Останні новини

Вітаємо Тараса Козюпу, лауреата конкурсу читців віршів до Дня пам'яті та примирення !

Друк
PDF

  

Участь у V науково-практичній конференції «Вивчення іноземної мови – унікальна можливість для професійного зростання»

Друк
PDF

  

Англійська мова – це мова інформаційного віку. Україна вступає у світову спільноту і вивчення англійської мови з метою спілкування є особливо важливим. А вміння володіти діловою англійською мовою особливо необхідне для професійного зростання.

         Саме це стало основою V науково – практичної конференції «Вивчення іноземної мови – унікальна можливість для професійного зростання», організованої  Радою директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Полтавської області та Полтавським базовим медичним коледжем. Наукові керівники та студенти Полтавщини вдячні організаторам цього заходу, адже виступаючи з доповіддю і слухаючи інших, розумієш, наскільки важливо у наш час досконало володіти англійською мовою.

         Від Лубенського фінансово-економічного коледжу участь у V науково-студентській конференції взяли викладач англійської мови Грисюк А.О. та студент ІІІ- го курсу Козюпа Богдан. Тема доповіді мала  назву: «Англійська мова – важлива ознака компетентного фахівця». Учасники конференції отримали  сертифікати.

 

         Ми бажаємо успіху всім, хто вивчає чи буде вивчати іноземну мову, адже її знання дає можливість диференціювати  себе на ринку праці, шукати і отримувати можливості працевлаштування і професійного зростання.

 

Антоніна Грисюк,

викладач  англійської  мови

Участь у конкурсному відборі підручників із загальноосвітніх дисциплін.

Друк
PDF

 

  

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11 квітня 2018 року  №1/9- 222 «Про забезпечення  виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 21 лютого 2018 року  №176»  викладачі коледжу взяли участь у конкурсному відборі електронних версій  оригінал-макетів підручників для учнів 10 класу закладів  вищої  освіти , що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти .

Планується на 2018-2019 навчальний рік надходження до навчальних закладів  друкованих примірників підручників для 10 класу, що були обрані.

Результати вибору висвітлюємо на нашому сайті.

До публікації прикріплені :

    1.Протокол засідання педагогічної ради від 26 квітня 2018 року «Про участь у конкурсному  відборі підручників для  учнів 10 класу  закладів  вищої  освіти».

 

2.Додаток 3 до листа Міністерства освіти і науки України  від 11 квітня 2018 року №1/9- 222 «Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти»

 

День довкілля в коледжі.

Друк
PDF

              У 2018 році український День навколишнього середовища припав на 21 квітня.

Колектив коледжу традиційно став активним учасником заходів з благоустрою та озеленення території навчального закладу та міста.

Така спільна праця є необхідною, вона об’єднує , надихає творити добро та красу.

   

Вітаємо лауреата "Поетичної весни" Стародубцеву Інну!

Друк
PDF

Вітаємо лауреата "Поетичної весни" Стародубцеву Інну! 55 -ий ювілейний конкурс відбувся у концертній залі Лубенської музичної школи 13 квітня. Оцінювало поетичний хист юних майстрів слова компетентне журі, яке очолила Ольга Хало. Інна представила дві ліричні поезії, зворушливі, щирі та образні. Після конкурсу переможці записали свої твори в авторському виконанні на Лубенському міськрайонному радіо. Інна - учасниця літературної студії 《НІМБ》 (керівник Колісніченко Н.М.), лауреат багатьох літературних конкурсів. Бажаємо, щоб білі крила творчості здіймали на нові висоти!

 

Презентація збірки

Друк
PDF

 12 квітня до 《Літературної вітальні》 Лубенського фінансово-економічного коледжу завітала відома письменниця, журналіст, член Національної спілки письменників України Ганна Кревська. Вона презентувала студентам-першокурсникам свою третю збірку поезії 《Імена снігу》. Ця книга про імена , про пам'ять, 《імена свят і земель, трав і речей, місць і людей》... Цікаві історії з минулого рідних Лубен,філософські роздуми, тремтлива лірика - все це зачепило струни душі .

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Друк
PDF

  

 

У Лубенському фінансово-економічному коледжі ПДАА згідно з графіком (березень-квітень 2018 р.) проходили курси підвищення кваліфікації викладачів, організовані ННІ післядипломної освіти НУБіП України за напрямом «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності».

Лекції проводилися в on-line режимі. Завдяки злагодженій роботі дирекції ННІ післядипломної освіти, інформаційно-обчислювального центру НУБіП України та Комп’ютерно-інформаційного центру ВСП «РК НУБіП України» викладачі коледжу мали змогу спілкуватися з висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом на чолі з директором ННІ післядипломної освіти Кулаєць Марією Михайлівною, кандидатом економічних наук, професором.

 

Педагоги почули і побачили чимало нового й цікавого для себе, підвищили теоретичний рівень фахових знань, оволоділи новими формами і методами роботи, елементами нових освітніх технологій.

Підводила підсумки та іспит серед слухачів курсів Витвицька Ольга Данилівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри публічного управління та менеджменту інноваційної діяльності НУБіП України. 

Семінар за напрямом «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності» пройшов організовано і плідно. Слухачі курсів відзначили високий рівень викладацької майстерності та професіоналізму лекторів.

 

 

 

 

Світлана Литвиненко,

методист Лубенського фінансово-

економічного коледжу ПДАА

Студентська весна – 2018

Друк
PDF

  

«Коли приходить весна, кожному з нас здається, що ти народжуєшся на світ вдруге, і що ця весна буде особливою, кращою, ніж попередні», такими прекрасними словами розпочали ведучі Олексій Хлистун та Ігор Гайдай обласний міжвузівський мистецький фестиваль-огляд художньої творчості «Студентська весна-2018». Це захід, якого з нетерпінням чекають всі студенти нашого міста.

  

Весна одна з найкращих пір року. Природа прокидається та радісно посміхається сонячним промінням, а  на душі з'являється непереборне бажання співати весняних пісень та поринути у танок. Час, коли дуже добре починати щось нове.

Тож студенти нашого коледжу підготували та з радістю продемонстрували  чудові вокальні та танцювальні номери, порадували гарною акторською грою та грою на музичних інструментах.

Оцінювало виступи учасників почесне журі на чолі з організатором "Студентської весни" на Полтавщині, головою журі  - Пащенко Валентиною Іванівною.

  

Весняна пора - це пора кохання. І саме про це почуття заспівала пісню студентка нашого коледжу Руслана Борисова. Також чудові пісні виконували дуже талановиті дівчата:  Вікторія Нагорна, Карина Можчіль, Діана Мироненко. Справжнім дарунком для глядачів стала авторська пісня від Інни Стародубцевої. Нікого не залишив байдужим і надзвичайно чуттєвий номер  дуету  Юлії Стеценко і Богдана Куксаня, які порадували  грою на  акордеоні та гітарі.

Національний колорит панував у актовій залі коледжу.  Любов до батьківщини та рідного краю прозвучала у літературно-музичній композиції , яку майстерно виконали Євгеній Головко, Тарас Козюпа та Вікторія Стадніченко. Бурхливими оплесками зустріли глядачі виступ  Івана Калатура, який  виконав варіацію Остапа із балету "Тарас Бульба".

  

Доповненням заходу стали  номери у виконанні танцювального колективу нашого коледжу ( художній керівник Олександра Кокозій) та виступ маленьких зірочок -  Зразкового колективу спортивно-бального танцю "Стиль".

І на завершення всіх присутніх порадував виступ команди КВН нашого коледжу "Бюджета нет" (керівник А. Юрченко).

  

 Тож всі учасники проявили себе якнайкраще, були як завжди активними підготували чудові номери  та з гідністю захистили честь нашого навчального закладу. Молодь довела, що у неї вистачає часу і сил не лише на навчання, а й для співів, танців та гумору.  

Щиро дякуємо всім учасникам заходу, гостям, вболівальникам, глядачам, звукорежисеру С. Жупаніну, викладачам С. Дзюбі, Н. Колісніченко, і особлива подяка заступнику директора коледжу з виховної роботи – Литовченко А.Г.  за допомогу в організації заходу. Ми отримали гарний настрій та позитивні емоції від проведеного дійства.

 

Олена Романенко, студентка 37 групи.

Участь в заключному етапі огляду-конкурсу на кращу організацію роботи лабораторії «Навчальна бухгалтерія» серед аграрних технікумів і коледжів

Друк
PDF

 

Однією з ключових ланок у підвищенні якості підготовки молодших спеціалістів-бухгалтерів є робота лабораторії «Навчальна бухгалтерія». Адже вона забезпечує взаємозв'язок теоретичного і прак­тичного навчання: поглиблення та систематизація знань студентів шляхом вирішення виробничо-ситуаційних проблем, формування та розвиток практичних умінь і навичок, необхідних для здійснення професійної діяльності. Наш коледж взяв участь у регіональному етапі конкурсу на кращу організацію роботи лабораторії «Навчальна бухгалтерія» та переміг, зайнявши І-ше місце.

 

22 березня на базі НМЦ «Агроосвіта»  відбувся заключний етап огляду-конкурсу на кращу організацію роботи лабораторії «Навчальна бухгалтерія» зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» серед аграрних технікумів і коледжів.

 

Загалом, огляд-конкурс проводився з метою аналізу стану сучасної практичної підготовки студентів в аграрних технікумах і коледжах зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування», забезпечення сучасними інноваційними підходами в практичній підготовці студентів, впровадження нових форм  і методів у процес набуття майбутніми фахівцями професійних умінь і навичок, виявлення та поширення кращого педагогічного досвіду проведення навчальної практики.

 

Наш Лубенський фінансово-економічний коледж ПДАА здобув перемогу в номінації: “Інноваційні підходи в організації практичної підготовки студентів спеціальності “Облік і оподаткування”.

 

Ми вдячні всім викладачам та студентам нашого коледжу за допомогу в підготовці матеріалів до участі в цьому конкурсі.

 

 

 

 

 

Зав. лабораторії «Навчальна бухгалтерія»

 

Т.І. Кочерга

Моя професія – куратор

Друк
PDF

  

15.03.2018 р. у стінах коледжу у дружній атмосфері відбувався перший відбірковий етап конкурсу «Кращий куратор навчальної групи – 2018».

Метою конкурсу є активізація виховної роботи у ВНЗ, виявлення та поширення кращого досвіду комплексного підходу до організації виховного процесу в групах.

Згідно наказу директора « Про проведення першого відбіркового етапу конкурсу кращий куратор навчальної групи» був створений організаційний комітет та конкурсна комісія на чолі з директором коледжу. За таке високе звання змагалося 9 учасників – кураторів.

Почесне завдання щодо оцінки талантів кураторів-конкурсантів було покладене на конкурсне журі.

Учасники надали конкурсній комісії такі матеріали: плани виховної роботи в навчальній групі на поточний рік; журнал куратора навчальної групи; психолого – педагогічну характеристику групи; проект, який реалізує куратор разом з групою; фото- та відеоматеріали, що висвітлюють життя студентів (літопис групи). Також куратори представили свої напрацювання: методичні комплекси, відеозаписи виховних заходів, презентації навчальної групи.

У ході конкурсу комісія оцінювала представлені матеріали, презентації учасників конкурсу за такими критеріями: впровадження новітніх виховних технологій; власні новаторські підходи у вихованні особистості; системність та наступність виховної роботи зі студентами; результативність навчання та виховання студентів; особисті професійні якості та інтелектуальний рівень.

         Кожен виступ куратора засвідчив бездоганне володіння інноваційними формами та методами виховної роботи та заслуговував відзнаки.

Кожен куратор довів, що він повинен бути справжнім лідером, він зобов’язаний приділяти на роботу необхідну кількість часу, займатися плануванням, повинен бути прикладом стійкості та цілеспрямованості, працездатним і активним.

В результаті голосування переможницею визнано  Кочуру Л.В., куратора 11 групи.

Вітаємо! Бажаємо творчого натхнення та звершень.

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com