• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Останні новини

Тиждень обліково-фінансових дисциплін

Друк
PDF

 

Від рівня професійної компетентності бухгалтера та фінансиста залежать оптимальність прийнятих рішень, правильність ведення бухгалтерського та податкового обліку і, відповідно, результативність господарської діяльності.

У нинішніх умовах актуальною є проблема підготовки фахівців бухгалтерського обліку та фінансів нової генерації, здатних ефективно працювати у швидкозмінних умовах.

З 26 по 30  жовтня 2020 року в коледжі було проведено тиждень обліково-фінансових дисциплін у дистанційному режимі з використанням програми Microsoft Teams. У рамках тижня для студентів І та ІІ курсу було проведено виховну годину «Моя професія сучасна і престижна», де було продемонстровано презентації, які розкрили суть, перспективність та особливості обраної професії, можливість кар’єрного росту.

 

 

Віртуальна виставка є новим, багатофункціональним інформаційним ресурсом, що надає широкому колу користувачів можливість ознайомитися з потрібною інформацією.

Віртуальна виставка,  що була проведена до тижня обліково-фінансових дисциплін, передбачала демонстрацію презентацій про проходження виробничої практики кращими студентами-випускниками 2020 року. Студенти та викладачі мали можливість переглянути презентації про підприємства м. Лубни та Лубенського району, їх основні види діяльності та фінансово-економічні показники.

 

  

 

Також студенти ІІ та ІІІ курсу презентували відеоролики на тему: «Чому ми обрали цю професію».

 

 

28 жовтня з використанням програми Skype, було проведено регіональну студентську науково-практичну Інтернет-конференцію на тему: «Сучасні тенденції розвитку бухгалтерського обліку  та оподаткування в Україні: глобальні виклики – управлінські рішення».

 

 

Отже, проведення тижня обліково-фінансових  дисциплін у дистанційному режимі відкрило нові можливості та джерела розвитку пізнавальних сил, здібностей, розвитку уяви студентів, сприяло активізації діяльності викладів, підвищенню ефективності навчальної та виховної роботи.

                                                                                                                                                                                              

 

Тетяна Кочерга, голова циклової комісії

обліково-фінансових дисциплін

«Чистий коледж – чиста країна – чиста планета»

Друк
PDF

 

Природа – джерело краси, вона викликає в нас почуття радості, подиву.

У нашому суспільстві сформоване розуміння того, що людина й природа взаємопов'язані, тому турбота про природу – це турбота про людину та її майбутнє, що призводить до необхідності виховання почуття особистої відповідальності за збереження біорізноманіття на планеті, розумного ставлення до природних багатств і дбайливого ставлення до природи.

Із великим задоволенням студенти та викладачі прибирали територію подвір’я ВСП «Лубенського фінансово-економічного фахового коледжу ПДАА».

 

Цього року акція відбулась за ініціативи студентської ради коледжу, відповідно із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковими вимогами були наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції.

Колективна дружна праця наших студентів надала території коледжу ще більш мальовничого краєвиду. Завдяки злагодженій роботі учасників акції було прибрано велику кількість опалого листя та пожовклої трави.

 

Головну загрозу довкіллю становить Людина – її байдужість, безкультур’я і безмежна жадібність. Тому ми хочемо змінити цю думку і запрошуємо кожного берегти нашу Планету - наш дім.

Тільки спільними зусиллями і відповідальністю ми зробимо наш коледж, країну, планету квітучими і чистими!

 

Чернишова Каміла, студентка 27 група

Юрченко Аліна, викладач коледжу

Урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Друк
PDF

 

 

Тим, хто пізнати добро допоміг,
Тим, хто відкрив для нас тайни доріг,
Тим, хто нам крила дарує щодня,
Тим, хто відкрив нам жагу пізнання
Тим, чия праця важка, непроста,
Тим, чиє слово добром пророста,
Тим, хто відкрив нам науки світання
Наші святкові і щирі вітання!

 

Осінь – пора пронизливого вітру, дощів і опалого листя, але в той же час яскрава і затишна, романтична і щедра, надзвичайно красива пора року. Жовтень - стрімкий, такий соковитий, такий ароматний у своєму золотисто-червоному сяйві час, який завжди приносить нам радість, адже ми маємо змогу привітати усіх працівників освіти з їх професійним святом! Ми висловлюємо найтепліші та найщиріші поздоровлення, побажання натхнення, терпіння, поваги від студентіввдячності від батьків,бадьорості, оптимізму та енергії. 

  

З нагоди свята студенство Лубенського фінансово-економічного фахового коледжу ПДАА вітало своїх дорогих викладачів і працівників коледжу, даруючи кожному частинку осінньої краси. 

Урочистості з нагоди Дня працівників освітивідбулися в читальному залі коледжу, де викладачівідчули себе знову студентами й змогли пригадати ті чудові прожиті роки.

  

Також ми не могли не згадати викладачів та  директорів коледжу, які знаходяться на заслуженому відпочинку.  Їх відвідали  студенти коледжу та висловили подяку за невтомну працю, побажали здоров'я, любові, достатку і всіх життєвих благ!

 

Тож нехай нелегкі викладацькі будні приносять радість і будуть плідними, а студенти - стараннимиА в родинах нехай панують щастя і затишок. З Днем працівників освіти!!!

Запорожець Яна, студентка 30 групи

Юрченко Аліна, викладач коледжу


 

Новий набір на базі повної загальної середньої освіти

Друк
PDF

           Знову ранок вересневого дня в Лубенському фінансово-економічному фаховому коледжі повниться мелодійними звуками веселого дзвоника!

Ми раді привітати кожного студента, хто приєднався до нас на базі повної загальної середньої освіти та заповнять аудиторії нашої Альма-Матер.

Саме для них сьогодні розпочинається новий 2020-2021 навчальний рік.

  

На святковій першій виховній годині до студентів нового набору звернулися директор коледжу Тетяна Орошан і заступник директора з виховної роботи Вікторія Богдан, які привітали вчорашніх абітурієнтів, а сьогодні студентів із вдалим вибором навчального закладу і запевнили, що адміністрація, викладацький склад зроблять усе можливе для створення найкращих умов для навчання та цікавого позааудиторного життя.

Від сьогодні для вас настає новий життєвий етап, сповнений цікавих зустрічей та нових знайомств, дивовижних відкриттів і досягнень. І хоч карантин вносить свої корективи в повсякденне життя та навчання, ми впевнені, що перший рік у коледжі стане відправною точкою до підкорення нових вершин!

  

Тож незалежно від будь-яких викликів долі, бажаємо вам невичерпної енергії та творчих здобутків, щоб кожен зміг реалізувати свій потенціал в нашому навчальному закладі.

Не витрачайте марно дорогоцінний час, друзі! Студентські роки мають стати часом інтелектуального росту, становлення особистості, розкриття творчого потенціалу, часом закоханості та яскравих вражень, що будуть супроводжувати вас все життя. Сподіваємось, у коледжі ви знайдете справжніх друзів і однодумців.

Відлік навчального року розпочато. Отож, запрошуємо Вас на заняття в навчальні аудиторії коледжу, дорогі наші студенти.

 

Чернишова Каміла, студентка 27 групи

Презентація МОЗ щодо умов, правил і рекомендацій організації освітнього процесу на період карантину в 2020 р.

Друк
PDF

День знань

Друк
PDF

 

1 вересня – особливий день у житті кожного студента. Подвір’я коледжу знову наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, посмішками юнаків та дівчат.

Ми сьогодні стрічаємось,

Милі друзі мої і сім’я,

Ми готові навчитись знов

Й крокувати вперед – ти і я.

Цього дня наша студентська родина збільшилась. Поріг коледжу переступили першокурсники, яких радо вітали усі присутні.

  

Урочистості з нагоди свята Дня знань розпочали ведучі Марчак Даниїла та Лисенко Ілля .

Директор коледжу Тетяна Орошан звернулася до всіх із щирими словами підтримки та настанови.

Також на свято завітали гості з Полтавської державної аграрної академії: Дорогань-Писаренко Людмила к.е.н., професор, декан факультету обліку та фінансів та Галич Олександр к.е.н., професор, декан факультету економіки та менеджменту, які привітали всіх присутніх з початком навчального року.

    

Чудові музичні вітання підбадьорювали глядачів. Ви ж знаєте, що клятва студентів є невід’ємною частиною свята. Цього року оголошували її студенти першого курсу Джура Юлія та Сергієнко Євген. В їхніх словах було відчутно впевненість у правильному виборі та цілеспрямованість у досягнені мети. Коли ж першокурсники стали справжніми студентами, їм вручили головний документ коледжу – символічний студентський квиток.

Радісна й окрилена молодь готова йти вперед, здобувати знання й досягати поставлених цілей.

Сподіваємося, що у нас усе вийде. Успіху нам та натхнення і нехай ніякі перепони не стануть на заваді.

Марчак Даниїла, студентка 27 групи

Щодо проведення вступної кампанії 2020

Друк
PDF

Щодо реалізації Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019-2020 н.р."

Друк
PDF

Карантин – час для самоосвіти

Друк
PDF

Вітаємо переможців конкурсу "Педагогічний ОСКАР-2020"

Друк
PDF

 

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com