• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

На перехресті наук: фізика і математика

Друк
PDF

 

 

Мальовничий Полтавський край відкрив Україні й світові велику кількість наукових і творчих постатей. 14 травня студенти та викладачі коледжу мали змогу ознайомитися з науково-практичною спадщиною наших земляків. Інформаційний стенд «Полтавщина наукова» спонукав пригадати й визначні досягнення корифеїв природничо-математичної галузі, техніки й медицини, життя і наукова діяльність яких пов’язані з Полтавщиною.

15 травня викладачі Конкіна Т.М. та Дзюба С.М. організували круглий стіл, тема якого «Видатні науковці ХХ століття в галузі фізики. Число π у постатях і фактах» поєднала два предмети і дві науки – фізику і математику.

Доповідачами (Ковтун В., Даценко А., Дітковська В., Кисла А., Маляр Д. – 11 гр., Грабаренко А., Заріпа А. – 10 гр.) проведено велику роботу з підбору матеріалу, вивчення фото- та відеоархівів, спогадів, історичних документів та інших інформаційних матеріалів.

Під час обговорення питань круглого столу відбувся вільний обмін думками і навіть дискусія, що важливо для самовдосконалення та професійного становлення.

Як бачимо, фізика і математика – дві науки, що йдуть поруч, доповнюючи одна одну методами пізнання й цікавими відкриттями, збагачуючи науковий світогляд здобувачів освіти.

Сподіваємось, що кожен з учасників круглого столу відкрив для себе ту сторінку фізико-математичних знань, яка буде для нього цікавою і корисною в подальшому навчанні.

 

 

Світлана Дзюба, Тетяна Конкіна,

 

викладачі коледжу

 

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com