив бездоганне володіння інноваційними формами та методами виховної роботи та заслуговував відзнаки.

Кожен куратор довів, що він повинен бути справжнім лідером, він зобов’язаний приділяти на роботу необхідну кількість часу, займатися плануванням, повинен бути прикладом стійкості та цілеспрямованості, працездатним і активним.

В результаті голосування переможницею визнано  Кочуру Л.В., куратора 11 групи.

Вітаємо! Бажаємо творчого натхнення та звершень.

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com