Останні новини

180 років – поважний ювілей

Друк
PDF

 14 жовтня виповнюється 180 років з дня заснування духовного училища в м. Лубни. Нині в цьому приміщенні розташований фінансово-економічний коледж. Незважаючи на  свій поважний вік, будівля знаходиться в охайному стані, як з середини, так і зовні.

         Історія нашого навчального закладу є досить цікавою та захоплюючою і бере свій початок з ХIXстоліття. А саме  у 1837 році було засноване училище, в якому щорічно навчалось до 200 учнів. Спочатку воно містилось у найманих приміщеннях  купчихи Олексієнкової, а потім у купчихи Юрловської.

Завдяки збільшенню кількості бажаючих навчатись у духовному училищі  в середині 70-х років XIXстоліття було прийнято рішення церковного Синоду про будівництво нового приміщення училища. Головним архітектором було призначено М. Ємбулаєва. Будівля споруджена в архітектурному стилі пізнього бароко. У 1886 році офіційно було відкрито новий корпус духовного училища. При училищі в 1888 році була обладнана домова церква ( Кирило-Мефодіївська).

Навчальний заклад мав 4 класи і 5-ий підготовчий. Переважна більшість учнів були діти духовенства, але частина потрапляла до училища і з інших станів. Працювало 8 учителів та наглядачі. Викладачі загальноосвітніх предметів були чиновниками, а наглядачем училища у 1900 році працював сам статський радник К.Д. Архангельський. До видатних випускників належать Василь Костянтинович Очерет ( псевдонім Василь Барка) та Іван Андрійович Зубковський.

1917 року духовне училище було закрите. Протягом століття історія нашого  навчального закладу змінювалася. На сучасному етапі коледж має високі досягнення серед аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.  Тисячі  випускників розвивали тут свій інтелект, можливість думати, аналізувати, приймати рішення. Тому 180 – це вагомо і важливо! Бажаємо нашому коледжу подальшого розвитку, вдосконалення, зміцнення, процвітання.

 

Дудник Юлія та Василенко Анастасія,

студентки 20/22 групи

Турнір з міні – футболу

Друк
PDF

12 жовтня на спортивному майданчику нашого коледжу відбувся турнір з міні - футболу, який був присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва. У змаганнях брали участь команди  викладачів коледжу та студентів.

До команди викладачів увійшли: Сидоренко С.Д., Скребець І.А., Ісаєнко В.В., Кононенко В.Г. - капітан команди, а також студент коледжу Ткаченко Владислав, який був воротарем.

 

      Команду студентів представляли : Марченко Ярослав, Касян Кирило, Даценко Денис, Здоров Володимир, Онікієнко Вадим, Жупанин Станіслав, Царинний Едуард, Катрич Максим - капітан команди, Пахар Олександр - воротар.

      Справедливий суддя - студент коледжу Коваленко Віталій.

      Шалену групу підтримки забезпечили  викладачі, студенти коледжу та гості турніру.

Змагання проходили у досить напруженій, але рівній боротьбі. Команди вели чесну та достойну гру.

За результатами змагань перемогу здобули студенти з рахунком 3:1. Вітаємо переможців!!!

       Голи забили студенти Касян Кирило та Царинний Едуард. За команду викладачів - Ісаєнко В.В.

Гравці команди студентів отримали винагороду - солодкий пиріг.

Велика вдячність організаторам заходу - викладачам фізичного виховання, а також всім учасникам турніру.

 

                                                                                          Романенко Олена,

 

студентка 37 групи.

  

Радо ділимося формулою успіху

Друк
PDF

 Студенти Лубенського фінансово-економічного коледжу Полтавськоі державної аграрної академії переймали досвід успішних підприємств ТМ"Наша Пекарня" та ТОВ "Наш млин". 

Для студентів другого курсу - майбутніх економістів фахівці підприємств провели навчально-ознайомлюючу екскурсію, відповіли на цікаві питання ну і, звісно, частували гостей свіжою випічкою.

 

Цю цікаву екскурсію підготували для студентів ІІ курсу викладач української мови та літератури Колісніченко Н.М., заступник директора з виховної роботи Литовченко А.Г.

День працівників освіти

Друк
PDF

  

Ось і жовтень стоїть на порозі,

Розфарбовує гарно ліси.

Щедра осінь давно у дорозі —

І добра принесла, і краси.

 

28 вересня в нашому коледжі відзначили  День працівників освіти, свято, якого з нетерпінням чекали не лише викладачі, але і вся студентська молодь.

Професія викладача поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і вимогливість.         Викладач - це не просто професія, це покликання.

Тож для привітання працівників освіти з професійним святом вся коледжанська родина зібралася на урочистому заході в актовій залі.

  

Святковий концерт розпочався романтичним вальсом у виконанні колективу спортивно-бального танцю "Стиль".

У ході концерту лунали пісні Стадніченко Вікторії, Нагорної Вікторії, Борисової Руслани, Можчіль Карини, Мироненко Діани.

  

З вітальним словом до присутніх в залі звернулася заступник директора з навчальної роботи Джура Валентина Василівна, яка промовила дуже теплі слова привітання.

Також на наше свято завітали ветерани освітянської ниви коледжу, які уособлюють глибоку життєву мудрість і вагомий досвід. Безмежна подяка їм за  неоціненний внесок у розвиток нашого навчального закладу!

Святкову програму продовжила Стеценко Юлія, яка виконала соло на акордеоні.

Приємним доповненням заходу стала сценка, акторами якої були Жупанин Станіслав, Котік Едуард, а також Василенко Діана.

  

А ще неперевершеним був виступ танцювального колективу нашого коледжу під керівництвом Олександри Кокозій.

Чи можна уявити будь-яке свято без подарунків? Студентська рада коледжу для працівників освіти приготувала дарунки: пиріг та яблука, які за давнім міфом символізують вічну молодість і дають сили тим, хто їх спробує. А ще прозвучали слова привітання для освітян нашого коледжу.

  

Майстерно провели захід ведучі у складі: Жупанина Станіслава, Нагорної Вікторії, Касяна Кирила та Стеценко Юлії.

Ми щиро дякуємо організаторам заходу : Пшеничній Ю.С., Бойко Л.А., Дзюбі С.М. та  Баріновій В.І., а також заступнику директора з виховної роботи Литовченко А.Г.

Тож від всього серця ми хочемо побажати вам, шановні працівники освіти,  міцного здоров'я на довгі літа, щастя, невичерпних творчих сил та натхнення. Нехай у всіх ваших справах успіх ніколи не покидає вас. Бажаємо нових педагогічних звершень, миру любові і злагоди!

 

Романенко Олена,

студентка 37 групи

Лубни святкові

Друк
PDF

         Осінньою негодою, дрібним дощиком та поривчастим вітром запам’ятається багатьом лубенцям День міста.

          Але студентство – народ незламний, не залякати нас мжичкою з неба,  коли поряд друзі та колеги, а простір сяє від усміхнених облич.

          Покладання квітів до пам’ятних знаків – це традиційні урочистості, якими у п’ятницю розпочалося відзначення головного міського свята. Студенти І курсу Лубенського фінансово – економічного коледжу ПДАА разом з викладачами  Литовченко А.Г. та Бибиком Ю.А. віддали шану героїчним захисникам міста над Сулою.

 

          Суботній ранок розквітнув барвами парасольок. Під бадьорі звуки духового оркестру, у супроводі юних мажореток святкова колона рушила від ринкової площі до Володимирського майдану, де відбувся урочистий мітинг. У святковій ході під гордими прапорами коледжу взяли участь студенти ІІ курсу  та їхні куратори.

          Але найбільше ми готувалися до ярмарку – продажу у центральному парку. Величезна подяка студентам-комерсантам (12,29,39 груп), які гідно представили наш навчальний заклад. Разом із викладачами Пономаренко В.О., Литовченко А.Г., Колісніченко Н.М. вони проявили таланти маркетингу за найнесприятливіших погодних умов. Фотозона, прикрашена осінніми квітами та фруктами, імпровізоване кафе, лотерея (до речі, безпрограшна), побажання – гадання для всіх гостей, смачний чай з медом, найсвіжіші пиріжки, живі мелодії акордеону талановитої Стеценко Юлії, профорієнтаційний куточок – все це приваблювало і молодше, і старше покоління лубенців.

 

          Любе наше місто, сивочолі Лубни, віншуємо ще багато років процвітання та нев’янучої краси. Нехай ніколи негода не псує настрою славним лубенцям! 

 

 

Вітаємо з отриманням Почесної грамоти!

Друк
PDF

  

 

 Напередодні  1029-річниці від заснування міста Лубни і 74-річниці визволення його від німецько-фашистських загарбників у Другій світовій війні Лубенська міська рада нагородила Почесною грамотою Снісаренка Андрія Івановича, який у 1986 - 2004 роках очолював наш  навчальний заклад.

 Шановний Андрію Івановичу!

 Колектив та студентство Лубенського фінансово – економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії вітають Вас з цією нагородою.

 

 Ваш високий професіоналізм, багаторічна і сумлінна праця, яку Ви вклали у розвиток навчального закладу, утвердження його місця в системі аграрної освіти є прикладом для Всіх нас. Нехай доля дарує Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. 

Запрошення

Друк
PDF

 Шановні викладачі, студенти, співробітники науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері економічної науки!

 

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичній конференції

«Обліково-аналітичне забезпечення в управлінні діяльністю підприємств малого та середнього бізнесу»,

яка відбудеться 18 жовтня 2017 року в

в Лубенському фінансово-економічному коледжі ПДАА

за адресою:

37500, м. Лубни, вул. Ярослава Мудрого, 23/1

 

 

Тематика конференції

 

1.                Фінансово-економічна система України: стан та перспективи розвитку.

2.                Облік як інформаційне забезпечення в управлінні діяльністю підприємства: теорія та практика.

3.                Оподаткування діяльності суб’єктів господарювання: проблеми та перспективи удосконалення.

4.                Економічний аналіз у системі прийняття управлінських рішень.

5.                Маркетинг в діяльності малого та середнього бізнесу.

6.                Зовнішньо-економічна діяльність: поняття, сутність, види.

 

Вимоги до оформлення матеріалів:

1.                Сторінка А4, основний текст рукопису друкується 14 кеглем, шрифт Times New Roman; міжрядковий інтервал – 1,5; абзац – 1,25; поля: верхнє, нижнє – 2 см, ліве – 3 см, праве – 1,5 см.;

2.                У правому кутку – жирним курсивом прізвище, ім’я та по батькові автора, звичайним курсивом – науковий ступінь, вчене звання, посада, установа, адреса, електронна пошта, телефон;

3.                Далі – жирним шрифтом прописними літерами посередині зазначається назва статті;

4.                Після назви статті – анотація та ключові слова українською мовою;

5.                Посилання робити наступним чином: [1, ст. 5], тобто інформація міститься в джерелі 1 на сторінці 5; для кількох джерел одночасно: [7, ст 58; 8, ст 45]; можливе посилання й без зазначення сторінки, якщо мається на увазі джерело в цілому.

6.                Об’єм статті – не більше 7 сторінок.

 

Заявка на участь у конференції

 

Прізвище, ім’я та по-батькові

 

Науковий ступінь, вчене звання

 

Назва установи

 

Посада

 

Адреса, телефон та e-mail

 

Повна назва доповіді

 

 

За результатами конференції видається електронний збірник матеріалів та сертифікат учасника. Друк безкоштовний. Скачати збірник можна буде через тиждень після закінчення роботи конференції.

Оргкомітет конференції планує розміщувати доповіді на сайті ЛФЕК ПДАА за адресою: www. http://lubfek.org.ua/

Останній термін подання статей  - 12 жовтня 2017 р (включно).

 

Матеріали на конференцію приймаються електронною поштою,

на СD-дисках, флеш-носій із додаванням друкованих матеріалів.

Увага! Після того, як ми отримали від Вас статтю, Ви обов’язково маєте отримати

повідомлення-відповідь: «Вашу статтю отримано та зараховано».

Якщо така відповідь не надійшла через день після надсилання, тоді обов’язково зателефонуйте оргкомітету і повідомте про ситуацію.

 

Координатор – Кухта Катерина Олексїївна

Контактний телефон: 0666861578

Вітаємо

Друк
PDF

 ВІТАЄМО!

 Команду Лубенського фінансово – економічного коледжу ПДАА (тренер  Кононенко В.Г.) за ІІ місце у Всеукраїнському турнірі з міні – футболу серед студентських команд на Кубок 

«Юність Посулля» у складі:

 

1.  Пахаря Олександра

2.  Коваленка Віталія

3.  Царинного Едуарда

4.  Даценка Дениса

5.  Марченка Ярослава

6.  Здорова Володимира

7.  Савченка Олександра

8.  Катрича Максима

 

 

Екскурсія до фінансого управління виконавчого комітету Лубенської міської ради

Друк
PDF

               У вересні 2017 р. студенти 30 групи з викладачем дисципліни «Фінанси»  Джурою Валентиною Василівною відвідали фінансове управління виконавчого комітету Лубенської міської ради, яке очолює Романенко Тамара Олексіївна.

 

Студенти (майбутні фінансисти) ознайомилися із специфікою роботи фінансового управління, дізнались механізм формування і використання бюджетних коштів.

Екскурсія виявилась дуже змістовною і корисною. Студенти отримали гарні враження та досвід.

До уваги студентів першого року навчання

Друк
PDF

 Академічна та соціальна стипендія студентам Лубенського фінансово-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії виплачується відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. № 1050 «Деякі питання стипендіального забезпечення», Постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. № 1045 «Деякі питання виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів» з зі змінами від 8 лютого 2017р. № 81, Постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. № 1047 «Про розміри стипендій у державних та комунальних навчальних закладах, наукових установах».

Ознайомитися з відповідними постановами КМУ можна на Урядовому порталі за посиланнями:

Постанова КМУ «Деякі питання стипендіального забезпечення» від 28.12.2016 р. №1050.

Постанова КМУ «Деякі питання виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів» від 28.12.2016 р. №1045.

Постанова КМУ «Про розміри стипендій у державних та комунальних навчальних закладах,наукових установах» від 28.12.2016 р. №1047.

Постанова КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1045» № 81 — редакція від  08.02.2017

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com