• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Науково-методичний семінар

Друк
PDF

 

 

28 листопада 2018 року для викладачів Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА було проведено науково-методичний семінар з питань академічної доброчесності. Основою даного заходу стали Рекомендації з академічної доброчесності для ЗВО, розроблені на основі вивчення успішного міжнародного досвіду підтримки принципів академічної доброчесності. Зазначені Рекомендації розроблені у рамках Проекту сприяння академічної доброчесності в Україні - SAIUP за підтримки посольства США.

 

В ході семінару методист коледжу Світлана Литвиненко ознайомила присутніх з основними складовими Рекомендацій Міністерства освіти і науки України. Детально проаналізувала розділи, у яких йдеться про те, якими компетенціями для дотримання академічної доброчесності мають володіти викладачі, якими мають володіти студенти, а також розповіла про прийоми навчання здобувачів вищої освіти належному академічному письму; також зупинилася на тому, як мотивувати викладачів, які є вимоги до них та як створити у закладі атмосферу академічної доброчесності.

 

Кандидат економічних наук, координатор наукового товариства, викладач обліково-фінансових дисциплін Катерина Кухта подала орієнтири колегам щодо вимог до друкованих статей та розповіла про особливості перевірки на академічний плагіат.

Викладачі отримали відеоінформацію про створення Національного репозитарію академічних текстів, що даватиме користувачам відкритий доступ до електронних версій наукових робіт та пов’язаних з ними даних.

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com