• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Дні науки в коледжі розпочато

Друк
PDF

У Лубенському фінансово-економічному коледжі ПДАА з 13 до 17 травня до Дня науки в Україні проводився тиждень загальноосвітніх дисциплін, протягом якого відбулися тематичні заходи.

Уже традиційно викладачі та студенти коледжу ведуть активну науково-дослідну роботу: публікують статті у фахових виданнях, беруть участь у конференціях,олімпіадах семінарах різних рівнів, а також є організаторами конференцій, що проводяться в коледжі.

Так, 13 травня у рамках «Днів науки» відбулася студентська конференція «Полтавщина історична та літературна». Здобувачі вищої освіти під керівництвом викладачів підготували змістовні доповіді про відомих історичних та літературних діячів Полтавщини, які відіграли велику роль у становленні та розвитку українського суспільства та культури. Доповідачами були студенти І - ІІ курсів: Запорожець Я., Бондаренко А., Заріпа А., Грабаренко А., Ковтун В., Даценко А., Карпенко І., Грицун К.

У роботі конференції взяв участь директор Лубенського краєзнавчого музею ім. Г.Стеллецького Верещака Віктор Михайлович. Він розповів присутнім цікаві історичні факти та події,що відбувалися протягом століть на теренах нашого краю. Цікавими та цінними стали подарунки директора музею для нашого коледжу. Це фотокаталог «Лубни на перехресті століть», збірники наукових праць «Старожитності Посулля» і «Князі Вишневецькі та їх місце в історії України», науково- популярний нарис «Лиса гора у Лубнах».

  

14 травня для студентів 10-11 груп викладач біології Крят Л. І. організувала екскурсію у Дослідну станцію лікарських рослин, ботанічний розсадник, що розташований в с. Березоточа Лубенсьного району, приурочену Дням науки. Заступник директора з наукової роботи, кандидат біологічних наук, старший дослідник - Глущенко Л. А. ознайомила студентів з історією розвитку установи, її гербарними фондами. Кандидат сільськогосподарських наук, колектор ботанічного розсадника Шевченко Т. Л. представила колекцію лікарських рослин – живу лабораторію сучасних фітопрепаратів. Завершальним етапом екскурсії стала дегустація чаїв та цікава вікторина, яку провела молодший науковий співробітник відділу впровадження наукових розробок Федько Л.А. Студенти отримали нові знання з дисципліни та позитивні враження.

 

Світлана Литвиненко, Людмила Крят,

викладачі коледжу

 

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com