• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Останні новини

16 днів проти насильства

Друк
PDF

 

Щорічно в Україні  з 25 листопада до 10 грудня проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

  

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює ряд важливих дат. Саме тому у ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАА» було проведені заходи, пов’язані із цією акцією. Так  було проведено онлайн-зустріч із представниками Лубенського місцевого центру з надання БВПД «Стоп насильство: як діяти у разі домашнього насилля та де можна отримати допомогу».  Студентів коледжу було проінформовано про можливі наслідки агресивної поведінки рідних та заходи їх запобігання.

Проведено виховну годину, де студенти разом із кураторами передивились відеоролики «Почни говорити», «Розкажи дорослому, якому довіряєш», та провели дискусійну годину про важливі питання сучасності.

   

Викладачами дисципліни «Захист України» для студентів було проведено Вебінар «СНІД: небезпека та профілактика». Провели просвітницьку діяльність та розповіли про основні профілактичні заходи. Підняли питання про актуальні проблеми епідемії ВІЛ/СНІДу, про сутність інфекційного захворювання, як необхідно себе поводити в період пандемії із дотриманням усіх норм.

Члени студентського самоврядування взяли участь в онлайн-конференції, яку провела  Всеукраїнська молодіжна організація (ВМО) «Молодь проти корупції».

 

Разом з експертами визначали негативні наслідки корупції для суспільства, способи протидії цьому явищу, розмірковували над подальшими перспективами впровадження антикорупційної реформи в Україні та можливостями формування нульового рівня толерантності до будь-яких корупційних проявів.

Не будьте байдужими, допомагайте тим, хто опинився в складній ситуації!

 

КамілаЧернишова, голова студентської ради коледжу

Вікторія Богдан, заступник директора з виховної роботи

«Завдання молоді – кинути виклик корупції»

Друк
PDF

 

Впродовж довгого часу корупція залишається однією з найбільших проблем України та є темою для постійних дебатів як для української, так і для міжнародної спільноти. «Завдання молоді - кинути виклик корупції»,- сказав Курт Кобейн. 

Ефективність протидії корупції залежить від створення єдиної  комплексної системи уповноважених суб’єктів, покликаних забезпечити виявлення, досудове розслідування і запобігання корупційним правопорушенням. 

   

Молодь, як і багато українців, неодноразово стикаються з проявами корупції.

Проте вже є приклади того, як активній молоді, яка хоче і готова з цим боротися, вдалося кинути виклик корупції.  Тож до Міжнародного дня боротьби з корупцією 9 грудня члени студентської ради ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАА» взяли участь в конференції від  USAID_ВзаємоДія та UNDP Ukraine / ПРООН. Подія відбулась на онлайн-платформі Zoom. Спікерами були Ivan Nikolenko, колишній голова Студради Студмістечка київського політеху та співзасновник Studwatch Ukraine та Давід Петросян, координатор проєкту в Restart.

Це не було нудно, навпаки ми надихнулися досвідом інших, розібрали помилки та дізнались, з чого потрібно починати. 

 

 

Яна Запорожець, член студентської ради

Тільки з пам'яті пам'ять не стерти

Друк
PDF

 Пекельні цифри і слова

У серце б'ють, неначе молот,

Немов прокляття ожива,

Рік тридцять третій...

Голод... Голод...

 

  Ці слова українського поета Вадима Крищенка нікого не можуть залишити байдужим до найчорнішого часу в історії України. Голодомор - не історична минувшина, а глибока душевна рана, яка нестерпним болем пронизує пам'ять українців.

   Остання субота листопада в Україні визнана Днем пам'яті жертв голодоморів.

 

    У цей день ми згадуємо українських селян, які стали жертвами нечуваного терору голодом. 1933 рік-це найстрашніша трагедія в тисячолітній історії українського народу.

     Тому це поминання - не лише наша данина жертвам голодомору, а застереження для прийдешніх поколінь, щоб були пильними, не допустили повторення страшної трагедії. Ми не маємо права забувати тяжких сторінок історії України.     

 

Хай же згадка про всіх невинно загиблих згуртує нас, живих, додасть сил та волі, мудрості й наснаги для зміцнення та подальшої розбудови квітучої держави, розвитку демократії, вільного життя кожної людини. 

Вітаємо переможців VII Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» (Осінь 2020)!

Друк
PDF

 

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «16 днів проти насильства»

Друк
PDF

 

День Гідності

Друк
PDF

 

21 листопада українці відзначають одне з нових, але знакових свят в історії України - День Гідності та Свободи.

За допомогою бібліотекарів коледжу куратори провели виховну години: «Назустріч свободі, щоб вільно творити майбутнє».

 

У 2020 році - це сьома річниця Євромайдану, що переріс у Революцію Гідності. Після того, як тодішня влада відмовилась від Європейського курсу, на Майдан вийшли активісти та студенти.

Цього дня, 21 листопада, вшановується патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го і восени-взимку 2014 року, захистили національні інтереси української держави та її європейський вибір.

  

Революція Гідності - подія в історії сучасної України, яка змінила життя багатьох українців, їхнє бачення світу і себе в ньому.

Трагічні події в Україні, починаючи з листопада 2013 року, тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни. Кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвували своїм життям Небесна сотня та воїни, які загинули і гинуть у боротьбі за свободу, цілісність та єдність держави.

Вшануймо пам'ять всіх, хто віддав життя в боротьбі за ці людські цінності.

Участь викладачів у XІІІ Міжнародному бізнес-форумі «Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні»

Друк
PDF

 

Сучасне прогресивне сьогодення вимагає від персоналу різних підприємств, установ і організацій удосконалення та змін професійних навиків. Саме тому, викладачі комісії обліково-фінансових дисциплін Джура В.В. та Кухта К.О. взяли участь у XІІІ Міжнародному бізнес-форумі «Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні», організатором якого виступив Інститут вищої кваліфікації, захід відбувся у Київському національному торговельно-економічному університеті 12 листопада 2020 року в дистанційному форматі.

 

  

Відкрив бізнес-форум, ректор університету

 

 

Мазаракі Анатолій Антонович, який підкреслив, що інноваційний розвиток можливий лише завдяки поєднанню зусиль науки, освіти і бізнесу, а використання інновацій є ключовим чинником ефективності українського бізнесу.

Кінах Анатолій Кирилович, президент Українського союзу промисловців і підприємців, присвятив свою доповідь пріоритетним заходам 2020 року, щодо розвитку підприємництва в Україні.

Керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій 

 

  

 

Чижевський Борис Григорович окреслив особливості та проблеми інноваційного розвитку України.

Найактуальніші питання були висвітлені в промові професора кафедри менеджменту КНТЕУ П’ятницької Галини Тезіївни «COVID-криза: можливості vs відклики для інноваційних змін».

Перший віцепрезидент, генеральний директор Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України 

Биковець Вячеслав Михайлович – традиційний учасник бізнес-форуму, у своїй доповіді порушив проблемні питання бізнес-асоціацій та галузевих об’єднань у системі підтримки і розвитку інноваційного підприємництва в Україні.

Директор з питань розвитку відносин у сфері інтелектуальної власності Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» Цьвок Данило Романович обґрунтував  своє бачення інноваційної діяльності в аспекті світової інтеграції.

Гетьман Матвій Валерійович, директор ТОВ «ГЕТЬМАН БРАЗЕРС ГРУП», поділився з учасниками бізнес-форуму цінним власним досвідом практичної реалізації інноваційного проєкту на прикладі Київського енергетичного кластеру.

Учасники також заслухали доповіді партнерів форуму: завідувача відділом моніторингу інноваційної діяльності Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації Кваши Тетяни Костянтинівни, президента Інституту незалежних експертів Косовець Галини Миколаївни, професора Національного технічного університету України «КПІ ім. Ігоря Сікорського» Цибульова Павла Миколайовича, патентного повіреного України Зуєвої Олени Миколаївни, професора Київського університету імені Бориса Грінченка Краус Наталії Миколаївни.

Перший проректор з науково-педагогічної роботи Притульська Наталія Володимирівна як модератор заходу наголосила на необхідності доопрацювання резолюції бізнес-форуму для направлення у відповідні органи влади.

Традиційно у бізнес-форумі взяли участь та опублікували тези представники Міністерства освіти і науки України, Київської міської державної адміністрації, Київської обласної державної адміністрації, наукової, академічної та бізнес-спільноти (загалом 130 учасників).

К.О.Кухта

Методист коледжу

У ВСП «Лубенському фінансово-економічному фаховому коледжі ПДАА» 9 листопада відзначили День української писемності та мови

Друк
PDF

 

День української писемності та мови - свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця – письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі. Дослідники вважають, що саме з Нестора-літописця починається писемна українська мова.

   

Студенти та викладачі коледжу об’єдналися  для написання радіодиктанту, який був проведений за допомогою відеозв’язку в умовах дистанційного навчання. Викладачі презентували студентам інформацію про історичне підґрунтя цього дня, провели вікторину на знання та засвоєння матеріалу. Для того, щоб вкотре переконатися в милозвучності української мови, студенти декламували вірші, присвячені рідній мові.

 

У День української писемності та мови наші студенти і викладачі завжди охоче залучаються до заходів, бо розуміють, що  ми – маленька частинка великого українського народу! Наша мова неповторна і єдина!

 

 

Юлія Хорошковата, викладач коледжу

Тиждень обліково-фінансових дисциплін

Друк
PDF

 

Від рівня професійної компетентності бухгалтера та фінансиста залежать оптимальність прийнятих рішень, правильність ведення бухгалтерського та податкового обліку і, відповідно, результативність господарської діяльності.

У нинішніх умовах актуальною є проблема підготовки фахівців бухгалтерського обліку та фінансів нової генерації, здатних ефективно працювати у швидкозмінних умовах.

З 26 по 30  жовтня 2020 року в коледжі було проведено тиждень обліково-фінансових дисциплін у дистанційному режимі з використанням програми Microsoft Teams. У рамках тижня для студентів І та ІІ курсу було проведено виховну годину «Моя професія сучасна і престижна», де було продемонстровано презентації, які розкрили суть, перспективність та особливості обраної професії, можливість кар’єрного росту.

 

 

Віртуальна виставка є новим, багатофункціональним інформаційним ресурсом, що надає широкому колу користувачів можливість ознайомитися з потрібною інформацією.

Віртуальна виставка,  що була проведена до тижня обліково-фінансових дисциплін, передбачала демонстрацію презентацій про проходження виробничої практики кращими студентами-випускниками 2020 року. Студенти та викладачі мали можливість переглянути презентації про підприємства м. Лубни та Лубенського району, їх основні види діяльності та фінансово-економічні показники.

 

  

 

Також студенти ІІ та ІІІ курсу презентували відеоролики на тему: «Чому ми обрали цю професію».

 

 

28 жовтня з використанням програми Skype, було проведено регіональну студентську науково-практичну Інтернет-конференцію на тему: «Сучасні тенденції розвитку бухгалтерського обліку  та оподаткування в Україні: глобальні виклики – управлінські рішення».

 

 

Отже, проведення тижня обліково-фінансових  дисциплін у дистанційному режимі відкрило нові можливості та джерела розвитку пізнавальних сил, здібностей, розвитку уяви студентів, сприяло активізації діяльності викладів, підвищенню ефективності навчальної та виховної роботи.

                                                                                                                                                                                              

 

Тетяна Кочерга, голова циклової комісії

обліково-фінансових дисциплін

«Чистий коледж – чиста країна – чиста планета»

Друк
PDF

 

Природа – джерело краси, вона викликає в нас почуття радості, подиву.

У нашому суспільстві сформоване розуміння того, що людина й природа взаємопов'язані, тому турбота про природу – це турбота про людину та її майбутнє, що призводить до необхідності виховання почуття особистої відповідальності за збереження біорізноманіття на планеті, розумного ставлення до природних багатств і дбайливого ставлення до природи.

Із великим задоволенням студенти та викладачі прибирали територію подвір’я ВСП «Лубенського фінансово-економічного фахового коледжу ПДАА».

 

Цього року акція відбулась за ініціативи студентської ради коледжу, відповідно із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковими вимогами були наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції.

Колективна дружна праця наших студентів надала території коледжу ще більш мальовничого краєвиду. Завдяки злагодженій роботі учасників акції було прибрано велику кількість опалого листя та пожовклої трави.

 

Головну загрозу довкіллю становить Людина – її байдужість, безкультур’я і безмежна жадібність. Тому ми хочемо змінити цю думку і запрошуємо кожного берегти нашу Планету - наш дім.

Тільки спільними зусиллями і відповідальністю ми зробимо наш коледж, країну, планету квітучими і чистими!

 

Чернишова Каміла, студентка 27 група

Юрченко Аліна, викладач коледжу

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com