Останні новини
За результатами проходження переддипломної практики студентами ІІІ курсу у нашому навчальному закладі була проведена науково-практична конференція, яка проводилася окремо для студентів спеціальностей «Бухгалтерський облік», «Фінанси і кредит» та для студентів спеціальностей «Економіка підприємства», «Комерційна діяльність». На конференцію були запрошені студенти випускних груп та студенти ІІ курсу для обміну досвідом щодо проходження виробничої практики. З метою ефективності проведення конференції та прозорості отриманих результатів, на конференцію були запрошені керівники та спеціалісти фінансових установ інших підприємств – баз проходження практики.
За спеціальностями «Бухгалтерський облік» та «Фінанси і кредит» з презентаціями своїх робіт виступили Тамара Каріна (31 група), Овчаренко Ангеліна «31 група», Квасов Олександр (30 група), Логвін Каріна (30 група), Бут Юлія (32 група), Заїченко Яна (32 група).
По закінченню презентацій студентів виступили начальник управління ДКС у Лубенському районі Жовнір І.М., головний бухгалтер ЛВБЗ «Мотор Січ» Прохорова С.В. та провідний бухгалтер ПАТ «Лубнифарм» Нестеренко Л.І., які звернули увагу на достатню теоретичну підготовку студентів та обмінялись досвідом практичної роботи.
За спеціальностями «Економіка підприємства» та «Комерційна діяльність» з презентаціями робіт виступили Маркіна Анастасія (37 група), Хоменко Тамара (37 група), Сацька Таміла (39 група), Пєшков Ярослав (39 група).
По закінченню презентацій цих студентів виступили фізичні особи підприємці: власник дизайн-студії Шумик С.Ю, власник магазину роздрібної торгівельної мережі Больбот В.Г., які звернули увагу на необхідність практичної підготовки студенів з метою підготовки найкращих фахівців для виробництва.
2 червня 2017 р. студенти 11 група з куратором Юрченко Аліною Сергіївною та Дзюбою Світланою Миколаївною здійснили поїздку до Києва. Ми відкрили для себе нові враження і багато позитивних емоцій. Наш день почався з відвідування Національного музею історії України у Другій світовій війні. Там нам провели дуже цікаву, наповнену новими переживаннями екскурсію. Всі захоплено слухали, дізнавались щось нове для себе.
Згодом ми потрапили до літературно-меморіального музею Михайла Булгакова у будинок №13 на Андріївському узвозі. Все було таким атмосферним, місцями містичним, заворожуючим. Екскурсовод захоплено розповідала про деталі життя та творчість відомого письменника. Кожен мав нагоду загадати бажання, потерши ніс Булгакову.
Час, що залишився, ми провели, прогулюючись по місту. Архітектура Києва просто зачаровує. Враження після поїздки залишилися дуже хороші. Час сплинув швидко, навіть не хотілося залишати столицю. Щиро дякуємо організатору цієї поїздки - Юрченко Аліні Сергіївні.
Студентка 11 групи Хоменко Оксана
У кінці травня відбувся туристичний похід, в якому взяли участь студенти другого курсу. Гарно проведений час надовго запам'ятається учасникам походу.
Туристичний похід включав в себе багато змагань та цікавих заходів. Були проведені такі спортивні конкурси: біг зі скакалкою, стрибки в довжину, стрибки в мішках, перетягування канату, а також був проведений конкурс з розпалювання вогнища на швидкість. Не менш цікавими стали конкурси на приготування туристичної каші та на краще виконання української та туристичної пісні під музичний супровід художнього керівника коледжу Марченка В’ячеслава Миколайовича.
Тож ми дуже весело та цікаво провели час. Ми вдячні організаторам туристичного походу - викладачам фізичного виховання.
Романенко Олена,
студентка 27 групи.
Цікаво та незабутньо провели весняний день студенти 10 групи. 29 травня викладачі коледжу Бибик Юрій Анатолійович та Литвиненко Світлана Володимирівна організували для студентів екскурсію історичними місцями Полтавщини.
По дорозі до Чорнух ми зупинились біля пам’ятника братам Шеметам, які були відомими українськими діячами, саме вони заснували газету «Хлібороб»
Велике враження на нас справив музей видатного українського діяча, філософа і поета ХVIII століття - Григорія Сковороди. З уст екскурсовода лунали цікаві факти про тернистий шлях, який випав на долю нашого земляка. Філософські погляди Григорія Сковороди на життя актуальні і в наш час. Тому для нас ця екскурсія стала особливо повчальною, адже кожен зміг засвоїти уроки, які надав мислитель. Музейний комплекс включає: садибу видатного філософа, що привернула увагу своєю красою і загадковістю, «Сад божественних пісень», оспіваний в одноіменній збірці та власне сам музей ,де панує спокійна атмосфера, що пройшла крізь століття. Досить цікавим був також побут, серед якого Григорій плекав думки про моральні цінності. За цікаво проведений час ми дякуємо нашому екскурсоводу – Гринь Тетяні Василівні.
Після захоплюючої розповіді про Григорія Сковороду ми відвідали Земську школу у смт. Чорнухи. Ця будівля була зведена в 1913 році за проектом архітектора Опанаса Сластіона. Цегляні фасади прикрашено геометричним візерунком, який виконано за принципом «біле по білому». Віконні та дверні прорізи мають трапецієподібну форму. Будівля відноситься до цінних зразків зниклого архітектурного стилю українського модерну.
Потім ми вирушили до Шумейкового урочища. На невеликому кургані, біля Лохвиці, в урочищі Шумейкове стоїть величезний монумент. Восьмиметрова бронзова фігура радянського воїна в пілотці, в якого розвіюється плащ. У піднятій руці він тримає гвинтівку, в очах відвага і рішучість перемогти. За солдатською скульптурою знаходиться вічний вогонь, як пам’ять про ціну перемоги. У братській могилі поховані 800 воїнів Південно-Західного фронту на чолі з командувачем ,полковником М. П. Кирпоносом. У 1976 році тут було відкрито Меморіальний комплекс воїнам. Автори-скульптори: А.Ю. Білостоцький та В.П. Вінайкін. Архітектори: Т.Г Довженко і К.О. Сидоров. Славні воїни три доби вели нерівний бій, майже всі загинули, виконавши свій священний обов’язок перед Батьківщиною.
Ця поїздка принесла для нас багато нової та цікавої інформації про минулі події. За це ми щиро вдячні викладачам, які організували цю захоплюючу екскурсію.
Василенко Анастасія та Дудник Юлія
Вже 19 років поспіль еліта студентства збирається в одному з провідних аграрних вищих навчальних закладів України задля спілкування, обміну досвідом, обговорення важливих питань агропромислового розвитку країни.
З 24 по 27 травня 2017 року для молодих аграріїв гостинно відчинив двері Національний університет біоресурсів і природокористування України. Цей захід об’єднав 195 студентів-відмінників навчання, іменних стипендіатів вищих аграрних навчальних закладів, які одержують стипендії Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради України, видатних учених, громадських діячів та стипендіатів від агрохолдингів за найкращі досягнення у навчанні.
Учасників вітали ректор Станіслав Миколайович Ніколаєнко та Сергій Іванович Мельник, заступник міністра агропромислового комплексу у 1997 - 2000 роках, за каденції якого на цій посаді 19 років тому і започаткували зліт студентських лідерів аграрної освіти.
Програмою Зльоту були передбачені ознайомлювальні екскурсії по університету та місту Київ, вечір знайомств, засідання дискусійних клубів за науковими напрямками та об’єднаної ради студентського самоврядування, агро-дебати, святкова дискотека і багато інших цікавих і змістовних заходів.
25 травня провів прекрасний творчий вечір для колективу НУБіП Богдан Бенюк. Богдан Михайлович з властивим йому гумором розповідав про студентські роки, свою кар’єру артиста театру і кіно, спілкування з легендарним українським режисером Леонідом Биковим, зокрема, на зйомках фільму «Ати-бати, йшли солдати». І серйозно говорив про соціальну відповідальність і свідомість, виховання студентства, стосунки у сім’ї і ставлення до природи. А ще співав кращі пісні кращих авторів.
26 травня в рамках другого етапу аграрно-політичних дебатів учасники зустрілися з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, віце-прем’єр-міністром з гуманітарних питань В’ячеславом Кириленком, Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич та першим заступником міністра аграрної політики та продовольства України Максимом Мартинюком.
Під час святкування 199-річчя НУБіП ректор Станіслав Ніколаєнко урочисто передав естафету вже ХХ зльоту студентських лідерів аграрної освіти своєму візаві з Уманського національного університету садівництва Олені Непочатенко.
Я щиро вдячна керівництву нашого коледжу за прекрасну можливість отримати новий досвід, незабутні враження, довести, що українське майбутнє аграрної сфери вже завтра - у надійних руках. Участь у зльоті дала натхнення працювати й надалі задля розвитку агропромислового комплексу нашої країни.
Гладун Наталія, студентка 20/22 групи
Науково-практична конференція «Актуальні проблеми та новації у сфері бухгалтерського обліку, оподаткування, фінансів та банківської справи»
Вітаємо!
Євгенію Головко (27 гр.) і Тіну Алексанян (37 гр.),
лауреатів міськрайонного
літературно-музичного конкурсу
художнього читання
до Дня пам’яті та примирення.
Дякуємо за участь у підготовці до виступу
керівнику літературної студії «НІМБ» Колісніченко Н.М.
та студентам 27 групи
Козюпі Богдану і Жупанину Станіславу.