• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Фізико-математичний турнір

Друк
PDF

 

 

16 травня у стінах нашого коледжу відбувся фізико-математичний турнір, у якому виявили бажання позмагатися студенти груп першого курсу. Турнір проводили викладач математики Дзюба С.М. та завідувач відділення, викладач фізики Конкіна Т.М. 

 

За результатами змагань слідкувало журі: викладачі Ващенко О.Г., Тихоненко Н.І. та представники студентської ради Пальчик Анастасія, Німич Іван. Підтримати свої команди прийшли студенти 10, 11 та 12 груп.

 

Етапи турніру мали різну складність, під час їхнього виконання учасники доклали чимало зусиль, вмінь та знань, а вболівальники взяли активну участь у призовій вікторині.

Перший етап  «Один за всіх, а всі за одного» відбувся у формі бліц-опитування. Кожна команда протягом однієї хвилини повинна відповісти на якомога більшу кількість запитань з фізики та математики.

На другому етапі «Думки про головне» командам були запропоновані слова з висловів про фізику та математику, у вигляді розрізаних частин, які потрібно скласти протягом 1 хв.  у правильній послідовності.

На третьому етапі «Асоціації» командами були обрані скриньки з сюрпризом, у яких знаходилися предмети.  Завдання цього етапу полягала в тому, щоб правильно визначити вченого, з яким пов'язані всі предмети та вказати всі поняття, властивості і факти, на які вказують ці предмети.

Останній етап «Лінивому – не розгадати, а кмітливому на роздум – секунди»:  капітани команд отримали питання для обговорення, на які потрібно дати чітку відповідь.

У кінці кожного етапу команди отримували певну кількість балів, за яким визначалася команда переможця. У напруженій боротьбі перемогу виборола  команда 10 групи.

Учасникам турніру були вручені  грамоти  та подяки разом із солодкими винагородами.

Вітаємо переможців «Фізико-математичного турніру» та всіх його учасників.

Успіхів вам і здійснення мрій!

 

Наталія Ілляшенко,

 

студентка 11 групи

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com