• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Конкурс «Куратор року-2018»

Друк
PDF

З метою активізації виховної роботи в закладах вищої освіти, виявлення та поширення кращого досвіду, підвищення професійної майстерності і популяризації інноваційних виховних технологій 25 жовтня 2018 року на базі Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О. Майнової ВП НУБіП України відбувся регіональний етап професійного огляду-конкурсу «Кращий куратор навчальної групи 2018».

Організатором конкурсу є Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ЗВО «Агроосвіта». З вітальним словом до учасників звернулася Галина Кураченко - заступник голови конкурсної комісії, методист ДУ Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» та Ольга Гордієнко – голова конкурсної комісії, директор Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О. Майнової.

 

За звання кращого куратора змагалися 12 учасників з Чернігівської, Житомирської, Полтавської та Сумської областей.

Наш коледж представила куратор 21 групи Кочура Лариса Віталіївна. Під час конкурсу вона професійно продемонструвала свої вміння, досвід, нові педагогічні ідеї за допомогою презентації, відеофільму, літопису групи, особистого проекту, а також папки-портфоліо, що були подані на розгляд журі. У творчому виступі куратора взяли участь її вихованці Німич Іван та Бутенко Юлія.

 

У дружній святковій атмосфері відбувся конкурс, який показав, що куратор навчальної групи – це багатогранна особистість, яка має надзвичайні творчі здібності, вміє застосовувати індивідуальний підхід до кожного здобувача вищої освіти, володіє новими виховними технологіями. Саме ці якості продемонструвала Кочура Лариса Віталіївна, яка стала переможницею у номінації «Куратор-наставник».

Щирі вітання та досягнення нових вершин!

 

Алла Литовченко,

заступник директора з виховної роботи

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com