• Навчання за спеціальністю: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за спеціальністю: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за спеціальністю: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за спеціальністю: "Економіка"

Останні новини

Вітаємо

Друк
PDF

Профілактика булінгу в студентському середовищі

Друк
PDF

 

Однією з актуальних проблем, що стоять перед сучасним українським суспільством є подолання і профілактика будь-яких проявів насильства, особливо серед молоді.

На жаль, такі прояви насильницької поведінки широко розповсюджені в буденному житті.

6 березня в коледжі відбувся профілактичний виховний захід з питань попередження такого негативного явища. Захід провели працівники БО «Світло надії» (м. Полтава) Данилишина Іванна (психолог), Шрам Валентина та Бойко Жанетта (соціальні працівники).

Вони розповіли студентам коледжу, що з 19.01.19 в українському законодавстві з’явилося нове адміністративне правопорушення – «Булінг учасника освітнього процесу».

Вся інформація супроводжувалася переглядом слайдів про моделі сучасного фізичного, психологічного булінгу, найпоширеніших типів кібербулінгу.

Студенти отримали поради як вберегти себе та уникнути проблеми булінгу.

Алла Литовченко,

заступник директора з виховної роботи

Тиждень обліково-фінансових дисциплін-2019

Друк
PDF

  

Вже стало доброю традицією щорічно проводити тиждень обліково-фінансових дисциплін. Цей рік також не виняток. В рамках тижня було проведено ряд заходів.

26              лютого викладачами Джурою В.В. та Кочергою Т.І. було проведено зустріч з начальником Лубенського управління ГУ ДФС в Полтавській області Коломійцем О.В. Зустріч пройшла в теплій, невимушеній обстановці. Олександр Володимирович вів діалог зі студентами, та відповідав на питання, якими зацікавилися студенти.

 

Також, в цей день викладачем Кочергою Т.І. було проведено відкрите заняття з дисципліни «Податкова система». Метою відкритого навчального заняття був показ форм і методів навчально-виховної роботи, узагальнення прийомів наукової організації й контролю навчального процесу. Заняття пройшло в цікавій формі, були запропоновані інтерактивні методи навчання, студенти працювали в мікрогрупах.  Проведення таких занять дуже важливе, адже необхідність підвищення рівня вищої освіти потребує розробки нової стратегії і тактики викладання, що, в свою чергу, вимагає перегляду підходів до роботи тих, хто забезпечує навчально-виховний процес, в першу чергу - до викладачів.  


 

27 лютого, на великій перерві, викладачем Мойсеєнко В.Ю. було організовано та проведено флешмоб зі спеціальностей. Студенти презентували себе як майбутніх спеціалістів,  а також  підготували цікаві питання для глядачів. Той, хто правильно відповідав на питання отримував солодкий подарунок. І звичайно ж не обійшлося без веселої музики та запальних танців.


 

Завершальним етапом тижня обліково-фінансових дисциплін було проведення гри КВН. Студенти 3-го курсу з великим ентузіазмом готувалися до неї. Усі учасники команд виявили неабиякі акторські здібності, добре зіграли на сцені та розсмішили журі і глядачів. КВН взагалі потребує повної самовіддачі та великої працелюбності. Це командна гра, тому в ньому маленьких ролей не буває. Кожна, навіть сама маленька репліка, грає велику роль у всьому виступі, тому від кожного учасника залежить  виступ всієї команди. І члени команд це розуміли. Взагалі, така командна гра, як КВН, згуртовує, об’єднує студентів, виховує в них такі якості, як працелюбність, пріоритет командних інтересів, відповідальність, толерантність по відношенню один до одного. Вона позбавляє комплексів, робить студентів розкутими та надає можливість проявити всі свої акторсько-режисерські здібності та таланти.

У грі взяли участь чотири команди: «Мінімалка» - фінансисти; «На стилі» - бухгалтери; «Економісти без стажу» - економісти та «Нестандарт» - комерсанти. Перше місце виборола команда «Нестандарт». Усі команди були нагороджені грамотами та солодкими призами. Але найкращою  нагородою для членів команд були щирі посмішки та сміх глядачів. Чудовий КВН зарядив коледжанську родину веселим  настроєм та позитивними емоціями!

 

Тетяна Кочерга,

викладач обліково-фінансових дисциплін

Нас єднає мова

Друк
PDF

 

27 лютого 2019 року на базі Коледжу управління, економіки і права Полтавської державної аграрної академії відбувся обласний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови, присвячений Міжнародному дню рідної мови. В олімпіаді взяли участь 19 представників ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Полтавської області. Лубенський фінансово-економічний коледж ПДАА представила студентка групи 20/22 Ковтун Ірина.

Електронні платіжні засоби – вимога часу

Друк
PDF

 

 

21 лютого 2019 року в Лубенському фінансово-економічному коледжі ПДАА відбулася науково-практична конференція «Платіжні інструменти в процесі здійснення окремих господарських операцій. Еквайрінг: види, тарифи, бухгалтерський облік».

Звернутися саме до цієї теми спонукало сьогодення, а саме значне поширення платіжних карток серед населення, а також поступове зниження лімітів готівкових розрахунків.

Уже давно нікого не здивуєш розрахунками банківською карткою, адже вона є майже в кожного: від студента до пенсіонера. І це зрозуміло, оскільки стипендії, пенсії та заробітні плати, як правило, перераховують на банківську картку фізичної особи. До того ж багато покупців встигли переконатися, що розрахунки банківською карткою, не обтяжуючи себе готівкою, дуже зручно і практично.

 

На конференції були розкриті поняття платіжного терміналу, електронного платіжного засобу (ЕПЗ) та питання правової природи застосування ЕПЗ.

Серед учасників конференції були студенти нашого коледжу (Блажевич Анастасія, Панченко Поліна, Шостак Ярослав, Колосок Світлана, Счотчіков Богдан, Удовіченко Оксана, Дудник Юлія), а також представники Полтавської державної аграрної академії: Черненко Ксенія Володимирівна – к.е.н., старший викладач кафедри бухгалтерського обліку та Перетятько Тетяна Миколаївна – ЗВО ОКР «Бакалавр» спеціальності «Облік і оподаткування».

Катерина Кухта,

к.е.н., керівник студентського наукового товариства,

викладач коледжу

Пізнавальна екскурсія

Друк
PDF

 

21 лютого 2019 року студенти 37 групи Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА відвідали місто Київ, де вібуласьМіжнародна виставка інноваційних рішень у зерновому господарстві «АгроВесна-2019».

В рамках виставкової події «АгроВесна 2019» пройшло понад 30 бізес-заходів, присвячених актуальним питанням агропромислового сектору України.

Урочисту промову на відкритті виставки проголосив директор. Також булла запропонована программа стажування для студентів «Формула успіху», яку представив Олег Загородній, Продукт–менеджер, куратор програми стажування.

Був проведений ярмарок вакансій, в ньому взяли участь та запропонували свої вакансії близько 20-ти підприємств. А саме: ТОВ «АБА» «АСТРА», KERNEL, ТОВ «Украгром», ГК «Верес», PepsiCoта інші. Студентам було надано можливість подати резюме на відповідні вакансії.

  

Також ми відвідали унікальну бананову ферму, яка знаходиться у селі Рожни Київської області. Власником ферми є Анатолій Васильович Патій, відомий селекціонер і винахідник. Попри те, що ферму називають «банановою», тут ростуть також інші дерева: апельсини, мандарини та лимони.

Ферму збудували на початку 1990-тих років. Анатолій Патій створив її за унікальною технологією. Він сам розробив, а пізніше запатентував свій проект. Це теплиця так званого траншейного типу, що дозволяє вирощувати ананаси і банани при мінімальних затратах на опалення. У теплиці відтворено різні кліматичні зони: тропіки та субтропіки. Тут ростуть екзотичні для України фрукти: ананаси, папайя, банани, кавові і томатні кущі. Всього висаджено понад 50 сортів тропічних фруктів. Всі вони добре пристосувалися до нашого клімату і дають повноцінні плоди. Ці рослини пристосовані для вирощування у звичайних помешканнях без особливих умов догляду.

  

Також власник ферми провів вікторину для студентів, переможцем якої став Герасименко Олександр та отримав саджанець лимона.

Поїздка була дуже цікавою і захопливою.

 

 

Шматенко Марина,

Горбатенко Аліна

студенти 37 групи

День Святого Валентина

Друк
PDF

 

У Лубенському фінансово-економічному коледжі ПДАА стало традицією проводити предметний тиждень з дисципліни «Іноземна мова» у лютому місяці, напередодні Дня закоханих. Викладачі іноземної мови А. О. Грисюк і Ю. О. Кривець підготували різносторонню тематику заходів та естетично і романтично оформили куточок-фотозону до Дня закоханих.

Студенти І та ІІ курсу взяли участь у конкурсі стіннівок-валентинок. Переможцями стали групи №11, 12, 29.

У підготовці та підборі матеріалів до 260-ї річниці від дня народження шотландського поета Роберта Бернса слід відмітити студентів 10 групи – Запорожець Яну і Заріпу Анну.

Переможцями літературного конкурсу на кращий ліричний поетичний твір, організований викладачем української літератури Юрченко А. С., стали Ковтун Влада (11 група) та Стародубцева Інна (30 група).

А ще студенти під керівництвом викладачів іноземної мови Грисюк А. О та Кривець Ю. О., художнього керівника Ліхачової І. В. та заступника директора з виховної роботи Литовченко А. Г. підготували святково-концертну програму «Коханню присвячуються», яка завершилася святковою дискотекою.

Студенти та викладачі коледжу вітають всіх лубенців з Днем Святого Валентина і бажають кохати та бути коханими!

Змагалися дівчата

Друк
PDF

 

Початок навчального семестру в коледжі не обійшовся без цікавих спортивно-масових заходів. 23 січня 2019 р. відбулися змагання з настільного тенісу серед дівчат.

 

Кращі результати за підсумками змагань показали:

Тютюнник Анастасія (31 група) – І місце (підтвердила минулорічне чемпіонське звання)

Рибка Наталія (37 група) – ІІ місце

Житинська Анна (37 група) – ІІІ місце

Організатори змагань – викладачі фізичного виховання:

Кононенко В. Г. – головний суддя;

Скребець І. А. – секретар змагань.

Дякуємо всім учасникам змагань за активність і наполегливість, зичимо успіхів у навчанні та нових спортивних звершень!

Вітання переможцям!

Володимир Кононенко,

керівник фізичного виховання

Живий ланцюг єднання

Друк
PDF

22 січня Україна відзначила своє державне свято – День Соборності. Саме в цей день 1919 р. у Києві на Софійській площі був проголошений Акт Воз’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в єдину Україну.


У нашому місті біля пам’ятника давньоруському воїну відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення Дня Соборності України у якому взяли участь і студенти нашого коледжу.

Панорама педагогічних заходів

Друк
PDF

  

Для викладачів період зимових канікул був плідним та насиченим різноманітними заходами.

4 січня було проведено науково-методичний семінар «Підготовка педагога ХХІ століття крізь призму ідей Василя Сухомлинського». Цікаві та змістовні доповіді підготували викладачі: Кочерга Т. І., Кочура Л. В., Дзюба С. М., Барінова В. І.

  

Під час семінару «Культура зовнішнього вигляду та мовна культура педагога», що відбувся 8 січня, методист коледжу Литвиненко С. В. розглянула питання щодо дрес-коду та педагогічного іміджу. Викладач української мови та літератури Юрченко А. С. підготувала актуальну доповідь на тему: «Мовленнєвий етикет педагога».

  

 

Серед запланованих заходів було проведено методичне об’єднання кураторів навчальних груп. Заступник директора з виховної роботи Литовченко А. Г. обговорила питання виховного процесу в навчальних групах.

Досвідом про участь в регіональному етапі конкурсу «Куратор року – 2018» поділилася куратор 21 групи Кочура Л. В.

  

В рамках методичного об’єднання відбулася зустріч з керівником Лубенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Цимбалом Віктором Миколайовичем, який представив на розгляд кураторам питання щодо протидії торгівлі людьми. Зустріч пройшла в теплій та дружній обстановці.

На засіданні педагогічної ради коледжу заступник директора з навчальної роботи Джура В. В. підвела підсумки роботи за І семестр 2018-2019 н.р. По другому питанню «Сучасне заняття: проблеми, пошуки, знахідки, перспективи. Як зробити його джерелом якісної і натхненної праці здобувачів вищої освіти?» з доповіддю виступила методист коледжу Литвиненко С. В. Активну участь в обговоренні доповідей взяли заступник директора з виховної роботи Литовченко А. Г. та завідувач навчально-виробничою практикою Пшенична Ю. С.

 

Світлана Литвиненко, методист коледжу

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com