• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Останні новини

Творча зустріч з полтавським письменником Віталієм Запекою.

Друк
PDF

 

 

15 лютого цього року   в бібліотеці імені Володимира Малика відбулася надзвичайно тепла, цікава творча зустріч з полтавським фотохудожником, письменником Віталієм Запекою, автором антивоєнного роману  «Цуцик».  Цей захід відвідали студенти Лубенського фінансово- економічного коледжу ПДАА. Студентів  вразила зранена душа, зболене серце і велика людяність Віталія Запеки.

Після всіх вражень, які пережив Віталій Леонідович на фронті, про війну писати не хотілося.  Але розумів, що це потрібно. Бо  надто вже вона стала звичним явищем. Тож треба нагадувати співвітчизникам, що живемо в країні, де  відбуваються бойові дії. А  щодо книги «Цуцик»,  то вона присвячена тваринам на війні – собакам, які поруч з військовими переживають ворожі обстріли і є повноправними членами військових підрозділів.

Завбібліотеки  І. В. Ровна

День святого Валентина у коледжі

Друк
PDF

 

14 лютого у багатьох країнах світу відзначається День святого Валентина або День всіхзакоханих . 

Вважається, що День святого Валентина існує вже більше 16 століть.

Тому напередодні свята, наповненого ніжністю та любов`ю, наша студентська сім'я вирішила привітати один одного. Був організований ярмарок, на якому студенти, викладачі та гості коледжу насолодилися смаколиками і підкріпилися після напруженої роботи. А після занять викладачі та студенти коледжу добре попрацювали і підготували святково-розважальну програму "Під знаком Купідона", де команди хлопців і дівчат мали змогу перевірити «хто кращий?».

   

Традиція дарувати подарунки у День закоханих міцніла з кожним роком і для деяких стала безцінним скарбом. Тож і ми наступного ранку, у святковий день,  вирішили зробити приємне і привітати дорогих викладачів. Валентинки для цього студенти приготували власноруч і вклали всю свою любов у ці маленькі листівочки.

 

Незважаючи на таємничість свята, люди не упускають можливість його відсвяткувати разом зі своїми коханими і рідними людьми. Адже День святого Валентина - це не тільки свято квітів, листівок і подарунків. Це символічний день для прояву трохи більшої уваги і любові тим людям, які знаходяться поруч з вами.

  

Любіть і даруйте радість  не тільки в День святого Валентина, а щодня, бо любов – це велика сила, яка рухає увесь світ і надихає до нових звершень.

 

Яна Запорожець,

студентка 20/22 групи

Тиждень інформатики: актуально і результативно

Друк
PDF

  

Світ інформаційних технологій вражає своєю різноманітністю та широтою. Потреба у фахівцях з розвиненими компетентностями в галузі інформатики постійно зростає, адже сфера використання персональних комп'ютерів охоплює практично усі види діяльності людини, пов'язані зі сприйняттям, обробкою та передачею інформації, і вже зараз неможливо уявити існування людини без комп’ютерної техніки.

З метою розвитку в здобувачів освіти готовності застосовувати інформаційно-комунікаційні технології для ефективного виконання різноманітних завдань, пов’язаних з майбутньою професійною діяльністю в умовах інформаційного суспільства та здатності самостійно опановувати й раціонально використовувати програмні засоби загального та прикладного призначення з 6 лютого до 12 лютого 2020 року в коледжі тривав тиждень інформатики.

На виконання рекомендацій Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти викладачами інформатики зі здобувачами освіти, які в 2020 році будуть складати ДПА у формі ЗНО, 6 лютого проведено квест «Інформаційні ресурси ЗНО 2020». Учасники квесту успішно виконали завдання, переконавшись, що результат майбутнього ЗНО показує їх #УСПШНІСТЬ.

 

  Safer Internet Day в коледжі, проведений під гаслом «Разом для найкращого Інтернету», був сповнений насиченими заходами та позитивними емоціями.

11 лютого викладачі інформатики провели онлайн-урок «Інтернет: як безпечно грати, навчатися і працювати» за програмою Мережних академій Cisco, Департаменту Кіберполіції Національної поліції України, компанії ERC, провідних університетів країни за підтримки ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти».

 

Студенти І курсу успішно пройшли онлайн-опитування для отримання сертифікату учасника курсу Мережної академії Cisco «Вступ до кібербезпеки». Це чудова нагода для нашого навчального закладу приєднатися до проведення заходів із безпеки в Інтернеті разом зі всім світом.

 

Задля забезпечення кращого цифрового досвіду в цей же день був організований квест «Безпека в Інтернеті». Метою квесту є формування навичок безпечного використання Інтернету, розпізнавання та реагування на інтернет-загрози, підвищення рівня обізнаності про найбільш актуальні інтернет-небезпеки. До квесту долучилися і стали активними його учасниками студенти 1 курсу.

 

Учасники заходу із цікавістю та задоволенням працювали над завданнями квесту, виявляючи свої знання та вміння у сфері інформаційної безпеки, захисту та дотримання прав особистості.

З метою підвищення якості професійної майстерності, посилення інтересу до професії «Оператор комп’ютерного набору» 12 лютого слухачі курсів професійної підготовки взяли участь у конкурсі фахової майстерності «Кращий фахівець зі спеціальності «Оператор комп’ютерного набору», організованому викладачами коледжу.

Сучасне суспільство ставить перед освітою важливе завдання: підготувати фахівця, який не тільки володіє певним вантажем знань, але й здатен до постійного самовдосконалення, самоосвіти й адаптації до нових вимог. Конкурс дав можливість розкрити ці компетентності в повній мірі.

Учасникам було запропоновано пройти три етапи:

І етап «Теоретичний блок» – робота з тестовими завданнями;

ІІ етап «Швидкість і якість набору тексту»;

ІІІ етап «Практичний блок» – виконання завдань у MS Office.

Всі учасники конкурсу успішно продемонстрували навички правильної організації робочих місць, раціонального використання відведеного на завдання часу, уміння працювати з тестами та високий рівень професійних знань під час виконання практичних завдань.

 

За результатами конкурсу визначені переможці: І місце – Січкар Дмитро, ІІ місце – Огородній Ростислав, ІІІ місце – Прохорова Анна.

Вітаємо всіх учасників проведених заходів і зичимо нових звершень та перемог у реалізації творчого потенціалузавдяки здатності до ефективного використання засобів сучасних інформаційно-комунікаційних технологій!

 

Тетяна Конкіна, Світлана Дзюба,

викладачі інформатики

Методоб`єднання викладачів української мови

Друк
PDF

 

12 лютого на базі Лубенського медичного училища відбувся обласний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови, учасниками якого стали 16 студентів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Поки студенти старанно виконували завдання олімпіади, було проведене заплановане засідання методичного об’єднання викладачів української мови ЗФПО І-ІІ рівнів акредитації. Захід відкрила голова методоб`єднання Ісакова В.С., яка підвела підсумки та скерувала роботу спілки на наступний семестр. Були обговорені питання ефективності впровадження ІКТ на заняттях української мови, заслуханий звіт про типові помилки на ЗНО 2019 року. Лубенський фінансово-економічний коледж на заході представила викладач Аліна Юрченко, яка підготувала презентацію електронного посібника з української мови (за професійним спрямуванням).

 

Після завершення часу на виконання роботи учасникам олімпіади організатори запропонували екскурсію до Лубенського краєзнавчого музею ім. Г. Стеллецького, де вони почули натхненну розповідь Марини Кононенко про літературні традиції Лубенщини.

 

За підсумками обласного етапу олімпіади І місце завоювала студентка Лубенського фінансово-економічного коледжу Запорожець Яна. Готувала студентку викладач української мови Юрченко Аліна. Наприкінці заходу голова методоб`єднання викладачів української мови відзначила усіх учасників та переможців дипломами та подяками.

Вітаємо!

Друк
PDF

 

Траекторія вступу на основі диплома молодшого спеціаліста 2020

Друк
PDF

 

Іспити для вступу на фахового молодшого бакалавра

Друк
PDF

 Відповідно до умов прийому до закладів фахової передвищої освіти конкурсний відбір на навчання для здобуття ступеня «фаховий молодший бакалавр» може відбуватися на підставі вступних іспитів, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів або співбесіди для осіб пільгових категорій.

... Далі читайте за посиланням на http://osvita.ua/

Новорічні святкування в коледжі

Друк
PDF

  

Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрій, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно…

  

Не оминув святковий настрій і наш коледж. Напередодні свят всі активно взяли участь у фестивалі «Новорічна ялинка handmade». 20 грудня 2019 року у стінах коледжу відбувся новорічний ярмарок, в якому брала участь вся коледжанська родина. Кожна група подала свою випічку на продаж, яка потім була реалізована комерсантами 29 та 39 групи. Кожний солодкий виріб був по-своєму смачний й оригінально оформлений в екопосуд. А найголовніше - мав оптимальну ціну.

  

Після смакування смаколиками відбувся святковий «Новорічний концерт». На нього завітали кумедні та веселі клоуни, чарівні Дід Мороз та Снігуроньки. Директор коледжу Орошан Т. А. привітала присутніх зі святом та побажала всім міцного здоров’я, миру та злагоди, щоб усі мрії у новому році здійснилися. А художні номери наших студентів були настільки шаленими і енергійними, що запалили всю глядацьку залу.

  

Усі присутні отримали неперевершене задоволення та новорічний настрій!

 

 

Студентка 30 групи

Ковтун Ірина

«Жива бібліотека»

Друк
PDF

 12 грудня студенти 11 групи Лубенського фінансово-економічного коледжу Полтавської ДАА разом з викладачем природничих наук Ващенко О.Г. та зав. бібліотекою Ровною І.В. взяли участь у заході «Жива бібліотека», проведеному в центральній районній бібліотеці імені В.К. Малика.

Наші студенти прийшли, як у звичайну бібліотеку. Відмінність лише в тому, що книги «живої бібліотеки» – це живі люди, а читання – це розмова.

    

В «живій бібліотеці» студенти спілкувалися з висококласними фахівцями своєї справи: громадським активістом, головою Полтавської молодіжної громадської організації «Твій світ» Олександром Чепуром; головним лікарем Лубенського обласного наркологічного диспансеру Антоном Смагіним; директором Лубенського місцевого центру безоплатної правової допомоги Сергієм Супруном; представницею Лубенського відділу поліції Катериною Сорокотягою та громадським радником Галиною Мощіль.

 Під час невимушеного спілкування студенти отримали відповіді на всі правові питання, які їх цікавили. Модератором заходу була Лілія Шерстова, юрист безоплатної Лубенського місцевого центру безоплатної правової допомоги.

 

Ірина Ровна,

зав. бібліотекою коледжу

Тиждень обліково-фінансових дисциплін

Друк
PDF

  

Викладачі циклової комісії обліково-фінансових дисциплін постійно працюють  над вдосконаленням форм і методів проведення навчальних занять та позаурочних заходів задля популяризації  професій бухгалтера та фінансиста. Вже стало доброю традицією проводити  тиждень циклової комісії, заходи якого дозволяють студентам заглибитися в особливості спеціальності, поспілкуватися із фахівцями, продемонструвати свої інтелектуальні здібності. З 2 по 6 грудня у Лубенському фінансово-економічному коледжі пройшов щорічний захід – тиждень обліково-фінансових дисциплін.

Цікаву та змістовну виховну годину для студентів І курсу «Моя професія сучасна і престижна» провели  викладач Мойсеєнко В.Ю. зі студентами 31 групи. У цікавій формі першокурсникам розповіли про переваги професій бухгалтера та фінансиста. Адже саме від кваліфікованих спеціалістів  у галузі фінансів і кредиту, здійснення бухгалтерського і податкового обліку, статистики, аналізу, організації та планування діяльності підприємства, якими, сподіваємося, вони стануть, буде залежати економічна міць держави.

Хто, як не фахівець з виробництва, зможе краще розповісти про всі нюанси та особливості професії. Досвідом ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності бюджетних установ поділились працівники бухгалтерії Лубенського фінансово-економічного коледжу на занятті на виробництві, яке провела викладач  Мойсеєнко В.Ю. із студентами ІІІ курсу. Досвідчені працівники ще раз наголосили, що від уміння бухгалтера працювати, знання податкового та бухгалтерського законодавства залежить ефективність діяльності підприємства або установи.

 

Багато хто вважає роботу бухгалтера та фінансиста не цікавою. Суцільні цифри, постійно повторювані операції, відсутність творчості.  Але так думають ті, хто по справжньому не знайомий з цими професіями. Справжній обліковець чи фінансист повинен бути ерудованим, кмітливим, із гострим розумом та гарною пам’яттю. Саме це довели викладачі Кочерга Т.І. та Кочура Л.В. провівши інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?». Гра показала, що висококваліфікований спеціаліст може і повинен бути всебічно обізнаний. Всі глядачі раділи перемозі команди, капітаном якої була Стригун Антоніна, студентка 31 групи. За свою активність на грі вона була нагороджена статуеткою сови – символом мудрості. Всі члени команди за перемогу були нагороджені грамотами та подарунками.

  

У рамках тижня обліково-фінансових дисциплін  була проведена науково-практична конференція на тему: «Економіка, облік, фінанси та право : аналіз тенденцій та перспектив розвитку» за участю здобувачів вищої освіти ОКР «Молодший спеціаліст» Лубенського фінансово-економічного коледжу, здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр», «Магістр» Полтавської державної аграрної академії.

Пономаренко О.Г., к.е.н доцент кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю, донесла до здобувачів вищої освіти поняття «студентських наук», «академічна доброчесність», « плагіат».

У чому сутність реформи децентралізація?

Чим відрізняється аудитор і ревізор?

Запровадження міжнародного номера банківського рахунку IBAN в Україні.

Ці та інші питання обговорювали  на конференції . Доповіді слід відзначити актуальними, наочно проілюстрованими презентаціями.

Заступником  директора з навчальної роботи Джурою В.В. кожному із доповідачів був вручений  сертифікат. За  результатами конференції  видано електронний збірник матеріалів, бажаючі можуть ознайомитися із ним на сайті коледжу.

 

Захід провела координатор студентського наукового товариства к.е.н викладач обліково-фінансових дисциплін Кухта К.О.

На завершення тижня обліково-фінансових дисциплін був проведений фотоконкурс «Я і моя майбутня професія», в якому взяли участь студенти ІІ та ІІІ-го курсів.

Проведення тижня циклової комісії спрямоване на підвищення якості підготовки студентів за обраною спеціальністю, допомагає їм поглибити знання з основних понять спеціальних дисциплін, розвиває інтелектуальні здібності.

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com