• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Електронні платіжні засоби – вимога часу

Друк
PDF

 

 

21 лютого 2019 року в Лубенському фінансово-економічному коледжі ПДАА відбулася науково-практична конференція «Платіжні інструменти в процесі здійснення окремих господарських операцій. Еквайрінг: види, тарифи, бухгалтерський облік».

Звернутися саме до цієї теми спонукало сьогодення, а саме значне поширення платіжних карток серед населення, а також поступове зниження лімітів готівкових розрахунків.

Уже давно нікого не здивуєш розрахунками банківською карткою, адже вона є майже в кожного: від студента до пенсіонера. І це зрозуміло, оскільки стипендії, пенсії та заробітні плати, як правило, перераховують на банківську картку фізичної особи. До того ж багато покупців встигли переконатися, що розрахунки банківською карткою, не обтяжуючи себе готівкою, дуже зручно і практично.

 

На конференції були розкриті поняття платіжного терміналу, електронного платіжного засобу (ЕПЗ) та питання правової природи застосування ЕПЗ.

Серед учасників конференції були студенти нашого коледжу (Блажевич Анастасія, Панченко Поліна, Шостак Ярослав, Колосок Світлана, Счотчіков Богдан, Удовіченко Оксана, Дудник Юлія), а також представники Полтавської державної аграрної академії: Черненко Ксенія Володимирівна – к.е.н., старший викладач кафедри бухгалтерського обліку та Перетятько Тетяна Миколаївна – ЗВО ОКР «Бакалавр» спеціальності «Облік і оподаткування».

Катерина Кухта,

к.е.н., керівник студентського наукового товариства,

викладач коледжу

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com