• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Останні новини

День української писемності

Друк
PDF

 У День української писемності та мови 9 листопада 2022 року відбулася трансляція Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Студенти та викладачі ВСП «Лубенський-фінансово економічний фаховий коледж ПДАУ» долучилися до написання радіодиктанту, який був проведений за допомогою відеозв’язку в умовах дистанційного навчання. Цього року радіодиктант читала народна артистка театру та кіно Ада Роговцева. Даний текст має надзвичайно зворушливий  зміст, який написала Ірина Цілик та дала йому назву “Розкажи мені про свій дім”.

 

 Щоб перевірити грамотність написаного диктанту учасники конференції можуть надіслати його паперовим листом за адресою:  м. Київ, вул. Хрищатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше 10 листопада. Також можна  сфотографувати або відсканувати написаний текст та надіслати його  до 11:00 10 листопада на електронну адресу  HYPERLINK "mailto:rd@suspilne.media" rd@suspilne.media  або через електронну форму на сайті ukr.radio.

Науково-методичний семінар «Як підготувати якісний силабус?»

Друк
PDF

 27 жовтня 2022 року відбувся науково-методичний семінар «Як підготувати якісний силабус?», для викладачів коледжу була презентована інформація щодо формування навчально-методичного контенту. Основною метою проведення науково-методичних семінарів є ознайомлення з новітніми технологіями та підвищення рівня власної педагогічної майстерності.

 

Іспити для визначення рівня володіння державною мовою

Друк
PDF

 УВАГА! Іспити для визначення рівня володіння державною мовою проводяться на спеціально створених іспитових майданчиках, розташованих на території України.  

Полтавський державний аграрний університет згідно з договором, укладеним із Національною комісією зі стандартів державної мови (№ 8-сп від 12.07.2021 р.) є іспитовим майданчиком для визначення рівня володіння державною мовою. Програму, зразки завдань та процедуру іспиту розробляє Національна комісія зі стандартів державної мови.

Ознайомитися зі зразком роботи можна за покликанням>.

 

Зареєструватися для проходження іспиту можна на сайті Національної комісії зі стандартів державної мови>

 

Для охочих скласти іспит на іспитовому майданчику (на базі) Полтавського державного аграрного університету пропонуємо такий графік роботи:

 

Явка на іспитовий майданчик за 30 хв. до іспиту!

 

04.10.2022 р. (І сесія – 14 год. 00 хв).

11.10.2022 р. (І сесія – 12 год. 00 хв.; IІ сесія – 14 год. 00 хв).

18.10.2022 р. (І сесія – 12 год. 00 хв).

28.10.2022 р. (І сесія – 12 год. 00 хв.; IІ сесія – 14 год. 00 хв).

 
 
 
 
Претенденти зобов’язані надавати інструкторам документ, який посвідчує особу, а також негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до складання іспиту, або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які внесені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка порталу Дія.

Якщо претендент не зможе надати такого підтвердження, його не допустять до іспиту. У такому випадку він має право залишити у заявці коментар з проханням скасувати заяву на іспит, щоб мати можливість повторно зареєструватися на іспит.

 

Адреса проходження іспиту: м. Полтава, вул. Г. Сковороди 1/3, корпус 2, поверх 1, ауд. 202.

Телефон інструктора Станіславчук Валентини Павлівни: 050-69-44-281.

Явка на іспитовий майданчик з паспортом (ІD-карткою) або іншим документом, що посвідчує особу, та сертифікатом про повну вакцинацію.

Ми - нащадки козацької слави

Друк
PDF

 

14 жовтня 2022 року до Дня Українського козацтва (свято Покрови) та Дня захисників і захисниць України проводилась Всеукраїнська онлайн-естафета єдності «Ми – нащадки козацької слави». Цього річ у заході беруть участь студенти, викладачі понад 150 закладів вищої та передвищої освіти.

До естафети долучився і наш навчальний заклад ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ». Коледж представили здобувачі освіти другого курсу. Молодь створила відеоматеріал з декламацією віршів класиків української літератури на актуальні зараз теми. Студентам вдалося передати глядачам зміст та настрій поезії.

Важливими завданнями для молоді на сьогодні є збереження культурної спадщини та підвищення ролі української мови, як національної цінності. 

До Дня Українського козацтва (14 жовтня 2022 року) газета «Лубенщина» провела конкурс на краще читання віршів. До заходу мали можливість долучитися всі бажаючі без вікових обмежень. Найактивнішою виявилася молодь, яка і склала основу конкурсу. Наш навчальний заклад представила студентка третього курсу Супруненко Юлія із поезією Тараса Григоровича Шевченка «Доля». У вірші поет звертається до власної долі, рядки якого пронизані сумом та любов'ю до рідної землі. Поезія виховує, окриляє та надихає на нові досягнення. 

 

Підсумки тижня обліково-фінансових дисциплін

Друк
PDF

 

З 3 по 7 жовтня 2022 року у Відокремленому структурному підрозділі «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» було проведено тиждень обліково-фінансових дисциплін. Розпочався він із виховної години для здобувачів освіти І курсу на тему: «Моя професія сучасна і престижна». ЇЇ метою було, донести здобувачам освіти про важливість і актуальність професій «бухгалтер» та «фінансист».

Бухгалтер – одна з найвідповідальніших професій. Адже саме в руках цих спеціалістів знаходиться документація з фінансової частини кожного бізнесу.

Фінансист − це високий професіонал в області фінансових операцій, який на основі фінансової науки займається особливо великими грошовими операціями, спрямуванням фінансових потоків, фінансуванням проектів, управлінням капіталу, у відповідності з чинним законодавством. 

 

Четвертого жовтня була проведена віртуальна екскурсія з гідом НБУ «Історія створення національної валюти України». У Музеї грошей здобувачі освіти дізнались: які функції виконує Національний банк України, занурились у світ фінансів та грошового обігу, отримали прості навички управління власними фінансами, дізнались усе про захист грошей та побачили повну колекцію нумізматичної продукції, випущеної Національним банком України.

 

П'ятого жовтня відбулася Інтелектуальна гра «Кмітливий спеціаліст» для здобувачів освіти ІІІ курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». Бажання перемогти було у всіх членів команди. Учасники гри намагалися проявляти кмітливість і винахідливість. Характер і волю до перемоги !!!

Шостого жовтня було проведено для здобувачів освіти ІІІ курсу спеціальності «Облік і оподаткування» квест «Кращий з професії». Групу було поділено на три команди, учасникам потрібно було пройти 8 станцій, які мали завдання різної складності. Здобувачі освіти з цікавістю включилися до гри та успішно впоралися з непростими завданнями.

 


Завершився тиждень конкурсом відео роликів та фотоколажів.

Посвята у студенти

Друк
PDF

 

 

На початку нового навчального року у Відокремленому структурному підрозділі «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» за традицією проводиться церемонія посвяти першокурсників у студенти. 

  

Це свято особливе і для старшокурсників – вони охоче поділилися досвідом з молодим поколінням студентства: на адресу першокурсників лунали слова настанови, найщиріші побажання незабутніх студентських років та невичерпної енергії й наснаги у здобутті нових знань. 

  

Першокурсники дали студентські клятви, директор Тетяна Орошан урочисто вручила їм символічний студентський квиток. Особливий і святковий настрій створив перегляд відеоролику про студентське життя коледжу. 

 

Викладачі коледжу та студентська рада

Бібліотека як потужний інформаційний центр сучасності

Друк
PDF

         28 вересня завідувачка бібліотеки Відокремленого структурного підрозділу «Лубенського фінансово-економічного фахового коледжу ПДАУ» долучилась до онлайн семінару «Бібліотека – центр національного патріотичного виховання студентів. Бібліотека і війна»

 

Дякуючи організаторам онлайн семінару, а саме ДУ «НАУКОВО-МЕТОДИЧНОМУ ЦЕНТРУ ВФПО», з’явилася чудова можливість повчитися, підвищити свій фаховий рівень, адже останні події в нашій державі змінили життя бібліотек. Нова роль бібліотек розглядується сьогодні як сучасний публічний простір, один із основних важелів розвитку національної свідомості молоді, місце безпеки та свободи.

Завдувачка бібліотекою Ірина Ровна

 

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

Друк
PDF

Українці - незламний та сильний народ. Поки російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Військові захищають Україну на передовій, медики рятують життя, правоохоронці підтримують порядок, волонтери забезпечують гуманітарні місії, молодь та громадяни об'єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону.

 

Загальносвітовий рух хоче об’єднати людей і зробити Україну чистішою з метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад та залучення ВПО до суспільно корисної діяльності.

  

Студенти нашого коледжу долучилися до загальносвітового руху 17 вересня 2022 року та разом із мільйонами активістів зі 191 країнами світу приєдналися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». Здобувачі вищої освіти об’єдналися заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

 

Математична Україна: заходи до 100-річчя від дня народження академіка Івана Ляшка

Друк
PDF

           Кожна епоха світової історії має свої видатні постаті та наукові здобутки. Справжньою гордістю нашої країни є науковці, які своїми відкриттями збагатили скарбницю світових досягнень.

Українська наукова спільнота 9 вересня 2022 року відзначає 100-річчя від дня народження провідного фахівця в галузі прикладної та обчислювальної математики, академіка Івана Ляшка, який народився і виріс на Лубенщині, в мальовничому селі Мацківці. Вся наукова діяльність видатного математика проходила в Києві, проте ми з глибокою повагою називаємо вченого своїм земляком та цінуємо його досягнення в різних галузях науки і техніки.

  

Іван Ляшко – вчений широкого профілю, теоретичні результати його праць застосовувались при дослідженні проблем різних галузей народного господарства. Академік Національної академії наук України, Заслужений діяч науки України, лауреат державних премій, а ще – непересічна особистість, мудрий наставник для студентів, які продовжили науковий шлях вченого. Його зусиллями у Київському університеті ім. Шевченка створено факультет кібернетики, якому не було аналогів у світі.

 

Студенти 11 та 12 груп нашого коледжу мали можливість долучитися до заходів з нагоди ювілею видатного вченого, взявши участь у творчому проєкті «Математична Україна». Дослідники історії математики презентували здобутки відомих представників математичної галузі, життєвий і науковий шлях яких пов’язаний з Україною. Важливо пам’ятати ці славетні імена, адже сучасні дослідження (і не лише в математиці) ґрунтуються на результатах творчого наукового пошуку багатьох поколінь вчених.

Інформаційно-просвітницький захід до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

Друк
PDF

 

В період військової агресії загострюється актуальність проблеми та збільшуються ризики потрапляння в ситуації торгівлі людьми. Тому, необхідно постійно підвищувати рівень обізнаності учасників освітнього процесу з питань запобігання торгівлі людьми. 

В рамках відзначення в області Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми 29 липня здобувачі освіти разом з кураторами приєдналися до онлайн-лекції, спільно організованою БО «Світло надії» та Полтавським державним аграрним університетом.

 

Спікерка БО «Світло надії» Вікторія Мірошніченко ознайомила присутніх з поняттям, ознаками, формами торгівлі людьми, надала поради інформаційного змісту, які б допомогли студентам не стати жертвами злочинного бізнесу, та як вберегтися від небезпеки. 

Отримана інформація допоможе молодій людині у майбутньому не стати жертвою сучасної форми рабства та реалізувати своє право на гідне життя.

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com