• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Останні новини

День української хустки

Друк
PDF

 7 грудня в Україні відзначають День української хустки. З цієї нагоди у ВСП «Лубенський фінансово – економічний фаховий коледж ПДАУ» був проведений захід під назвою «Краса в хустині нашій споконвічна», на який завітали студенти та викладачі коледжу. 

Завдяки ведучим присутні занурилися в атмосферу старовини та відчули колорит тієї незабутньої епохи, коли українські жінки та дівчата запинали чудовий, барвистий головний убір - хустину. 
 
  
 
Гості заходу дізналися про історію хустки, її роль в обрядах та побуті українського суспільства, а також про манеру запинати хустку в різних регіонах України. Наприкінці зустрічі була проведена цікава пізнавальна вікторина для всіх присутніх. 
Захід пройшов в атмосфері єдності та  патріотизму. Присутні переконалися в тому, що саме зараз українцям необхідно згуртовуватися навколо української ідеї, повертаючись до наших витоків, шанувати традиції та обереги наших славних  предків.

Вітаємо переможців ХІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» (Осінь 2023)

Друк
PDF

 Переможцями ХІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» (Осінь 2023) стали здобувачі фахової передвищої освіти Відокремленого структурного підрозділу «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету»:

 
  
  • з англійської мови (викладачі – Антоніна Грисюк, Юлія Кривець)
диплом І ступеня – Карлова Вікторія (20 група),
дипломи ІІ ступеня – Даниляк Яна (12 група), Колодяжна Анастасія, Кравченко Дарія, Кравченко Марина, Левченко Дар’я (21 група), Тетерюк Матвій (29 група),
дипломи ІІІ ступеня – Марченко Яна, Федіско Ілля (12 група), Колісник Павло, Остапенко Діана (20 група), Кравченко Максим, Торохтій Анна (21 група), Білаш Олексій, Голубова Ангеліна, Рубан Вікторія (27 група), Карпець Юрій, Никифоров Максим (29 група);
 
  • з правознавства (викладач – Наталія Шарапова)
дипломи ІІ ступеня – Мохун Аліна (21 група), Рубан Вікторія (27 група), Карпець Юрій (29 група),
дипломи ІІІ ступеня – Кравченко Дарія, Кравченко Марина, Рубан Анна, Яшнова Кіра (21 група), Воблий Роман, Голубова Ангеліна (27 група), Фоміч Дмитро (29 група);
 
  • з математики (викладач – Наталія Копотун)
дипломи І ступеня – Мироненко Римма (11 група), Колісник Павло (20 група),
дипломи ІІ ступеня – Білаш Олексій, Воблий Роман (27 група),  
дипломи ІІІ ступеня – Гусак Влада (11 група), Йоненко Дарія (21 група), Голубова Ангеліна (27 група);

  • з біології (викладач – Людмила Крят)
дипломи ІІ ступеня – Гусак Влада, Коломійцев Михайло (11 група), 
дипломи ІІІ ступеня – Бахур Валентина, Веремійчик Валерія, Самойлюк Вероніка (11 група);
 
  • з громадянської освіти (викладач – Наталія Шарапова)
диплом ІІ ступеня – Бахур Валентина (11 група), 
диплом ІІІ ступеня – Разін Максим (11 група);
 
  • з інформатики (викладачі – Тетяна Конкіна, Світлана Дзюба)
дипломи І ступеня – Бахур Валентина (11 група), Агеєнко Юрій, Карлова Вікторія, Чеверда Денис (20 група), Йоненко Дарія, Кокошко Дмитро (21 група), Голубова Ангеліна (27 група), Карпець Юрій (29 група), 
дипломи ІІ ступеня – Самойлюк Вероніка (11 група), Щербань Роман (20 група), Яшнова Кіра (21 група), Білаш Олексій, Воблий Роман, Радняна Богдана (27 група), Бибик Дмитро, Никифоров Максим (29 група), 
дипломи ІІІ ступеня – Веремійчик Валерія (11 група), Даниляк Яна, Коновал Олександра, Сало Владислав (12 група), Боцан Христина, Колісник Павло, Метревелі Нана, Остапенко Діана, Пащенко Дімітрій (20 група), Кравченко Дар’я, Кравченко Марина, Левченко Дар’я, Мохун Аліна, Померанцев Андрій,  Рубан Анна, Торохтій Анна (21 група), Микитенко Віктор (27 група), Ільїн Іван (29 група);
 
з хімії (викладач – Людмила Крят)
диплом І ступеня – Коломійцев Михайло (11 група),
диплом ІІІ ступеня – Гусак Влада (11 група).
 
  
 
Усі учасники онлайн-олімпіади отримали електронні сертифікати освітнього проєкту «На Урок». Урочисте вручення директором коледжу Тетяною Орошан дипломів переможцям Всеукраїнської олімпіади та відповідних сертифікатів викладачам загальноосвітніх дисциплін відбулося в читальній залі коледжу.
 
Висловлюємо вдячність усім, хто долучився до ХІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» (Осінь 2023) та маємо надію на майбутні успіхи наших студентів у переможній, мирній і вільній Україні!

Зональні змагання спортивних ігор Полтавщини

Друк
PDF

 6 грудня 2023 року, коли ми відзначаємо День Збройних сил України та Святого Миколая, на базі Лубенської ДЮСШ відбулася ще одна подія - зональні змагання 

спортивних ігор Полтавщини серед студентів закладів фахової передвищої 
освіти з баскетболу 3*3 (ІIІ зона).
Збірна команда ВСП "Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ" також брала участь у цих змаганнях, де показала досить пристойний рівень гри та посіла четверте місце.
 
Команда нашого коледжу виступала у такому складі: Сало Владислав, Ковтун Андрій, Зайченко Олександр (12 група), а також один з кращих гравців змагань та капітан команди Сікорський Артем (27 група).
Команду представляв на цих змаганнях викладач фізичного виховання Кононенко В.Г.

Відзначення Дня святого Миколая та Збройних сил України

Друк
PDF

 Сьогодні, 6 грудня, в Україні подвійне свято. Українці святкують День святого Миколая, а також День Збройних сил України. Саме ЗСУ стоять на передовій нашого світлого майбутнього. Український воїн — це надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода й незалежність мають велике значення, особливо зараз, під час війни. Дуже важливо подякувати тим, хто щодня захищає нашу рідну землю від ворогів.  

Найщиріші вітання з Днем Збройних сил України! Ви — одні з найкращих і найсильніших представників нашої нації. Нехай Янголи-охоронці завжди будуть з вами поруч. 
 
У цей день ми також з сумом згадуємо воїнів, які віддали життя захищаючи нашу Україну від збройної агресії російської федерації. Тому в нашому місті відбулося урочисте відкриття вуличної інсталяції з портретами загиблих воїнів-лубенців. Викладачі та студенти ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» також відвідали це дійство та вшанували пам'ять героїв.  
  
На жаль, наші студенти-випускники, які стояли на захисті України, також поповнили ряди Небесних воїнів. Тому в музейній кімнаті коледжу сьогодні відбулося відкриття дошки пам’яті загиблим героям. Тут зібралися, щоб вшанувати пам’ять наших випускників, загиблих у російсько-українській війні, студенти, викладачі та працівники коледжу. 
«Лише сильним дано право на безсмертя…» (О. Довженко)

Захисникам України та дітям з інвалідністю до Дня Святого Миколая

Друк
PDF

 У гуртожитку фінансово-економічного коледжу щороку в грудні відкриває свою роботу «Новорічна майстерня», яка була організована Радою гуртожитку ще в 2014 році. 

Ось і цього року з 1 грудня вона розпочала свою роботу. Сюди приходять усі охочі мешканці. Так, до Дня Святого Миколая, студенти ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» та Лубенського медичного фахового коледжу, що мешкають у гуртожитку, з любов’ю та великим натхненням виготовляли обереги-янголятка та браслети-талісмани. Порадувати подарунками вирішили діток міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю. Також обереги разом з солодощами та кавою передали для захисників України через волонтерів Маскувального підрозділу БФ «MELEK».  
  
Активну участь у виготовленні та оформленні подарунків-сувенірів взяли такі студенти: Рубан Вікторі, Савосько Наталія, Страшко Діана, Носенок Світлана, Панасенко Олеся, Голубова Ангеліна, Йоненко Дарія, Зайченко Олександр, Пронь Вікторія, Прудиус Анна, Стилик Вікторія, Вовк Ігор, Цибрієнко Мілена, Кириленко Дарія, Сіверь Владислава. 
       Рада гуртожитку

Вивчаємо інвентаризацію

Друк
PDF

 Кожен бухгалтер знає, що перед складанням річної звітності обов'язково проводиться інвентаризація. Наші майбутні бухгалтери не тільки знають про це, а вже й виконали цю нелегку роботу.

 

Під час заняття з дисципліни "Облік і звітність в бюджетних установах" студенти 31 групи проводять інвентаризацію активів під керівництвом викладача Олени Семченко та бухгалтера Людмили Ліненко.

Екскурсія до Управління Державної казначейської служби України в Лубенському районі Полтавської області

Друк
PDF

 У рамках вивчення дисципліни «Облік і звітність в бюджетних установах» студенти 31 групи спеціальності «Облік і оподаткування» та викладач Олена Семченко 22 листопада відвідали Управління ДКСУ в Лубенському районі Полтавської області.

Основна мета екскурсії – ознайомлення студентів зі специфікою діяльності казначейської служби.
Під час екскурсії начальник управління Любов Тараненко ознайомила студентів із організацією роботи Державного казначейства, його структурою та функціями.
  
Заступник начальника відділу обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Лідія Чеберяк  розповіла про особливості здійснення обслуговування видаткової частини бюджетів, організацію роботи в системі КАЗНА.
Студентів ознайомили з структуру кадрового забезпечення казначейської служби, зупинилася на питаннях щодо майбутнього працевлаштування в системі казначейства.
Як завжди, не дала спокою допитливість студентів, котрі поставили ряд цікавих та актуальних запитань.

Відзначення Дня Гідності та Свободи

Друк
PDF

 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. У цьому році Україна відзначає 10-у річницю початку Євромайдану та Революції Гідності, які змінили хід історії країни та й усього світу. Саме 21 листопада 2013 року відбулися перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Однак на відміну від подій Помаранчевої революції, цього разу відстоювання гідності та свободи коштувало багатьох життів українських патріотів. 

  

Щоб ушанувати їх пам'ять, у  ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» куратором 20 групи спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Тетяною Кочергою було проведено круглий стіл із гаслом «ЗАРЯДЖЕНІ ГІДНІСТЮ І ЖАГОЮ СВОБОДИ». 
На засіданні були обговорені події двох українських революцій, проаналізовано їх уроки. Віддали шану усім, хто поліг під час революційних подій і в подальшій збройній боротьбі за українську державу. Дякували воїнам, які нині зі зброєю в руках відстоюють не лише ідеали двох революцій, а й саме право України на життя.  
З Днем Гідності та Свободи! Нехай буде мирне небо над українською землею! Нехай не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави!

Вечір веселих творчих зустрічей в гуртожитку коледжу

Друк
PDF

 Стало вже доброю традицією до Міжнародного дня студентів організовувати й проводити заходи в гуртожитку ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ». 

Ось і цьогоріч, 16 листопада, у переддень студентського свята, в актовій залі зібралася наша гуртожитська родина, щоб провести вечір відпочинку під гаслом «Вечір веселих творчих зустрічей». Захід підготували та провели члени Ради гуртожитку разом з вихователем Ларисою Луценко, яка відкрила цікаве зібрання і висловила найщиріші вітання й побажання на адресу студентів. 
 
З числа мешканців було представлено дві команди – від фінансово-економічного та медичного фахових коледжів. Учасники змагалися у спритності, кмітливості, віртуозності, творчості. 
 
 
Для команд та їх вболівальників організаторами вечора було підготовлено ряд конкурсів, вікторин, бліц-питань. Активними були всі, за що їх нагороджували ведучі Вікторія Рубан і Сніжана Дорошенко та їх асистенти Ігор Вовк і Ангеліна Голубова. 
 
Як і в кожному конкурсі, були переможці й переможені. Та це не головне, адже мешканці гуртожитку – це єдина команда творчих і самобутніх особистостей. 
 
Грамотами та солодким призом була нагороджена команда фінансово-економічного фахового коледжу, де капітаном був Бачук Данило (учасниці команди: Анохіна Юлія, Панасенко Олеся, Савосько Наталія, Кравченко Дарія). Свою заслужену грамоту отримала команда медичного фахового коледжу, яку очолив капітан Лисенко Андрій (учасниці команди: Сіверь Владислава, Лазукіна Тетяна, а також студентки Луганського фахового коледжу Кодра Ліна та Кожома Діана). 
 
Атмосфера юності, креативності й гарного настрою панувала як серед студентів, учасників вечора, так і в журі, до складу якого входили викладач Дзюба Світлана, випускниця коледжу, колишня староста гуртожитку Кушніренко Анастасія та представниця студентської ради Мудренко Ірина. 
 
           Вікторія Рубан,  
           староста гуртожитку

День студента

Друк
PDF

 16 листопада у коледжі відбулася відкрита виховна година до дня студента "Мить, яка нас об'єднує". Захід підготували викладачки Наталія Шарапова і Марина Сліпаченко за підтримки музичного керівника Світлани Кочубей. Кожна група демонструвала різні творчі номери та артистичні здібності. Подарунком для вихованців став танець викладачів коледжу, які привітали їх зі святом.

 

Студенти були нагороджені грамотами від директорки коледжу за активну участь протягом семестру у конкурсах, олімпіадах та змаганнях.
Старшокурсники офіційно прийняли першокурсників до студентської лави, а директорка коледжу вручила студентський квиток та залікову книжку.
Здобувачі освіти отримали позитивні емоції, гарний настрій. Вітаємо всіх з Днем студента!
 

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com