• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Останні новини

Інформаційна година

Друк
PDF

 

16 вересня студенти коледжу були присутні на Публічній презентації «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС» у Лубенській міській раді. Серед присутніх були представники місцевої влади, підприємці, молодь, освітяни.

 

На заході нас, присутніх, ознайомили із пріоритетами допомоги, яку ЄС надає Україні. Також презентували довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливостей для молоді та інших, в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того було ознайомлено про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні.

Програми та проекти від ЄС, про які було згадано на презентації: Cosme, EEN, Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, eTwinning Plus, EU Study Days.

Катерина Кухта,

викладач коледжу

Екскурсія до бібліотеки на презентацію книги Ганни Кревської

Друк
PDF

 

Одинадцятого вересня студенти другого курсу нашого коледжу на парі української літератури, разом з викладачем української мови та літератури Юрченко А.С., відвідали захід з нагоди презентації книги лубенської поетеси, прозаїка, редактора газети «Вісник», члена Національної спілки письменників України  - Марини Кононенко, більш відомої як Ганна Кревська. Разом з презентацією книги «Ситцеве щастя» співпало святкування 40-річного ювілею авторки. На святі звучали рядки віршів та прози у виконанні ювілярки, спогади з її дитинства, розповіді про її родину.

   

Численні запрошені гості були щедрими на спогади та вітальні слова на адресу ювілярки. Багато квітів, бо кожен, хто прийшов, хотів подякувати Ганні Кревській за її талант. Музичними дарунками були виступи Віталія Циганника, голови Лубенського літературного об’єднання імені О.Донченка Олександра Міщенка, шкільної вчительки математики, поета – пісняра Миколи Кочерги. На заході були присутні і студенти медичного училища, адже і письменниця у свій час закінчила його.

У новій книзі Ганни Кревської «Ситцеве щастя»  розповідається про те, як перший німецький танк в’їхав в місто Лубни, про спогади зі щоденників різних людей у ті страшні роки та повоєнні події.

Щиро вдячні нашим талановитим землякам за те, що вони своїм талантом та  натхненням нагадують нам про сторінки історії нашого краю.

 

Вікторія Пятецька та Тетяна Єфімова, студентки 20 /22 групи

Аліна Юрченко, викладач коледжу

Тренінг із розвитку медіаграмотності

Друк
PDF

 

Сьогодні кожна людина користується мережею Інтернет, переглядає телебачення, є слухачем радіо, читає газети й журнали. Але не кожен замислюється, чи є інформація, яку він отримує, правдивою або проплаченою, чи не є реклама пропагандою. Про медіаграмотність почали активно говорити через інформаційну війну — називаючи її одним із найбільш ефективних способів протистояти пропаганді. Саме цим і займається полтавська громадська організація "Твій Світ", доносячи ці знання до людей.

 

Одним із багатьох став проект "Каталізатор критичного мислення: розвиток медіаграмотності серед молоді Полтавщини". Олександр Чепур, керівник організації, та його команда волонтерів стараються це донести до молоді. Наш коледж також мав таку можливість. Разом із іншими студентами нашого міста ми командою працювали над розширенням навичок в цій сфері. Дуже вдячні організації "Твій Світ" за нові можливості!

 

Запорожець Яна, студентка 20/22 групи

З Днем знань!

Друк
PDF

 

Ось вже й повіяло осіннім, але ще таким теплим вітерцем, і завжди ця пора року розпочинається чудовим святом - Днем знань!

Цей день завжди особливо урочистий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Цей хвилюючий і радісний день 2 вересня завітав і до нашого коледжу.

Свято розпочали ведучі: студентки коледжу Ковтун Владислава та Карпенко Ірина.

З вітальним словом виступила директор коледжу Тетяна Анатоліївна Орошан, привітавши всіх із початком навчального року та побажавши успіхів і наснаги в навчанні. На заході були присутні гості: Дорошенко Андрій Петрович кандидат економічних наук, доцент кафедри, заступник декана факультету обліку та фінансів; Логвин Любов Миколаївна начальник відділу агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації та Хакало Ірина Василівна начальник відділу економічного розвитку і торгівлі.

Також наше свято прикрасили музичні вітання, які дарували студентки 31 групи Аліна Перетятько, 21 групи Анастасія Даценко та випускниця коледжу Діана Мироненко.

Особливу увагу приділили тим, для кого перший дзвоник у коледжі дійсно пролунав вперше. Для першокурсників це новий етап у житті, який прокладе стежину в майбутнє, тож сьогодні відбулася посвята першокурсників у студенти. Директор коледжу вручила символічний студентський квиток, а заступник директора з навчальної роботи Валентина Василівна Джура в дусі українських традицій благословила їх на нові звершення.

Зберігаючи кращі традиції попередніх поколінь, ми набуваємо свої, нові, для майбутніх поколінь. Тому цьогоріч ми започаткували нову традицію - саджати дерево, як символ знань. Як ростиме це дерево, нехай ростуть і примножуються студентські знання на благо коледжу та держави.

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

Яна Запорожець, студентка 20 групи

Аліна Юрченко, викладач коледжу

Свято випуску 2019 року

Друк
PDF

 

 

У Лубенському фінансово-економічному коледжі урочиста подія – випускний вечір, який відбувся 27 червня. На свято зібрались викладачі, випускники, батьки, рідні та друзі.

Свято відбулося в атмосфері радісного хвилювання, а також певного смутку за коледжем, що за час навчання став для випускників другою домівкою. Роки, проведені разом, назавжди залишаться в пам'яті. Хтось пізніше згадає про них з радістю, хтось з тугою. Але так чи інакше, веселі моменти студентського життя не забудуться ніколи. Випускний вечір – це закінчення перед великим початком… Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів.

Привітати випускників завітали: міський голова О. Грицаєнко, депутат Верховної Ради України К. Іщейкін, в.о. голови Лубенської райдержадміністрації С.Сіряченко, заступник декана факультету обліку та фінансів Полтавської державної аграрної академії А.Дорошенко.

   

Запальною піснею свої групи вітали куратори Кочерга Т. І. (30 гр.), Юрченко А. С. (31 гр.), Кривець Ю. О. (37 гр.), Кононенко В. Г. (39 гр). Під час концерту звучали музичні вітання для випускників і батьків, які супроводжувалися бурхливими оплесками.

  

Найбільш хвилюючою частиною свята стало вручення випускникам дипломів.

Позаду лекції, заліки та іспити, а попереду – доросле самостійне життя. Проте кожен з випускників ще не раз з вдячністю та теплом згадає свою аудиторію, одногрупників та викладачів, які за цей час стали як рідні.

Тож від імені випускників 2019 р. хочу всім подякувати за найкращі студентські роки, які ми провели в стінах коледжу.

 

Юлія Дудник, випускниця 30 групи

Науково-практична конференція за результатами виробничої практики

Друк
PDF

 

Підготовка сучасного фахівця економічного напрямку можлива лише на основі комплексного поєднання науково-теоретичного і практичного навчання. Практичне навчання є найважливішою складовою  освітнього процесу і ставить за мету закріпити і поглибити знання, одержані в процесі навчання. Заключним етапом практичної підготовки майбутнього спеціаліста є виробнича  практика, яка  безпосередньо пов’язана з подальшою  професійною діяльністю студентів.

13 червня 2019 року у коледжі проводилася науково-практична конференція за результатами  проходження виробничої практики. Участь у конференції взяли студенти 3-го курсу всіх спеціальностей та викладачі профілюючих дисциплін.  

З вступним словом до присутніх звернулася завідувач навчально-виробничою практикою Пшенична Юлія Сергіївна.

На конференцію  були запрошені представники з установ та організацій (керівників служб та підрозділів підприємницьких структур):

Прохорова Світлана Миколаївна – головний бухгалтер відокремленого підрозділу «Лубенський верстатобудівний завод»  Публічного акціонерного товариства «МОТОР СІЧ»;

Логвин Любов Миколаївна – начальник відділу агропромислового і економічного розвитку Лубенської РДА;

Больбот Наталія Іванівна – голова наглядової ради ТОВ «Базис-Надія»;

Жовнір Іван Миколайович  –  начальник Управління державної казначейської  служби України у Лубенському районі Полтавської області.

 

З доповідями виступили студенти 3-го курсу від кожної зі спеціальностей:

Василенко Анастасія Сергіївна

30 група, спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»

Тема: «Казначейське обслуговування бюджетів за доходами» на матеріалах УДКСУ у Лубенському районі Полтавської області

Дудник Юлія Володимирівна

30 група, спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»

Тема: Механізм формування власного банку» на матеріалах АТ КБ «Приват-Банк» Оржицького району

Черкаська Тетяна Миколаївна

Тема: «Фінансовий облік готівкових коштів підприємства» на матеріалах ТОВ «Оріхівський цегельний завод»Лубенського району Полтавської області

Гусаренко Наталія Юріївна

Тема: «Фінансовий облік надходження основних засобів» на матеріалах ТОВ «Райз-схід» м. Заводське Лохвицького району Полтавської області

Мошура Аліна Олександрівна

Тема: «Організація і планування виробництва сої» на матеріалах ТОВ «Савинці» Миргородського району Полтавської області

Ломака Аліна Сергіївна

  

Тема: «Політика торгівельно-виробничого підприємства по асортименту в умовах конкуренції» на матеріалах приватного підприємства «Лубнимаш»

Доповідачі розкрили особливості роботи та проаналізували показники виробничо-фінансового стану підприємств, що стали базами для проходження практики студентів.

У ході конференції обговорювалися актуальні питання та проблеми розвитку банківської системи, казначейської сфери, агропромислового виробництва та комерційної діяльності.

  

У заключному слові представники організаційних структур побажали випускникам відмінних оцінок при складанні  комплексного державного іспиту, творчих злетів і успіхів у подальшій професійній діяльності та здійснення мрій в особистому житті.

 

Дякуємо за співпрацю з нашим навчальним закладом в організації практичної підготовки студентів!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Юлія Пшенична,

                   завідувач навчально-виробничою  практикою

Майбутні лідери агропромислового виробництва

Друк
PDF

  

 

З 29 по 31 травня на базі Харківського національного університету імені В.В. Докучаєва відбувся XXI Зліт студентських лідерів аграрної освіти, до якого завітали 160 делегатів із 22 ЗВО. Вже більше 20 років поспіль збирає під свої знамена майбутніх лідерів агропромислового виробництва, відмінників навчання, іменних стипендіатів, активістів студентського самоврядування. Три дня зльоту були насичені цікавою програмою, ми одразу поринули у вир заходів наукового, культурного, лідерського формату.

 

 

В перший день відбулося урочисте відкриття зльоту, на якому виступили ректор університету О.Ульянченко та спонсори і представники різних сфер діяльності аграрного сектору. Наступного дня ми відвідали лекції експертів Європейського Союзу з аграрної освіти, які надали багато важливої інформації з удосконалення аграрної політики в Україні. Заключного дня відбувся форум "Майбутнє агровиробництва очима лідерів: сучасні проблеми та шляхи їх вирішення" , де ми дізналася, яким має бути сучасний бухгалтер, як вирішити проблему трудової міграції та які вони новітні технології. Також відбулося урочисте закриття зльоту та заключний етап фестивалю "Софіївські зорі".

Щиро дякую організаторам зльоту та господарям заходу, а також керівництву рідної альма-матер за довіру представити навчальний заклад на такому високому зібранні.

Посилання на фотоальбом у  facebook

 


Яна Запорожець,

студентка 10 групи

Вітаємо!!!

Друк
PDF

Молодь творить майбутнє країни!

Друк
PDF

 

 

16 - 18 травня 2019 року Гриценко Руслана, студентка 21 групи взяла участь у фіналі молодіжного Всеукраїнського наукового конкурсу дослідницьких робіт «Новітня історія України: аналіз етапів становлення», що проводився на базі університету ім. Альфреда Нобеля (м. Дніпро). Якісний склад педагогічних працівників коледжу та рівень підготовки майбутніх спеціалістів дає можливість брати участь і здобувати перемоги нашим студентам на Всеукраїнських конкурсах. Науковим керівником дослідницької роботи була Бойко Л.А. – викладач економічних дисциплін вищої кваліфікаційної категорії. 

 

За результатами І етапу конкурсу, де брали участь понад 220 учасників з 22 областей України, фіналістами стали 40 студентів та 24 школярі.

У фіналі Всеукраїнського наукового конкурсу Гриценко Руслана виборола почесне ІІІ місце серед студентів закладів вищої освіти України.

 

Бажаємо успіху у подальших здобутках і творчого натхнення!

 

Людмила Бойко,

 

голова циклової комісії економічно-комерційних дисциплін

Фізико-математичний турнір

Друк
PDF

 

 

16 травня у стінах нашого коледжу відбувся фізико-математичний турнір, у якому виявили бажання позмагатися студенти груп першого курсу. Турнір проводили викладач математики Дзюба С.М. та завідувач відділення, викладач фізики Конкіна Т.М. 

 

За результатами змагань слідкувало журі: викладачі Ващенко О.Г., Тихоненко Н.І. та представники студентської ради Пальчик Анастасія, Німич Іван. Підтримати свої команди прийшли студенти 10, 11 та 12 груп.

 

Етапи турніру мали різну складність, під час їхнього виконання учасники доклали чимало зусиль, вмінь та знань, а вболівальники взяли активну участь у призовій вікторині.

Перший етап  «Один за всіх, а всі за одного» відбувся у формі бліц-опитування. Кожна команда протягом однієї хвилини повинна відповісти на якомога більшу кількість запитань з фізики та математики.

На другому етапі «Думки про головне» командам були запропоновані слова з висловів про фізику та математику, у вигляді розрізаних частин, які потрібно скласти протягом 1 хв.  у правильній послідовності.

На третьому етапі «Асоціації» командами були обрані скриньки з сюрпризом, у яких знаходилися предмети.  Завдання цього етапу полягала в тому, щоб правильно визначити вченого, з яким пов'язані всі предмети та вказати всі поняття, властивості і факти, на які вказують ці предмети.

Останній етап «Лінивому – не розгадати, а кмітливому на роздум – секунди»:  капітани команд отримали питання для обговорення, на які потрібно дати чітку відповідь.

У кінці кожного етапу команди отримували певну кількість балів, за яким визначалася команда переможця. У напруженій боротьбі перемогу виборола  команда 10 групи.

Учасникам турніру були вручені  грамоти  та подяки разом із солодкими винагородами.

Вітаємо переможців «Фізико-математичного турніру» та всіх його учасників.

Успіхів вам і здійснення мрій!

 

Наталія Ілляшенко,

 

студентка 11 групи

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com