• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Останні новини

«День кар’єри» в коледжі

Друк
PDF

 

Важливим завданням сучасного ринку праці є підвищення рівня зайнятості молоді та випускників вищих навчальних закладів. Це провідний фактор зростання навчального та кадрового потенціалу національної економічної освіти. Невід’ємною складовою освітнього процесу у закладах вищої освіти є професійно-орієнтаційна робота. Саме вона охоплює комплекс заходів, спрямованих на розширення знань про види трудової діяльності та вимоги до працівників різних спеціальностей. Професійна орієнтація є чинником, що забезпечує успішне трудове життя. Дізнаючись про професії, людина краще розуміє їх зміст та кінцеве призначення, починає адаптуватися до поведінки на ринку праці.

Саме з цією метою на базі нашого коледжу 16 жовтня було проведено міський проінмормаційний масовий захід «День кар’єри», організований фахівцями Лубенського міськрайонного центру зайнятості населення. Учасниками заходу стали запрошені учні випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Лубни. Вони мали змогу отримати багато корисної інформації щодо вибору подальшої освітньої та професійної діяльності.

   

З вітальним словом до учасників заходу звернулася заступник директора коледжу з навчальної роботи Джура Валентина Василівна. Вона ознайомила присутніх з навчальним закладом, який нещодавно відзначив свій 75-річний ювілей, та побажала випускникам ЗОШ займати активну життєву позицію у виборі трудової діяльності та побудові успішної професійної кар’єри.

 

З цікавістю та позитивними емоціями присутні переглянули презентації всіх спеціальностей, за якими у коледжі готують фахівців фінансово-економічного напрямку. Їх представили провідні викладачі спеціальних дисциплін:

-                     спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування» -  викладач обліково-фінансових дисциплін Кочерга Тетяна Іванівна;

-                     спеціальність «Облік і оподаткування» - викладач обліково-економічних  дисциплін Слєпцова Наталія Василівна;

-                     спеціальність «Економіка» - викладач економічних дисциплін Ісаєнко Володимир Володимирович;

-                     спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» викладач комерційних дисциплін Пономаренко Вікторія Олександрівна.

 

   

    До складу агітаційної бригади ввійшли не лише викладачі, а й студенти. Яскраві та запальні номери продемонстрували учасники художньої самодіяльності  коледжу:  Ахмадзянов  Денис – студент 12 групи,  учасниці ансамблю  «Діамант»  та  ансамблю  ложкарів  коледжу. Ведучою заходу була творча та ініціативна студентка 21 групи спеціальності «Облік і оподаткування» Ковтун Влада; за звукорежисерським пультом працював студент 31 групи  Німич  Іван.

   

Допомогу у організації заходу надали викладачі коледжу: Кочура Лариса Віталіївна, Мойсеєнко Валентина Юріївна, Литвиненко Світлана Володимирівна.  Відповідальною за  проведення  заходу  було призначено зав. навчально-методичного кабінету Пшеничну Юлію Сергіївну.

Роботу студентів-учасників агітаційної бригади організували заступник директора коледжу з виховної роботи  Богдан Вікторія Сергіївна та керівник художньої самодіяльності Кочубей Світлана Василівна.

Серед присутніх було розповсюджено роздаткові матеріали інформаційного та рекламно-агітаційного характеру щодо питань подальшого навчання та працевлаштування.

Дякуємо за співпрацю з Лубенським міськрайонним центром зайнятості, а майбутніх випускників ЗОШ запрошуємо до нас на навчання.

Двері нашого коледжу відкриті для Вас завжди!!!

 

 

Завідувач навчально-методичного кабінету

 

Юлія Пшенична

Вже брами літа замикає осінь..

Друк
PDF

 

      Під такою назвою відбулося свято осені в гуртожитку коледжу. Стало вже доброю традицією на початку жовтня до Дня вчителя проводити такий захід. А в цьому році свято під назвою: «Вже брами літа замикає осінь» приурочене відразу двом датам – Дню працівників освіти та ювілею коледжу – 75 річниці.

     Читальну залу гуртожитку, де проходив захід, наповнили духмяні запахи квітів, фруктів, овочів. Саме з них мешканці гуртожитку зробили прекрасні композиції. Кожна з них – це витвір фантазії і творчості студентів. Були тут вироби з природного матеріалу, овочів, фруктів. До участі у святі долучились майже всі мешканці гуртожитку.

     Самі учасники та гості, які відвідали свято, отримали велику естетичну насолоду.

Лариса Луценко,

вихователь гуртожитку

Наш коледж - ювіляр

Друк
PDF

 

 

 

Гортаючи історії сторінки,

Плануючи майбутні відкриття,

Пишаємося тим, що підійшли ми гідно

До ювілейної межі життя.

 

Святково й піднесено, радісно й урочисто зустрів ювілейну річницю свого заснування Лубенський фінансово-економічний коледж Полтавської державної аграрної академії. Яскраві повітряні кульки, усміхнені обличчя й щирі дружні обійми – все ніби нагадувало, що довгоочікуване свято 75-річчя закладу освіти настало.

Студенти, викладачі, працівники коледжу і, звісно ж, почесні гості, мали змогу оцінити привітність фотозони, оформленої на першому поверсі й залишити у пам’яті неповторне відчуття свята. Поруч – оновлені інформаційно-виставкові стенди – свідчення відповідальної праці колективу, а ще – традиційна фотовиставка «Єдина країна», дбайливо оформлена студентами й викладачами.

На годиннику – 11.00. Епіцентром подій стає кімната-музей коледжу. Саме тут відбулась сповнена історичної цінності подія – закладання капсули часу для майбутніх поколінь. У капсулу вмонтований лист-звернення студентів коледжу до нащадків з інформацією про наше сьогодення та основні події, якими живе наш заклад. А відкрити капсулу, закладену дбайливими руками директора у присутності студентського активу, адміністрації та викладачів коледжу, зможуть через 25 років на честь 100-річного ювілею нашої Альма-матер.

 

Настав час святкового концерту. Як справедливо зазначили його ведучі, викладачі Кочерга Т.І. й Козюпа К.М., сьогодні ми всі іменинники: всі, хто самовідданою працею творять історію коледжу, ветерани праці, у кого за плечима великий педагогічний шлях і досвід, випускники, які знайшли своє місце в житті, стали висококваліфікованими спеціалістами, поважні гості урочистостей,  а також розумні, кмітливі, найкращі студенти – неповторні особистості, завдяки яким наш коледж впевнено крокує в майбутнє.

Стало доброю традицією розпочинати святкове дійство проникливим виступом директора коледжу, відмінника аграрної освіти і науки України – Орошан Т.А. Слова вдячності, почуття гордості за кожен рядочок біографії навчального закладу, що писався золотими літерами, створюючи живий історичний зв’язок між поколіннями – саме такі щирі емоції виразила Тетяна Анатоліївна, звертаючись до всіх присутніх. Під час урочистостей наш директор була нагороджена почесним знаком «За впровадження інновацій в освіті».

   

До вітань на адресу навчального закладу приєднались справжні творці його історії – директори Снісаренко А.І. та Огієнко Л.І., які очолювали спочатку технікум, а потім коледж у непрості, проте по-своєму цікаві й неповторні часи. З особливим почуттям вдячності й поваги коледжанська родина зустріла ветеранів праці, їх невтомна праця на педагогічній ниві втілилась у цілі покоління успішних випускників і нині додає викладацькому колективу натхнення для нових звершень.

Двері коледжу завжди привітно відчинені для мудрих порадників і вірних друзів. Тож не випадково зі святкової сцени лунали щирі слова вітань від запрошених гостей. Почесні відзнаки й нагороди та цінні подарунки коледжанська громада отримала від представників Полтавської державної аграрної академії: декана факультету обліку та фінансів Дорогань-Писаренко Л.О.; доктора історичних наук, професора, проректора з науково-педагогічної роботи та перспективного розвитку ПДАА Шаравари Т.О. Вітання з нагоди ювілею коледж отримав і від представника Ради директорів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації, директора коледжу управління, економіки і права ПДАА Козаченко О.М.

По-родинному щиро і водночас особливо урочисто привітали коледж міський голова Грицаєнко О.П., голова районної державної адміністрації Качаненко Т.П., директори Лубенського медичного училища Кузьменко А.Г. і Лубенського лісотехнічного коледжу Сендзюк Р.В.

Приємною подією стала поява на святі одного з найвідоміших випускників нашого закладу – доктора філологічних наук, професора, лауреата Шевченківської премії, заслуженого діяча науки і техніки України Наєнка М.К. Його цікавий виступ, доповнений презентацією власних творчих надбань ще раз переконав присутніх, наскільки неординарними й талановитими є випускники коледжу.

 

Нинішні студенти коледжу теж радували зі сцени святковими вітаннями у рамках концертної програми, підготовленої заступником директора з виховної роботи Богдан В.С. за безпосередньої участі художнього керівника Кочубей С.В. і звукорежисерів Супруна В. та Німича І. (студента 31 групи), а також представників студентської ради. Вокальні таланти колективу «Діамант», романтичний сольний виступ гітариста Ахмадзянова Д. (доповнений танцювальною композицією у виконанні Новікова С. і Науменко В.), майстерність ансамблю ложкарів і танцювальна енергія колективу «Водограй» викликали щире захоплення й вдячні аплодисменти присутніх на святі. Коледж радо вітали юні танцівники колективів «Перлина» і «Тандем», за що їм особлива вдячність від організаторів заходу.

Святкування ювілейної річниці закладу освіти продовжив флешмоб, організований на подвір’ї студентами коледжу. Патріотичні синьо-жовті кольори в одну мить злились у такі величні «75»!

Важко описати щиру вдячність всім організаторам заходів з нагоди 75-річчя коледжу, адже кожен, кому небайдужа доля нашого закладу освіти, доклав максимум зусиль для успішного проведення свята.  Віримо, що багата історія нашого коледжу буде сповнена нових подій, неповторних вражень, щедрих здобутків і омріяних перемог!

 

Світлана Дзюба,

викладач коледжу

Ювілею коледжу присвячується

Друк
PDF

  

24 і 26 вересня 2019 року з нетерпінням чекали студенти і викладачі фінансово-економічного коледжу, бо саме в ці дні заплановані спортивні змагання з волейболу і міні-футболу.

24 вересня на спортивний майданчик коледжу вийшли дві волейбольні  команди, гравцями однієї з яких були студенти (Куришко Д., Шкурат В., Семистрок Д., Новіков С., Остапко А., Даценко А., Дітковська В., Ковтун В., Кошіль А.), а іншої – викладачі (Кононенко В.Г., Скребець І.А., Ісаєнко В.В., за активної участі випускниці, а нині лаборанта Удовіченко О.М. та студентів Нечволод А. і Супруна М.). Цікава і захоплююча зустріч!

Юним спортсменам-волейболістам  хотілося показати свої навички гри у волейбол, свою спритність і молодечий ентузіазм. І їм це вдавалося під час гри. Злагоджену і майстерну гру демонструвала команда викладачів коледжу. Мабуть, саме це і стало запорукою успіху. З рахунком 3:1 на користь команди викладачів завершився поєдинок волейболістів.

Попереду 26 вересня. До участі у змаганнях готуються студенти-футболісти, а команда суперників цьогоріч дещо незвична, бо до її складу ввійшли не тільки викладачі коледжу, а й запрошені студенти футболісти минулорічних випусків, які виявили бажання згадати студентські футбольні роки і побачити в дії нове покоління коледжанських футболістів.

Перший тайм, який завершився з рахунком 2:1 на користь студентської команди, переконав усіх присутніх, що футбольні традиції коледжу будуть збережені й примножені, у цьому заслуга студентів Буняка І., Козіна О., Таранича Є., Комара В., Колбуна О., Новікова С., Пінчука В., Федоренка С. Стрімкі атаки, комбінаційна гра польових гравців, а також контроль за грою з боку голкіпера Козіна О. дали свій результат і втілились у забиті м’ячі (рахунок відкрили Таранич Є. і капітан команди студентів Буняк І., збірна викладачів і випускників відповіла голом Панасенка С.).

  

Поряд з цим, у другому таймі провідну роль відіграв досвід, а з ним – і результативні передачі та виграні єдиноборства (автори забитих м’ячів – випускник Панасенко С. і керівник фізвиховання Кононенко В.Г.).

За підсумками матчу з міні-футболу перемогу з рахунком 4:2 святкували викладачі (Кононенко В.Г., Скребець І.А., Ісаєнко В.В., Бибик Ю.А.) і випускники (Кучеренко Ю., Артеменко О., Панасенко С.), а також юний голкіпер досвідченої команди – студент Супрун М. Команда переможців отримала вітання й грамоту від директора коледжу Орошан Т.А., а всім учасникам турніру вдячними оплесками подякували вболівальники.

  

Звісно, перемога – річ важлива, проте колектив викладачів фізичного виховання на чолі з організатором змагань Кононенком В.Г. вбачають роль подібних заходів в іншому: популяризувати фізичну культуру і спорт, сприяти розкриттю спортивного потенціалу здобувачів освіти, забезпечувати тісний зв’язок між поколіннями спортсменів, а отже, продовжувати славну спортивну історію нашого коледжу.

Хотілося зазначити, що спортивні поєдинки і волейболістів, і футболістів проходили за підтримки вболівальників. Слова щирої вдячності адресуємо адміністрації коледжу, викладачам, студентам, які не залишились осторонь від цікавих спортивних баталій.

 

Володимир Кононенко,

керівник фізичного виховання

Фізична культура і спорт – запорука здоров’я кожного

Друк
PDF

  

14 вересня в Україні відзначався День фізичної культури і спорту. Це важлива складова життя кожної людини, навіть якщо вона так не вважає. І особливо фізична культура та спорт важливі для молодих людей. То чим живе Лубенський фінансово-економічний коледж сьогодні?

Не залишаючись байдужими до історичного минулого нашого міста, 17 вересня студенти 37 групи взяли участь у історично-спортивному квесті «Лубни тисячолітні». Захід, організований Лубенським краєзнавчим музеєм ім. Гната Стеллецького та громадськими активістами, залишив безліч цікавих вражень і позитивних емоцій.

Продовженням тижня фізичної культури і спорту стала проведена 18 вересня товариська зустріч з міні-футболу зі спортсменами ДЮСШ м. Лубни. Матч дав змогу виявити спортивний потенціал студентів, які цьогоріч вступили до коледжу.

  

19 вересня – день,  насичений спортивними подіями для нашої студентської сім’ї. Футболісти коледжу змагалися зі студентами закладів вищої освіти, що прибули до Лубен з різних міст України, в традиційному щорічному всеукраїнському турнірі на кубок «Юність Посулля». Ці змагання проходили на спортивних майданчиках Лубенського лісотехнічного коледжу. За участь у футбольному турнірі кожен студент-футболіст нагороджений грамотою, а команда отримала в дарунок футбольний м’яч. Враження від поєдинків турніру – якнайкращі, а найголовніше те, що здобули безцінний досвід змагань на такому рівні.

Після завершення змагань група футболістів та кращих спортсменів коледжу вирушила в поїздку до м. Київ для перегляду футбольного матчу за участю улюбленої столичної команди «Динамо» та команди «Мальме» (Швеція). Гра проходила в рамках групового етапу Ліги Європи. Бути вболівальником  на такій футбольній зустрічі – це не тільки цікаво, але й відповідально. Адже команда «Динамо» Київ відстоювала честь не лише свого футбольного клубу, а й нашої держави України. Позитив від матчу – незрівнянний, перевершив всі сподівання, адже команда, за яку вболівали і яку підтримували, перемогла з рахунком 1:0. Втомлені, зате щасливі, повернулися до рідних Лубен далеко за північ.

 

У рамках святкування Дня міста 21 вересня  на стадіоні «Центральний» в  м. Лубни відбулися районні спортивні змагання з легкої атлетики «Золота осінь». Студенти Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА взяли активну участь і показали досить високі результати. Перше місце з бігу на 1000 м здобув Колбун Олександр (39 гр.), також він був другим на дистанції 100 м. Другі  місця зайняли: у стрибках у довжину з місця - Калатур Іван (37 гр.), підтягування на перекладині – Новіков Станіслав (37 гр.), естафетний біг 4х100 м – склад команди: Антонюк Олександра (37 гр.), Клепач Володимир (20/22 гр.), Ковтун Ірина (30 гр.), Колбун Олександр (39 гр.). Треті місця виборола з бігу на 100 м та у штовханні ядра Антонюк Олександра (37 гр.).

На цьому тиждень фізичної культури і спорту на завершується, адже на студентів і викладачів чекають нові спортивні баталії. Колектив викладачів фізичного виховання щиро зичить натхнення всій коледжанській родині і запрошує приєднатись до цікавих заходів задля спільної мети – дбати про збереження й зміцнення здоров’я!

 

Володимир Кононенко,

організатор заходів тижня,

керівник фізичного виховання

Участь у заходах, приурочених Дню міста

Друк
PDF

  

Колектив Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА взяв активну участь у святкуванні 1031 річниці міста. Так, 17 вересня студенти коледжу стали учасниками різноманітних конкурсів, що проходили в історичній частині міста під час історичного квесту «Лубни тисячолітні», який був організований Лубенським краєзнавчим музеєм імені Гната Стеллецького.

  

18 вересня вібулося покладання квітів до пам'ятних знаків воїнам 337-ї стрілецької дивізії та воїнам-авганцям за участю студентів та викладачів коледжу.

19 вересня колектив коледжу відвідав презентацію художнього фільму «Тарас. Повернення».

У суботу, 21 вересня, викладачі та студенти взяли участь у святковій театралізованій ході «України рідної окраса – чарівна лубенська сторона».

   

А у неділю, 22 вересня у Центральному парку культури та відпочинку відбулася виставка квіткових композицій «Миру тобі, Україно!», навчальних закладів, де наш навчальний заклад представив виставку стендів, які інформували відвідувачів про спеціальності, здобутки колективу, досягнення за 75 років існування, а також альбом, присвячений випускникам минулих років Лубенського фінансово-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії.

 

Вікторія Богдан,

заступник директора з виховної роботи

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Друк
PDF

  

З 16 по 20 вересня тривав Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу в рамках правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!». В Лубенському фінансово-економічному коледжі було проведено ряд заходів, спрямованих на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування в суспільстві небайдужості до проблеми булінгу.

   

Так, бібліотекою коледжу було презентовано виставку «Безпечний коледж. Маски булінгу», на якій студенти та викладачі мали можливість ознайомитися з новими ідеями щодо протидії булінгу. Куратори провели години спілкування та тему «Не цькуй, а працюй». Також в рамках тижня було організовано акцію «День рожевої сорочки», студенти та викладачі нашого коледжу одяглися в одяг з елементами рожевого кольору.

Представники Лубенського місцевого центру з надання БВПД та Лубенського місцевого відділу ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області провели  виховну годину на тему «Стоп булінг», на якій студенти дізналися про те, що таке булінг, яким він буває, причини цього явища, хто є учасниками булінгу, хто найчастіше стає його жертвами, хто такі булери і що їх спонукає «булити» свою жертву та яка роль спостерігачів у цьому.

 

Вікторія Богдан,

заступник директора з виховної роботи

Інформаційна година

Друк
PDF

 

16 вересня студенти коледжу були присутні на Публічній презентації «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС» у Лубенській міській раді. Серед присутніх були представники місцевої влади, підприємці, молодь, освітяни.

 

На заході нас, присутніх, ознайомили із пріоритетами допомоги, яку ЄС надає Україні. Також презентували довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливостей для молоді та інших, в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того було ознайомлено про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні.

Програми та проекти від ЄС, про які було згадано на презентації: Cosme, EEN, Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, eTwinning Plus, EU Study Days.

Катерина Кухта,

викладач коледжу

Екскурсія до бібліотеки на презентацію книги Ганни Кревської

Друк
PDF

 

Одинадцятого вересня студенти другого курсу нашого коледжу на парі української літератури, разом з викладачем української мови та літератури Юрченко А.С., відвідали захід з нагоди презентації книги лубенської поетеси, прозаїка, редактора газети «Вісник», члена Національної спілки письменників України  - Марини Кононенко, більш відомої як Ганна Кревська. Разом з презентацією книги «Ситцеве щастя» співпало святкування 40-річного ювілею авторки. На святі звучали рядки віршів та прози у виконанні ювілярки, спогади з її дитинства, розповіді про її родину.

   

Численні запрошені гості були щедрими на спогади та вітальні слова на адресу ювілярки. Багато квітів, бо кожен, хто прийшов, хотів подякувати Ганні Кревській за її талант. Музичними дарунками були виступи Віталія Циганника, голови Лубенського літературного об’єднання імені О.Донченка Олександра Міщенка, шкільної вчительки математики, поета – пісняра Миколи Кочерги. На заході були присутні і студенти медичного училища, адже і письменниця у свій час закінчила його.

У новій книзі Ганни Кревської «Ситцеве щастя»  розповідається про те, як перший німецький танк в’їхав в місто Лубни, про спогади зі щоденників різних людей у ті страшні роки та повоєнні події.

Щиро вдячні нашим талановитим землякам за те, що вони своїм талантом та  натхненням нагадують нам про сторінки історії нашого краю.

 

Вікторія Пятецька та Тетяна Єфімова, студентки 20 /22 групи

Аліна Юрченко, викладач коледжу

Тренінг із розвитку медіаграмотності

Друк
PDF

 

Сьогодні кожна людина користується мережею Інтернет, переглядає телебачення, є слухачем радіо, читає газети й журнали. Але не кожен замислюється, чи є інформація, яку він отримує, правдивою або проплаченою, чи не є реклама пропагандою. Про медіаграмотність почали активно говорити через інформаційну війну — називаючи її одним із найбільш ефективних способів протистояти пропаганді. Саме цим і займається полтавська громадська організація "Твій Світ", доносячи ці знання до людей.

 

Одним із багатьох став проект "Каталізатор критичного мислення: розвиток медіаграмотності серед молоді Полтавщини". Олександр Чепур, керівник організації, та його команда волонтерів стараються це донести до молоді. Наш коледж також мав таку можливість. Разом із іншими студентами нашого міста ми командою працювали над розширенням навичок в цій сфері. Дуже вдячні організації "Твій Світ" за нові можливості!

 

Запорожець Яна, студентка 20/22 групи

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com

xxxhub mytabu.net