• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Останні новини

Разом до перемоги

Друк
PDF

 

6 грудня День Збройних сил України - одне з найважливіших свят цього року. Шановні воїни, захисники України! Щиро вітаємо з професійним святом з Днем Збройних сил України. Ви  меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини. Бажаємо міцності духу і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій. Вдячні за вашу роботу.

 

У День волонтерства коледжанська родина Відоклемленого структурного підрозділу “Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ”  зібрала допомогу нашим захисникам. З настанням холодів військові потребують теплих речей, продутвів харчування та нашої уваги. Ніхто не залишився байдужим: студенти, викладачі і працівники коледжу зібрали необхідні речі та продукти, малюнки та обереги, які будуть зігрівати серця наших військових. Усі зібрані речі передані волонтерам. Також коледжом були перераховані грошові кошти на потреби Збройних сил України.

  

Ми незламні доки подомагаємо один одному. Разом до перемоги!

Регіональний план заходів щодо проведення акції "16 днів проти гендерно зумовленого насильства"

Друк
PDF

«Україна – країна нескорених!»

Друк
PDF

 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаренчева революція 2004 року та Революція гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України. 

 

Саме тому під час проведення виховної години «Україна – країна нескорених!» викладачі обговорили зі здобувачами освіти цінності, які відстоювали учасники українських революцій та за які сьогодні воюють захисники і захисниці у російсько-українській війні, а саме: незалежність та територіальну цілісність, волю, соборність, гідність України та українців.

День української писемності

Друк
PDF

 У День української писемності та мови 9 листопада 2022 року відбулася трансляція Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Студенти та викладачі ВСП «Лубенський-фінансово економічний фаховий коледж ПДАУ» долучилися до написання радіодиктанту, який був проведений за допомогою відеозв’язку в умовах дистанційного навчання. Цього року радіодиктант читала народна артистка театру та кіно Ада Роговцева. Даний текст має надзвичайно зворушливий  зміст, який написала Ірина Цілик та дала йому назву “Розкажи мені про свій дім”.

 

 Щоб перевірити грамотність написаного диктанту учасники конференції можуть надіслати його паперовим листом за адресою:  м. Київ, вул. Хрищатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше 10 листопада. Також можна  сфотографувати або відсканувати написаний текст та надіслати його  до 11:00 10 листопада на електронну адресу  HYPERLINK "mailto:rd@suspilne.media" rd@suspilne.media  або через електронну форму на сайті ukr.radio.

Науково-методичний семінар «Як підготувати якісний силабус?»

Друк
PDF

 27 жовтня 2022 року відбувся науково-методичний семінар «Як підготувати якісний силабус?», для викладачів коледжу була презентована інформація щодо формування навчально-методичного контенту. Основною метою проведення науково-методичних семінарів є ознайомлення з новітніми технологіями та підвищення рівня власної педагогічної майстерності.

 

Іспити для визначення рівня володіння державною мовою

Друк
PDF

 УВАГА! Іспити для визначення рівня володіння державною мовою проводяться на спеціально створених іспитових майданчиках, розташованих на території України.  

Полтавський державний аграрний університет згідно з договором, укладеним із Національною комісією зі стандартів державної мови (№ 8-сп від 12.07.2021 р.) є іспитовим майданчиком для визначення рівня володіння державною мовою. Програму, зразки завдань та процедуру іспиту розробляє Національна комісія зі стандартів державної мови.

Ознайомитися зі зразком роботи можна за покликанням>.

 

Зареєструватися для проходження іспиту можна на сайті Національної комісії зі стандартів державної мови>

 

Для охочих скласти іспит на іспитовому майданчику (на базі) Полтавського державного аграрного університету пропонуємо такий графік роботи:

 

Явка на іспитовий майданчик за 30 хв. до іспиту!

 

04.10.2022 р. (І сесія – 14 год. 00 хв).

11.10.2022 р. (І сесія – 12 год. 00 хв.; IІ сесія – 14 год. 00 хв).

18.10.2022 р. (І сесія – 12 год. 00 хв).

28.10.2022 р. (І сесія – 12 год. 00 хв.; IІ сесія – 14 год. 00 хв).

 
 
 
 
Претенденти зобов’язані надавати інструкторам документ, який посвідчує особу, а також негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до складання іспиту, або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які внесені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка порталу Дія.

Якщо претендент не зможе надати такого підтвердження, його не допустять до іспиту. У такому випадку він має право залишити у заявці коментар з проханням скасувати заяву на іспит, щоб мати можливість повторно зареєструватися на іспит.

 

Адреса проходження іспиту: м. Полтава, вул. Г. Сковороди 1/3, корпус 2, поверх 1, ауд. 202.

Телефон інструктора Станіславчук Валентини Павлівни: 050-69-44-281.

Явка на іспитовий майданчик з паспортом (ІD-карткою) або іншим документом, що посвідчує особу, та сертифікатом про повну вакцинацію.

Ми - нащадки козацької слави

Друк
PDF

 

14 жовтня 2022 року до Дня Українського козацтва (свято Покрови) та Дня захисників і захисниць України проводилась Всеукраїнська онлайн-естафета єдності «Ми – нащадки козацької слави». Цього річ у заході беруть участь студенти, викладачі понад 150 закладів вищої та передвищої освіти.

До естафети долучився і наш навчальний заклад ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ». Коледж представили здобувачі освіти другого курсу. Молодь створила відеоматеріал з декламацією віршів класиків української літератури на актуальні зараз теми. Студентам вдалося передати глядачам зміст та настрій поезії.

Важливими завданнями для молоді на сьогодні є збереження культурної спадщини та підвищення ролі української мови, як національної цінності. 

До Дня Українського козацтва (14 жовтня 2022 року) газета «Лубенщина» провела конкурс на краще читання віршів. До заходу мали можливість долучитися всі бажаючі без вікових обмежень. Найактивнішою виявилася молодь, яка і склала основу конкурсу. Наш навчальний заклад представила студентка третього курсу Супруненко Юлія із поезією Тараса Григоровича Шевченка «Доля». У вірші поет звертається до власної долі, рядки якого пронизані сумом та любов'ю до рідної землі. Поезія виховує, окриляє та надихає на нові досягнення. 

 

Підсумки тижня обліково-фінансових дисциплін

Друк
PDF

 

З 3 по 7 жовтня 2022 року у Відокремленому структурному підрозділі «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» було проведено тиждень обліково-фінансових дисциплін. Розпочався він із виховної години для здобувачів освіти І курсу на тему: «Моя професія сучасна і престижна». ЇЇ метою було, донести здобувачам освіти про важливість і актуальність професій «бухгалтер» та «фінансист».

Бухгалтер – одна з найвідповідальніших професій. Адже саме в руках цих спеціалістів знаходиться документація з фінансової частини кожного бізнесу.

Фінансист − це високий професіонал в області фінансових операцій, який на основі фінансової науки займається особливо великими грошовими операціями, спрямуванням фінансових потоків, фінансуванням проектів, управлінням капіталу, у відповідності з чинним законодавством. 

 

Четвертого жовтня була проведена віртуальна екскурсія з гідом НБУ «Історія створення національної валюти України». У Музеї грошей здобувачі освіти дізнались: які функції виконує Національний банк України, занурились у світ фінансів та грошового обігу, отримали прості навички управління власними фінансами, дізнались усе про захист грошей та побачили повну колекцію нумізматичної продукції, випущеної Національним банком України.

 

П'ятого жовтня відбулася Інтелектуальна гра «Кмітливий спеціаліст» для здобувачів освіти ІІІ курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». Бажання перемогти було у всіх членів команди. Учасники гри намагалися проявляти кмітливість і винахідливість. Характер і волю до перемоги !!!

Шостого жовтня було проведено для здобувачів освіти ІІІ курсу спеціальності «Облік і оподаткування» квест «Кращий з професії». Групу було поділено на три команди, учасникам потрібно було пройти 8 станцій, які мали завдання різної складності. Здобувачі освіти з цікавістю включилися до гри та успішно впоралися з непростими завданнями.

 


Завершився тиждень конкурсом відео роликів та фотоколажів.

Посвята у студенти

Друк
PDF

 

 

На початку нового навчального року у Відокремленому структурному підрозділі «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» за традицією проводиться церемонія посвяти першокурсників у студенти. 

  

Це свято особливе і для старшокурсників – вони охоче поділилися досвідом з молодим поколінням студентства: на адресу першокурсників лунали слова настанови, найщиріші побажання незабутніх студентських років та невичерпної енергії й наснаги у здобутті нових знань. 

  

Першокурсники дали студентські клятви, директор Тетяна Орошан урочисто вручила їм символічний студентський квиток. Особливий і святковий настрій створив перегляд відеоролику про студентське життя коледжу. 

 

Викладачі коледжу та студентська рада

Бібліотека як потужний інформаційний центр сучасності

Друк
PDF

         28 вересня завідувачка бібліотеки Відокремленого структурного підрозділу «Лубенського фінансово-економічного фахового коледжу ПДАУ» долучилась до онлайн семінару «Бібліотека – центр національного патріотичного виховання студентів. Бібліотека і війна»

 

Дякуючи організаторам онлайн семінару, а саме ДУ «НАУКОВО-МЕТОДИЧНОМУ ЦЕНТРУ ВФПО», з’явилася чудова можливість повчитися, підвищити свій фаховий рівень, адже останні події в нашій державі змінили життя бібліотек. Нова роль бібліотек розглядується сьогодні як сучасний публічний простір, один із основних важелів розвитку національної свідомості молоді, місце безпеки та свободи.

Завдувачка бібліотекою Ірина Ровна

 

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com