• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Пізнавальна екскурсія

Друк
PDF

 

21 лютого 2019 року студенти 37 групи Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА відвідали місто Київ, де вібуласьМіжнародна виставка інноваційних рішень у зерновому господарстві «АгроВесна-2019».

В рамках виставкової події «АгроВесна 2019» пройшло понад 30 бізес-заходів, присвячених актуальним питанням агропромислового сектору України.

Урочисту промову на відкритті виставки проголосив директор. Також булла запропонована программа стажування для студентів «Формула успіху», яку представив Олег Загородній, Продукт–менеджер, куратор програми стажування.

Був проведений ярмарок вакансій, в ньому взяли участь та запропонували свої вакансії близько 20-ти підприємств. А саме: ТОВ «АБА» «АСТРА», KERNEL, ТОВ «Украгром», ГК «Верес», PepsiCoта інші. Студентам було надано можливість подати резюме на відповідні вакансії.

  

Також ми відвідали унікальну бананову ферму, яка знаходиться у селі Рожни Київської області. Власником ферми є Анатолій Васильович Патій, відомий селекціонер і винахідник. Попри те, що ферму називають «банановою», тут ростуть також інші дерева: апельсини, мандарини та лимони.

Ферму збудували на початку 1990-тих років. Анатолій Патій створив її за унікальною технологією. Він сам розробив, а пізніше запатентував свій проект. Це теплиця так званого траншейного типу, що дозволяє вирощувати ананаси і банани при мінімальних затратах на опалення. У теплиці відтворено різні кліматичні зони: тропіки та субтропіки. Тут ростуть екзотичні для України фрукти: ананаси, папайя, банани, кавові і томатні кущі. Всього висаджено понад 50 сортів тропічних фруктів. Всі вони добре пристосувалися до нашого клімату і дають повноцінні плоди. Ці рослини пристосовані для вирощування у звичайних помешканнях без особливих умов догляду.

  

Також власник ферми провів вікторину для студентів, переможцем якої став Герасименко Олександр та отримав саджанець лимона.

Поїздка була дуже цікавою і захопливою.

 

 

Шматенко Марина,

Горбатенко Аліна

студенти 37 групи

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com