Останні новини

Економічний ярмарок

Друк
PDF

               Вже стало доброю традицією, що 15 листопада в рамках тижня економічно-комерційних дисциплін було проведено «Економічний ярмарок», на якому ми всі поринули в атмосферу українського народу.

В ярмарку взяли участь студенти третього курсу, які представили чотири регіони України: Західна, Східна, Центральна та Південна, обравши їх шляхом жеребкування. В учасників були  українські костюми, естетично оформлені столи  з використанням овочів, квітів, висловів українських письменників та відомих людей відповідного регіону. Кожна група ретельно готувалася, що було помітно із результатів ярмарку.

   

Під час ярмарку студенти, викладачі та працівники коледжу насолоджувалися традиційними українськими стравами.

Перемогу в конкурсі одержали студенти 30 та 32 груп та були відзначені грамотами, солодкими подарунками.

  

Висловлюємо вдячність організатору ярмарку-конкурсу Богдан В.С. та сподіваємося на подібні заходи, в яких залюбки активно візьмемо участь.

 

Кузьменко Наталія, студентка 32 групи

День студента 2017

Друк
PDF

 

Ось і настало таке довгоочікуване для кожного студента свято. Вже за доброю традицією в актовій залі відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного дня студента. В нашому коледжі це щороку особлива подія та незабутнє видовище, сповнене жартів, гумору та доброти. І цьогорічне свято не стало винятком, його особливість в тому, що святковий захід для студентів підготували наші улюблені викладачі. А ще першокурсники разом із своїми кураторами підготували презентацію своєї групи. Всі учасники проявили креативність і талант, показали себе якнайкраще.

Директор коледжу Орошан Т.А. привітала і нагородила грамотами усіх студентів, які активно брали участь у житті коледжу та студентському самоврядуванні.

Зала була переповнена глядачами, панувала дуже тепла і привітна атмосфера.

  

Викладачі коледжу Пономаренко В.О. та Юрченко А.С. подарували прекрасний художній номер "Кадриль". Нікого не залишили байдужими чудові пісні у виконанні Кочерги Т.І., Богдан В.С. та музичного тріо у складі Литовченко А.Г., Барінової В.І та студентки Стадніченко Вікторії.

На завершення святкового концерту відбулось чарівне перевтілення викладачів коледжу в образи відомих українських зірок: Христини Соловій ( Колісніченко Н.М.), Дмитра Коляденка ( Попович А.О.), Ольги Полякової (Пономаренко В.О.), Дзідзьо ( Семченко О.В.), Олега Вінника ( Юрченко А.С.). Тож наші викладачі довели, що мають неабиякі таланти та здібності, а в душі завжди залишаються студентами.

  

Варто відмітити неперевершених ведучих заходу, викладачів коледжу Богдан В.С. та Козюпу К.М.

Ми щиро вдячні організаторам заходу Богдан Вікторії Сергіївні та Кочерзі Тетяні Іванівні, усім учасникам концерту за проведений захід.

Ми отримали багато позитивних емоцій, чималий заряд енергії та гарний настрій. Недарма кажуть студентські роки - найщасливіші у житті.

 

Романенко Олена, студентка 37 групи 

Вітаємо переможців

Друк
PDF

Викладачі циклової комісії бухгалтерсько-фінансових дисциплін Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА Наталія Слєпцова та Лариса Кочура взяли участь у регіональному етапі огляду-конкурсу на кращу організацію роботи лабораторії «Навчальна бухгалтерія».

 

На конкурсі, що відбувся 14 листопада на базі Кропивницького коледжу механізації сільського господарства, були представлені навчально-методичні комплекси, презентації лабораторій, відеоматеріали практичних та лекційних занять, виховних заходів, захистів курсових робіт, навчальних та виробничих практик. 

 

У конкурсі взяли участь шість аграрних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Полтавської, Кіровоградської, Одеської, Миколаївської областей.

Після перегляду представлених матеріалів та їх захисту кращою в регіоні було визнано організацію роботи лабораторії «Навчальна бухгалтерія» Лубенського фінансово-економічного коледжу (завідувач лабораторії Тетяна Кочерга).

Вітаємо переможців та бажаємо успіху у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу.

 

 

 

 

Світлана Литвиненко,

методист коледжу

Нагороди до Міжнародного Дня студента

Друк
PDF

 15 листопада в ККЗ "Київська Русь" відбувся захід, присвячений Міжнародному Дню студента. Розпочалося свято з традиційного студентського гімну Гаудеамусу.

 

  

До участі у концерті долучились студенти навчальних закладів міста Лубні, а також студенти нашого коледжу. З нагоди Дня студента відбулося нагородження найактивніших студентів.

Грамотами від міського голови О.П. Грицаєнка були нагороджені студенти нашого коледжу: Кокозій Олександра, Куксань Богдан, Рудь Яна, Пахар Олександр, Романенко Олена.

Корисна інформація для студентів коледжу!

Друк
PDF

 Особливості проведення ЗНО 2018 р.:

http://testportal.gov.ua

www.zno-kharkiv.org.ua

 

Презентація книги

Друк
PDF

 8 листопада в читальній залі Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА відбулася зустріч студентів з відомою українською письменницею Раїсою Плотниковою. Наша землячка - лауреат багатьох літературних премій, зокрема ім.Л.Бразова, В.Малика, І.Котляревського, В.Симоненка, І.Кошелівця, "Коронація слова-2016".

Письменниця презентувала студентам 21 та 29 груп свій новий роман "Реквієм для Рози" , поділилася секретами літературної творчості та успіху, а також відповіла на питання молоді.

Вітаємо!

Друк
PDF

 9 листопада до Дня української писемності та мови у коледжі був проведений І етап Міжнародного мовно – літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, в якому взяли участь студенти І курсу.

 

Результати:

І місце – Сацька К. (11 гр.),

ІІ місце – Козюпа Т. (10 гр.),

ІІІ місце – Грицун К. (12 гр.)

Олімпіада з дисципліни «Англійська мова»

Друк
PDF

 7-8 листопада у коледжі  була проведена олімпіада

з дисципліни «Англійська мова» для  студентів І курсу.

 

Учасниками були:

 

Буняк Іван, Ковтун Ірина;

Козюпа Тарас (10гр); Довгаль Альона;

Баран Андрій; Німич Іван;

Ананьєва Діана; Сацька Катерина;

Ряса Вадим (11гр.); Куришко Денис (12 гр).

 

Кращі результати отримали:

 

Козюпа Т, Ковтун І. (І м);

Буняк І, Куришко Д. (ІІ м);

Довгаль А., Баран А;

Сацька К., Німич І. (ІІІ м).

 

Вітаємо учасників і переможців!

 

Keep it up!

Диктант національної єдності

Друк
PDF

 9 листопада, у День української писемності та мови, вже традиційно вся Україна пише диктант національної єдності. Перевірили свою грамотність і студенти 10 та 21 груп Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА разом зі своїми викладачами та директором Орошан Т.А.

Цьогоріч диктант "Наші пісні" прочитав доцент Київського педагогічного університету ім.Б.Грінченка О. Авраменко.

Цікава екскурсія

Друк
PDF

 13 листопада 2017 року, на занятті з дисципліни "Вступ до фаху", студенти І-го курсу 10 та 11 груп, відвідали центральне відділення Приватбанку. Цікаву екскурсію для них провела начальник відділення Шавлонська Л.О.

 

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com