• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Останні новини

28 Липня – День Української Державності

Друк
PDF

 

Цьогоріч 28 липня українці вперше відзначать День Української Державності, законодавчо започаткований у червні цього року.

З цієї нагоди здобувачі освіти стали учасниками інформаційної години, спрямованої на виховання поваги до держаних символів України, сучасне тлумачення державної та національної символіки «Наш синьо-жовтий державний прапор».

 

Найважливіше національне завдання - це шанувати державні символи, берегти єдність та разом йти до перемоги.

Державність не має теперішнього часу, вона весь час у розвитку, тому щиро зичимо сили, згуртованості та перемоги.

Віримо у Збройні сили України! Віримо у Перемогу!

Педагогічний професіоналізм – запорука високої якості підготовки здобувачів освіти

Друк
PDF

 


Сьогодення в Україні позначено цілою низкою життєво важливих змін: реформуванням провідних галузей, розбудовою нової економічної системи, інтеграцією до європейської спільноти та глобалізацією більшості суспільних процесів. За таких умов змінюються особистісні, професійні, моральні цінності молоді, а значить освіта має реагувати на них швидко, адекватно і якісно, що висуває нові вимоги до особистості педагога. Однак як би не змінювався світ, як би він не трансформувався, не розробляв технічних інновацій, не зникає запит на словесні методи навчання, живе спілкування в освітньому процесі та високу педагогічну майстерність того, хто входить у сучасну аудиторію.

Викладачі коледжу збагачують власний педагогічний досвід та удосконалюють свою майстерність подаючи творчі роботи на Всеукраїнський конкурс «Педагогічний ОСКАР», який створено відповідно до Меморандуму про співпрацю між Національною академією педагогічних наук України і Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової перед вищої освіти».

В епоху широкого запровадження інформаційних технологій, величезного потоку інформації, саме викладач стає організатором такого навчального процесу, в якому кожному цікаво і комфортно.

 

Творчий челендж "Вишиванка - місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців

Друк
PDF

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ І КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Друк
PDF

 

 

 

 

Шановні друзі, війна змінила наші життя, і певні події складно планувати. Однак якщо ви цього року розглядаєте можливість вступати до закладів вищої освіти України (бакалаврський ступінь), будь ласка, ознайомтеся з інформацією, поданою нижче. 

Наразі Міністерство освіти і науки України розробляє  Порядок зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році. У ньому буде докладно описано, як саме відбуватиметься вступ. Ми ще не готові повідомити, які іспити й у якому форматі потрібно буде складати вступникам, але точно можемо сказати, що для організації будь-яких іспитувань потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників цих випробувань. Таку інформацію ми отримаємо з бази даних реєстрації для участі в ЗНО. Тому просимо про таке.

Якщо ви зареєструвалися для участі в ЗНО (заповнили реєстраційну картку, зібрали пакет реєстраційних документів і віддали його керівникові закладу освіти або самостійно надіслали до одного з регіональних центрів оцінювання якості освіти) ー ви є потенційним учасником вступних іспитувань до закладів вищої освіти

Найімовірніше, ви вже маєте сертифікат учасника ЗНО, тож зможете заходити на свою  Інформаційну сторінку (логін і пароль для входу розміщено на сертифікаті), аби отримати всю актуальну інформацію щодо подальших дій, яка стосуватиметься саме вас. Коли потрібно буде зайти на Інформаційну сторінку, ми повідомлятимемо на нашому сайті

У разі якщо  ви не маєте сертифіката ー не хвилюйтеся: невдовзі ми повідомимо вам, як отримати логін і пароль для входу на свою Інформаційну сторінку. 

Якщо ви цього року закінчуєте здобувати повну загальну середню освіту (учень/учениця ліцею, гімназії чи студент/студентка ІーІІ курсу коледжу) і ще не зареєструвалися для участі в ЗНО (навіть не створили реєстраційної картки) ー до 9 квітня, будь ласка, створіть реєстраційну картку. Якнайуважніше поставтеся до заповнення таких її полів: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, серія (за наявності), номер паспортного документа, номер мобільного телефону. Ці дані є важливими не лише для участі в тестуваннях, а й для подання вами документів для вступу. 

Увага! У реєстраційній картці Ви побачите поля для вибору предметів ЗНО/ДПА. Заповніть їх, будь ласка, навіть попри скасування ДПА у формі ЗНО. Якщо є змога,  роздрукуйте свою реєстраційну картку, заповніть від руки заяву про участь у тестуваннях, додайте копію паспортного документа (за потреби додайте медичний витяг про потребу створення для вас спеціальних умов для проходження тестувань) і передайте керівникові закладу освіти, де ви навчаєтеся. Якщо такої можливості немає ー не хвилюйтеся: достатньо того, що ви сформували реєстраційну картку. 

Найближчим часом ми повідомимо вам, як дізнатися логін і пароль для входу на вашу Інформаційну сторінку з актуальною для вас інформацією. Стежте за оновленнями на нашому сайті ー і не пропустите важливих новин.

Якщо ви уже здобули повну загальну середню освіту (маєте свідоцтво про повну загальну середню освіту / атестат) і ще не зареєструвалися для участі в ЗНО (навіть не створили реєстраційної картки) ー будь ласка, до 9 квітня створіть реєстраційну картку. Якнайуважніше поставтеся до заповнення таких її полів: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, серія (за наявності) і номер паспортного документа, номер мобільного телефону. Ці дані є важливими не лише для нас, а й для подання вами документів для вступу. Увага!  У реєстраційній картці ви побачите поля для вибору предметів ЗНО. Заповніть, будь ласка, ці поля попри те, що вступ відбуватиметься за процедурою, відмінною від процедури проведення класичного ЗНО. Якщо маєте змогу,  роздрукуйте свою реєстраційну картку, заповніть від руки заяву про участь у тестуваннях, додайте копію паспортного документа (за потреби можете додати медичний витяг про потребу створення для вас спеціальних умов для проходження тестувань) і надішліть такий комплект документів до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (вул. Київська, 46, м. Вінниця, 21009). Якщо ви не можете скористатися засобами поштового зв’язку, надішліть документи на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду У темі листа зазначте своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи. Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи. Ми просимо вас надсилати документи до Вінницького РЦОЯО лише з метою оптимізації опрацювання документів, це не вплине на місце проходження вами тестувань, ті регіональні центри, які знаходяться у порівняно “спокійних” регіонах, продовжують вас консультувати і допомагати вам на локальному рівні.

Наразі Порядок вступної кампанії ще не оприлюднено, тому ми не можемо бути впевненими, що для вступу будуть використовуватися результати ЗНО минулих років.

Якщо ви маєте результати ЗНО 2019-2021 років і плануєте вступати до закладів освіти цього року, вам краще сформувати реєстраційну картку і до 9 квітня надіслати комплект документів до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (див. вище). У травні у вас буде можливість відмовитися від проходження тестування на своїй Інформаційній сторінці.

Шановні вступники, які наразі перебувають на окупованих територіях або на територіях, де тривають активні бойові дії! Будь ласка, тримайтеся, бережіть себе! Ми розуміємо, що у вас є труднощі з доступом до Інтернету, однак, якщо маєте змогу, будь ласка, створіть реєстраційну картку. Необов’язково, щоб її заповнювали особисто ви. Це може зробити хтось із ваших друзів чи знайомих. Попросіть унести ваші дані до реєстраційної форми (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження й номер паспортного документа). Цього наразі буде достатньо.  Ми знаємо, що вам зараз дуже важко, однак переконані, що ситуація найближчим часом зміниться на краще і ви зможете планувати своє майбутнє і втілювати свої мрії в життя. Безперечно, Ви зможете вступити до українських закладів вищої освіти, а ми повідомлятимемо вам актуальну інформацію щодо цього.

Шановні керівники закладів загальної середньої та професійної освіти! Ми знаємо, що ви працюєте в непростих умовах, дехто з вас засинає і прокидається під обстрілами і бомбардуваннями, та разом ми не тільки переможемо цю нечисть, а й допоможемо нашим випускникам вступити до омріяних закладів вищої освіти. Для цього просимо вас зважити на таке.

Якщо учні/студенти вашого закладу освіти уже зареєструвалися для проходження ЗНО і ви завчасно надіслали документи до відповідного регіонального центру.  Щиро дякуємо вам за оперативність! Ваші випускники вважаються потенційними учасниками вступних іспитувань. Просимо стежити за новинами на нашому сайті й заходити до свого Кабінету керівника. Певна частина ваших випускників могла втратити сертифікати ЗНО, тож найближчим часом у ньому буде розміщено логіни й паролі до Інформаційних сторінок ваших випускників. Якщо є змога, просимо передавати цю інформацію випускникам, щоб надалі вони могли підтвердити своє бажання цьогоріч вступати до закладів вищої освіти, а також зазначити місто де, вони перебуватимуть у період тестування. Якщо ж такої можливості у вас немає ー не хвилюйтеся: найближчим часом ми повідомимо, як діяти випускникам у такій ситуації. 

Якщо учні/студенти вашого закладу освіти уже зареєструвалися для проходження ЗНО, ви зібрали їхні документи, однак не встигли їх надіслати до відповідного регіонального центру ー дійте, будь ласка, залежно від вашої ситуації так, як описано в поданих нижче алгоритмах . 

Ситуація 1. Ви маєте змогу надіслати документи ваших учнів, а ваш заклад освіти розміщено в одній із таких областей: Вінницька, Житомирська, Хмельницька; Дніпропетровська, Запорізька; Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська, Тернопільська; Львівська, Рівненська, Волинська; Одеська, Кіровоградська області (тобто в зонах обслуговування Вінницького, Дніпропетровського, Івано-Франківського, Львівського, Одеського регіональних центрів оцінювання якості освіти). Якнайшвидше, але не пізніше 9 квітня, надішліть, будь ласка, реєстраційні документи до відповідних регіональних центрів оцінювання якості освіти. 

Ситуація 2. Ви маєте змогу надіслати документи ваших учнів засобами поштового зв’язку, а ваш заклад освіти розміщено в одному з таких регіонів: Донецька, Луганська області; Київська, Черкаська, Чернігівська області, м. Київ; Харківська, Полтавська, Сумська області; Херсонська, Миколаївська області (тобто в зонах обслуговування Донецького, Київського, Харківського і Херсонського регіональних центрів оцінювання якості освіти). Якнайшвидше, але не пізніше 9 квітня, надішліть, будь ласка, реєстраційні документи до регіональних центрів оцінювання якості освіти відповідно до такої схеми:

Донецька, Луганська області  Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти 

 

вул. Київська, 46, м. Вінниця, 21009

(0432) 65-65-35,   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  

Харківська, Полтавська, Сумська області Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти

 

вул. Новоселівська, 27, м. Дніпро, 49083

(056) 790-24-99, (068) 151-16-43,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Київська, Черкаська, Чернігівська області,  м. Київ Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти

 

вул. Бандери, 1, м. Івано-Франківськ, 76018

(0342) 75-09-75,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Херсонська, Миколаївська області Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти

 

вул. Академіка Корольова, 26, м. Одеса, 65114

(048) 784-69-95,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Просимо стежити за новинами на нашому сайті й заходити до свого Кабінету керівника. Після опрацювання документів у ньому буде розміщено логіни й паролі до Інформаційних сторінок ваших випускників. По змозі просимо передавати цю інформацію учням/студентам, щоб надалі вони могли підтвердити своє бажання цьогоріч вступати до закладів вищої освіти, а також зазначити міста, де абітурієнти перебуватимуть на період тестування. Якщо ж такої можливості у вас немає ー не хвилюйтеся: найближчим часом ми повідомимо, як діяти випускникам у такій ситуації. 

Ситуація 3. Ви маєте змогу надіслати документи ваших учнів лише електронною поштою, а ваш заклад освіти розміщено в одному з таких регіонів: Донецька, Луганська області; Київська, Черкаська, Чернігівська області, м. Київ; Харківська, Полтавська, Сумська області; Херсонська, Миколаївська області (тобто в зонах обслуговування Донецького, Київського, Харківського і Херсонського регіональних центрів оцінювання якості освіти).  Просимо вас працювати відповідно до алгоритму, описаного в ситуації 2, однак документи надсилати на електронні скриньки відповідних регіональних центрів оцінювання якості освіти. 

Ситуація 4. Ви не маєте змоги надсилати документи ваших випускників. Не хвилюйтеся і по змозі повідомте випускників про необхідність створити реєстраційні картки до 9 квітня (див. алгоритм для випускників). Ми опрацюємо їхні матеріали без комплектів документів. Водночас просимо вас стежити за новинами на нашому сайті й заходити до свого Кабінету керівника. Після опрацювання документів у ньому буде розміщено логіни й паролі до Інформаційних сторінок ваших випускників. Якщо маєте змогу,  просимо вас передати цю інформацію учням/студентам, щоб надалі вони могли підтвердити своє бажання цьогоріч вступати до закладів вищої освіти, а також зазначити міста, де абітурієнти перебуватимуть у період тестування. Якщо ж такої можливості у вас немає ー ми повідомимо про інші алгоритми інформування учасників про їхні логіни й паролі.

Ми оперативно інформуватимемо вас про всі новини щодо вступної кампанії, тож не забувайте заходити на наш сайт. 

Укотре хочемо подякувати Збройним Силам України, бійцям територіальної оборони, рятувальним службам, медикам, працівникам соціальної інфраструктури за життя! Усе буде Україна!

ШО ТАМ? Лубенський фінансово-економічний коледж ПДАУ

Друк
PDF

 

 

Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж – один із найстаріших закладів освіти Полтавської області, а разом з тим – один з найкращих! Підготовка фахівців у закладі проводиться за вісьмома спеціальностями, а для успішного здобуття освіти створені всі умови:

- стовідсоткове державне забезпечення;

- два навчальні корпуси з просторими аудиторіями, кабінетами та лабораторіями;

- п’ять комп’ютерних класів, оснащених сучасними комп’ютерами;

- стипендія; - бібліотека з читальною залою на 80 місць;

- гуртожиток на 250 місць, який забезпечує усіх студентів житлом;

- їдальня.

Професійні компетентності студенти здобувають під час проходження виробничих практик на провідних підприємствах району та області. Діє потужне студентське самоврядування, яке займається актуальним питаннями державної молодіжної політики, освіти, культури, місцевого самоврядування. Таланти та здібності кожен може розвивати в гуртках і секціях, що діють у коледжі. А для веселого дозвілля – змагання, фестивалі, різноманітні проєкти та туристичні подорожі Україною.

У Лубенському фінансово-економічному фаховому коледжі кожен зможе повністю реалізувати себе, а після завершення навчання матиме чіткий план свого подальшого професійного та особистісного розвитку!

День єднання

Друк
PDF

 

На виконання Указу Президента України від 14 лютого 2022 року  у Відокремленому структурному підрозділі "Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ" проведено заходи до відзначення Дня єднання в Україні. Викладачі та студенти коледжу активно залучилися до них, адже ці заходи є надзвичайно важливими для патріотичного виховання та згуртування української молоді і всього українського народу.

   

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виводу військ з Афганістану

Друк
PDF

 «Минають дні, ідуть роки.

Життя листки перегортає,

А біль Афгану – навіки,

В душі чомусь не замовкає»

 

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виводу військ з Афганістану.

 

З цієї нагоди для здобувачів освіти було проведено тематичний урок з історії війни в Республіці Афганістан, на якому згадали героїв і вшанували пам’ять загиблих в афганській війні. Бібліотекою коледжу було експоновано тематичну книжкову виставку «Афганістан- то біль і смуток, чиєсь обірване життя».

Юрій БИБИК, викладач історії

Ірина РОВНА, завідувачка бібліотекою

Інна КРІВЧЕНКО, бібліотекарка

Здобувачі освіти нашого коледжу стали учасниками Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Greenwich Pro»

Друк
PDF

 

«Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина»

Йоганн Вольфганг фон Ґете

Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Інтерес до вивчення мов традиційно великий, бо перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом.

   

Здобувачі освіти нашого коледжу стали учасниками Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Greenwich Pro» та показали гарні результати на знання іноземної мови.

викладач іноземної мови Юлія КРИВЕЦЬ

методист Катерина КУХТА

Інформаційна година: «Соборність України: від ідеї до сьогодення»

Друк
PDF

 

22 січня щорічно український народ святкує День Соборності України. Це свято, яке нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а є єдина держава і ми – єдиний народ.

 

З цієї  нагоди у Відокремленому структурному підрозділі «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» була проведена інформаційна година: «Соборність України: від ідеї до сьогодення» для поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу. Студенти не були сторонніми спостерігачами, а взяли активну участь у проведені заходу.

То ж нехай розум, воля і любов до рідного краю згуртують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, незалежної, демократичної, могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Зустріч з Ростем Людмилою Володимирівною в.о. медичного директора КП «КНП ЛМЦ ПМСД»

Друк
PDF

 Сьогодні в нашому закладі була зустріч з Ростем Людмилою Володимирівною в.о. медичного директора КП «КНП ЛМЦ ПМСД».

 

 

Вона провела інформаційну годину стосовно небезпечних вірусних захворювань

 

 

 

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com