• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Останні новини

Розпочався тиждень обліково-фінансових дисциплін

Друк
PDF

           З 28 жовтня у коледжі розпочався тиждень обліково-фінансових дисциплін – це важлива подія в навчальному процесі, яка має на меті підвищення інтересу студентів до фінансової освіти, розвиток практичних навичок та зміцнення теоретичних знань. Сьогодні для студентів І та ІІ курсів, які навчаються за освітньо-професійними програмами «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування» викладачами комісії було проведено виховну годину «Моя професія: сучасний вибір – престижне майбутнє», на якій обговорювалися актуальні тренди у фінансовій сфері, важливість вибору професії в умовах сучасної економіки та можливості, які відкриваються перед випускниками у цій галузі. Студенти мали можливість дізнатися про вимоги ринку праці, перспективи кар'єрного зростання, а також отримати поради щодо розвитку професійних навичок.
         Також сьогодні студенти І курсу взяли участь в освітньому вебінарі «Таємниця давніх скарбів – витоки історії заощадження» від старшого зберігача фондів Музею грошей НБУ, де дізналися про еволюцію грошей, різноманітні форми заощадження в різні епохи та значення фінансів у розвитку цивілізації. Під час заходу були представлені унікальні експонати музею, а також обговорено, як історичні традиції впливають на сучасні фінансові практики. Вебінар став не лише джерелом інформації, але й можливістю поглибити розуміння фінансової культури та її важливості в сучасному світі.

 

  

 

Школа страхування для освітян

Друк
PDF

 

Викладач обліково-фінансових дисциплін Наталія Слєпцова з 7 до 11 жовтня долучилася до роботи Школи страхування для освітян, що реалізувалася в межах інформаційної кампанії #ЗнайСвоїПрава_Страхування за підтримки Проєкту USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу».

Насичена програма онлайн-лекторію включала такі лекції:

-     страхові продукти і послуги, які формують тренди у страхуванні;

-     за лаштунками страхування: як працюють страхові компанії;

-     страхування в деталях: інструкція з користування фінансовою послугою;

-     страхування від А до Я: що треба знати споживачу, купуючи страховку;

-     обов’язкове автострахування: як управляти фінансовими ризиками на дорозі;

-     історія страхування: як людство навчилося управляти невизначеністю?

Відповідно до умов виконання програми Школи страхування за кожну з прослуханих лекцій було видано сертифікат підвищення кваліфікації на 2 години.

Дякуємо Національному банку України та партнерам за унікальну можливість підвищити свою кваліфікацію та поглибити знання з фінансової грамотності!

  

  

Тиждень академічної доброчесності у ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ»: підсумки та результати

Друк
PDF

З 21 по 25 жовтня 2024 року у ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» пройшов тиждень академічної доброчесності, насичений подіями, спрямованими на формування та закріплення принципів доброчесного навчання серед студентів і викладачів.

У рамках тижня для студентів ІІІ курсу була організована виховна година на тему: «Дотримання норм академічної доброчесності учасників освітнього процесу, як запорука якісної освіти та сталого розвитку». Під час заходу студенти обговорили важливість академічної доброчесності та її вплив на якість освіти, розвиток особистої відповідальності та формування етичних норм у професійному житті.

 

 

Крім того, викладачі коледжу пройшли онлайн-курс «Академічна доброчесність» на платформі EdEra, отримавши сертифікати про підвищення кваліфікації. У процесі навчання вони поглибили свої знання щодо способів уникнення плагіату та дізналися більше про концепцію «навчання впродовж життя», яка стає невід’ємною частиною сучасної освіти.

Також серед студентів було проведено анкетування на тему «Чи дотримуюсь я принципів академічної доброчесності?». Цей захід дав змогу зрозуміти ставлення студентів до академічної доброчесності та їхні прагнення діяти чесно у навчальному процесі.

На завершення тижня всі учасники освітнього процесу взяли участь у тренінгу «Сучасний досвід щодо перевірки текстів на плагіат». Тренінг надав практичні навички з використання інструментів для перевірки текстів, що допоможе як студентам, так і викладачам уникати порушень академічної доброчесності в освітній діяльності.

 

Тиждень академічної доброчесності став важливою подією для коледжу, підкреслюючи значення етичних норм у навчальному процесі та формуючи нові стандарти освітнього середовища.

Радіодиктант національної єдності

Друк
PDF

         25 жовтня студенти 1 курсу, викладачі та працівники ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності. Бажання ще раз підкреслити громадянську позицію та ментальність українця виявили викладачі коледжу. Не зважаючи на повітряні тривоги, усі здобувачі освіти відповідально віднеслися до написання диктанту. Цікавий текст навіяв приємні спогади та думки. Різні емоції відчули і студенти, і викладачі. Нині складний час для українців. Але такі заходи лише згуртовують націю і роблять її ще більш стійкою та незламною.

 

 

 

Візуальний гімн українському воїну

Друк
PDF

З метою національно-патріотичного виховання, військового просвітництва та усвідомлення важливості вивчення історії України здобувачі освіти ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» відвідали кінотеатр «Київська Русь» для перегляду фільму.

«Вовк. Страху нема» – це не просто фільм, а потужний візуальний гімн українському воїну. Стрічка занурює глядачів у світ Сил спеціальних операцій ЗСУ, демонструючи їхню відвагу, професіоналізм та незламний дух.

Чому цей фільм такий важливий для українського суспільства? Фільм об'єднує українців навколо спільних цінностей, підкреслюючи важливість боротьби за незалежність. Він надихає та мотивує, демонструючи силу українського духу.

Стрічка знайомить широку аудиторію з роботою українських спецпризначенців, розвінчуючи міфи та стереотипи. Вона допомагає зрозуміти складність та важливість їхньої місії.

«Вовк. Страху нема» стає частиною української культурної спадщини, відображаючи сучасну історію країни. Це фільм, який будуть дивитися ще не одне покоління українців.

Стрічка знята за участю реальних спецпризначенців, що надає їй особливої автентичності.

Фільм викликав у студентів широкий спектр емоцій – від гордості за своїх захисників до співпереживання героям.

«Вовк. Страху нема» – це більше ніж просто фільм. Це потужний інструмент для формування національної ідентичності, популяризації українського кіно та підтримки наших захисників.

 

Інтелектуальний батл: як пройшов «Брейн-ринг» для економістів і підприємців

Друк
PDF

17 жовтня 2024 року між здобувачами освіти, які навчаються за ОПП «Економіка» і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (спеціальностей 051 Економіка та 076 Підприємництво та торгівля) відбулася захоплююча та інтелектуально насичена гра «Брейн-ринг». Ця гра не лише підтримала дружню атмосферу та співпрацю, а й дала можливість студентам показати свої знання та вміння в області економіки та підприємництва.

Не лише інтелектуальна складова була важливою у цьому змаганні, але й командна робота. Студенти обох спеціальностей довели, що співпраця та взаємодопомога можуть призвести до вражаючих результатів.

В цілому, «Брейн-ринг» став захоплюючим та веселим заходом, який збагатив студентське життя.

 

   

Медіаграмотність як захист проти дезінформації

Друк
PDF

Медіаграмотність — це важлива компетентнісна ознака сучасної людини, здатна вберегти нас від негативних впливів дезінформації, зберігати емоційну та психологічну стійкість, ухвалювати правильні рішення на основі ретельно перевіреної інформації.

У рамках заходів Глобального тижня медіаграмотності, 17 жовтня 2024 року студенти 11 групи (ОПП «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування») разом з викладачкою громадянської освіти Наталією Шараповою успішно пройшли Національний тест із медіаграмотності. Усі учасники тестування отримали не лише сертифікати, а й позитивні враження.

  

 

Просвіта проти рабства: лекція до Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми

Друк
PDF

       Напередодні Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми 17 жовтня до коледжу завітала благодійна організація «Світло надії» у рамках інформування та комплексної допомоги цивільному населенню, яке зазнало експлуатації та насильства.

Під час лекції було детально розглянуто сучасні тенденції в торгівлі людьми.

Лектор наголосила на тому, що жертвами цього злочину можуть стати люди будь-якого віку, соціального статусу та національності. Було представлено шокуючу статистику, яка свідчить про масштаби цієї проблеми у світі та в Україні зокрема.

 

Лектор також розповіла про ознаки, за якими можна розпізнати потенційну жертву торгівлі людьми, та надала практичні поради щодо того, як уникнути потрапляння в пастку та як допомогти тим, хто вже став жертвою.

Лекція викликала активну дискусію серед присутніх. Учасники поділилися своїми думками та занепокоєннями з приводу цієї проблеми.

      Організатори заходу сподіваються, що ця лекція сприятиме підвищенню обізнаності громадськості про проблему торгівлі людьми та допоможе запобігти цьому злочину.

 

Вибір навчальних дисциплін на ІІ семестр 2024-2025 навчального року

Друк
PDF

Завідувач відділення Наталія Копотун спільно з викладачами Вікторією Пономаренко та Ольгою Стешенко 17 жовтня 2024 року ознайомили здобувачів фахової передвищої освіти за освітньо-професійними програмами «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування» з переліком вибіркових освітніх компонентів та силабусами вибіркових дисциплін.

Завдяки змістовним презентаціям студенти отримали в повному обсязі інформацію про дисципліни та компетентності, які формує кожна з них. Протягом тижня вони визначалися з вибором освітніх компонентів на ІІ семестр 2024-2025 навчального року.

Здобувачі фахової передвищої освіти ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» використали можливість обирати індивідуальну освітню траєкторію.

 

 

Заняття-екскурсія на виробниче підприємство ТМ «Ярмаркова Броварня»

Друк
PDF

           У рамках тижня економічно-комерційних дисциплін студенти третього курсу (ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» і «Економіка») відвідали виробничі потужності ТОВ «Хвиля», де на власні очі побачили, як створюється популярний крафтовий напій ТМ «Ярмаркова броварня».

   

«Ярмаркова броварня» стала для студентів справжнім відкриттям. Занурившись в атмосферу пивоварного виробництва, вони не лише збагатили свої знання, але й отримали незабутні враження. Досвідчений головний технолог розповів про секрети створення унікального смаку крафтового напою, а студенти мали можливість побачити весь процес виробництва.

   

           Ця екскурсія стала яскравим прикладом того, як теоретичні знання можуть перетворитися на практичний досвід.

 

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com