• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Останні новини

Казкове свято

Друк
PDF

  

Новий рік – одне з найпрекрасніших та найвеселіших свят. Його з нетерпінням чекають не тільки діти, а й дорослі. Адже казкова атмосфера захоплює кожного. А для студентів наближення новорічних свят означає не лише красуню ялинку, подарунки, сніг, а й закінчення сесії та зимові канікули.

  

От і наша студентська родина відзначила це свято у стінах актового залу коледжу. На новорічне дійство завітали викладачі і студенти навчального закладу. Головними героями дійства були, звичайно, Дід Мороз і Снігуронька, вони привітали присутніх зі святом. До побажань приєдналась і директор коледжу Орошан Тетяна Анатоліївна. У концертній програмі звучали традиційні українські щедрівки, знайомі кожному з дитинства. Протягом свята також линули пісні у майстерному виконанні Стародубцевої Інни, Перетятько Аліни, Можчіль Карини, Даценко Анастасії, Плахотніченка Вадима. Захоплювали глядачів і танцювальні номери.  Підготували цю новорічну казку викладачі Кочерга Т. І. та Богдан В. С.

  

 Тож нехай в цей Новий рік здійснюються всі мрії і побажання. Нехай рік буде наповнений тільки хорошими подіями, приємними зустрічами та чудовим настроєм.

  

Дудник Юлія, студентка 30 групи

Подаруй дитині іграшку

Друк
PDF

 З ініціативи студентської ради коледжу студенти долучилися до доброчинності і передали іграшки в День Святого Миколая вихованцям Лубенського протитуберкульозного обласного центру.

  

Змагання з настільного тенісу

Друк
PDF

  

12 грудня 2018 року в Лубенському фінансово-економічному коледжі ПДАА вже традиційно відбулися змагання з настільного тенісу серед юнаків між студентами нашого коледжу.

 

 

В цікавій і напруженій боротьбі перемогу здобув студент 31 групи Тараненко Ярослав, друге місце посів студент 29 групи Шкурат Вадим, третє місце здобув студент 31 групи Шимановський Владислав.

Приємно відзначити переможця змагань Тараненка Ярослава, який другий рік поспіль виборює 1 місце в змаганнях з настільного тенісу.

Вітаємо переможців та учасників змагань!

Змагання провели викладачі фізичного виховання:

Кононенко В. Г. – головний суддя змагань,

Скребець І. А. – секретар змагань.

Вітаємо!

Друк
PDF

 

 

Науково-методичний семінар

Друк
PDF

 

 

28 листопада 2018 року для викладачів Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА було проведено науково-методичний семінар з питань академічної доброчесності. Основою даного заходу стали Рекомендації з академічної доброчесності для ЗВО, розроблені на основі вивчення успішного міжнародного досвіду підтримки принципів академічної доброчесності. Зазначені Рекомендації розроблені у рамках Проекту сприяння академічної доброчесності в Україні - SAIUP за підтримки посольства США.

 

В ході семінару методист коледжу Світлана Литвиненко ознайомила присутніх з основними складовими Рекомендацій Міністерства освіти і науки України. Детально проаналізувала розділи, у яких йдеться про те, якими компетенціями для дотримання академічної доброчесності мають володіти викладачі, якими мають володіти студенти, а також розповіла про прийоми навчання здобувачів вищої освіти належному академічному письму; також зупинилася на тому, як мотивувати викладачів, які є вимоги до них та як створити у закладі атмосферу академічної доброчесності.

 

Кандидат економічних наук, координатор наукового товариства, викладач обліково-фінансових дисциплін Катерина Кухта подала орієнтири колегам щодо вимог до друкованих статей та розповіла про особливості перевірки на академічний плагіат.

Викладачі отримали відеоінформацію про створення Національного репозитарію академічних текстів, що даватиме користувачам відкритий доступ до електронних версій наукових робіт та пов’язаних з ними даних.

Тренінг для кураторів

Друк
PDF

  

27 листопада 2018 року на базі Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА відбувся тренінг «Ефективні методи профілактики ВІЛ в молодіжному осередку». Метою заходу було підвищення поінформованості та поглиблення знань з теми ВІЛ/СНІДу.

Даний захід провів керівник молодіжного центру БО «Світло надії» Віктор Шилов за підтримки Лубенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

Представниками від нашого навчального закладу були куратори студентських груп: Богдан В.С., Пономаренко В.О., Кочура Л.В., Ісаєнко В.В., Кочерга Т.І., Бибик Ю.А., Кривець Ю.О.

Під час тренінгу учасник отримали необхідні знання та інформацію для подальшої роботи в студентському колективі з питань профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі.

 

Світлана Литвиненко,

методист коледжу

Актуальні питання розвитку агробізнесу в Україні

Друк
PDF

  

22.11.2018 року у Лубенському фінансово-економічному коледжу Полтавської державної аграрної академії відбулася науково-практична конференція на тему: «Актуальні питання розвитку агробізнесу в Україні», яка стала генератором дискусій та пізнанням нових ідей та досліджень.

У конференції взяли участь 22 учасники, серед них науковці та студенти Полтавської державної аграрної академії.

Метою конференції був аналіз стану та тенденції розвитку ринку землі в Україні, питання, пов’язані з особливостями ведення бухгалтерського обліку та оподаткування фермерських господарств і суб’єктів малого підприємництва, ознайомлення з роллю менеджменту та маркетингу в агробізнесі.

  

Засідання відкрила директор коледжу Т. А. Орошан. У своєму виступі вона передала вітання учасникам конференції та акцентувала увагу на актуальності тематики заходу.

Про необхідність науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти ОКР «Молодший спеціаліст» доповіла координатор наукового товариства к.е.н., викладач обліково-фінансових дисциплін Кухта К.О.

Серед учасників конференції були і студенти Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА.

Олександр Козін та Вадим Шкурат влучно відмітили вміння керувати агропідприємством та яким повинен бути сучасний керівник.

Студенти Катерина Рибаченко, Тетяна Войтер та Каріна Можчіль - досліджували питання особливості ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності фермерських господарств.

Секцію 1 «Стратегічний та інноваційний розвиток підприємств» представила студентка Дарина Носенко, яка відзначила що інтеграція є запорукою успіху агробізнесу.

Наталія Гусаренко ознайомила з системою адміністрування ПДВ в агробізнесі.

Катерина Філатова - досліджувала відмінності категорій гроші та фінанси.

Питання фінансової звітності суб'єктів малого підприємства займався Ярослав Тараненко.

За результатами конференції сформовано збірник, який розміщено на сайті коледжу, а учасники отримали сертифікати.

 

Катерина Кухта,

координатор наукового товариства

Година - реквієм

Друк
PDF

 

 

Вже 85 років не залишає байдужими свідомих людей тема штучного голоду в Україні початку 30 р.р. ХХ століття.

 

26 листопада, з нагоди цієї сумної дати в читальній залі бібліотеки коледжу для  студентів першого курсу було проведено годину-реквієм “В руках, що виростили хліб, не залишили  і зернини”. Завідувач бібліотеки Ірина Ровна розповіла про причини цієї  трагедії, а саме: суцільну колективізацію, людиноненависницьку політику сталінських часів, сумнозвісні хлібозаготовки. Провідний бібліотекар відділу обслуговування центральної  районної бібліотеки ім. В. Малика Олена Самойленко розповіла про те, як сталося, що без стихії, без засухи, без війни, в  самому центрі Європи, в Україні, яка незадовго перед цим була житницею континенту, небачений голод звів у могилу мільйони людей.

Для присутніх демонструвалися відеоролики  спогадів очевидців подій, що відбувалися в ці трагічні дні.

 

Ірина Ровна,

завідувач бібліотеки

Тиждень циклової комісії економічно – комерційних дисциплін

Друк
PDF

 

 

         З 19.11 по 23.11.2018 року в стінах Лубенського фінансово – економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії проводився тиждень економічно – комерційних дисциплін. Кожен день був насичений заходами. Зокрема, в понеділок, 19 листопада для студентів І і ІІ курсів була проведена виховна година на тему «Моя професія – сучасна і престижна» та розпочав свій флешмоб конкурс «7 економічних чудес Полтавщини». Кращою було визнано роботу студентів 12 групи. У вівторок 20 листопада було проведено фестиваль «Економічний ярмарок» де взяли участь студенти 21, 30,31,37 і 39 груп. Всі учасники фестивалю були нагороджені грамотами та подарунками. Відповідальною за організацію цих заходів була викладач економічних дисциплін Богдан В.С.

 

21 листопада було проведено конкурсно – розважальну програму «Хто зверху?». Участь у грі взяли дві команди –  студенти і студентки ІІ і ІІІ курсів. Перемогу вибороли збірна дівчат коледжу. За організацію проведення цього заходу відповідала Бойко Л.А. та допомогу в організації надали викладачі комісії Пономаренко В.О. та Ісаєнко В.В.

 

У четвер 22 листопада закінчився конкурс в Instagram «Фото на фоні банера», переможницею стала студентка 11 групи Ковтун Владислава.

Після проведення всіх запланованих заходів відбулося підсумкове засідання циклової комісії.

Бойко Л.А. – голова циклової комісії економічно – комерційних дисциплін.

День відкритих дверей у Лубенському фінансово-економічному коледжі Полтавської державної аграрної академії

Друк
PDF

  

         Щоб отримати вичерпну інформацію про навчальний заклад та з перших уст дізнатися про особливості вступної кампанії-2019, майбутні вступники відвідали Лубенський фінансово-економічний коледж ПДАА, який  23 листопада 2018 року провів День відкритих дверей. Коледж запросив усіх тих,  хто зацікавлений у виборі професії.

         Перед вступниками та їх батьками виступили директор коледжу Тетяна Орошан та відповідальний секретар приймальної комісії Олександра Ващенко. Вони надали ґрунтовну інформацію про навчальний заклад, спеціальності, умови вступу, особливості навчання в коледжі та проживання в гуртожитку. На кожне поставлене питання була дана конкретна та вичерпна відповідь.

Заступник директора з навчальної роботи Валентина Джура ознайомила гостей з навчальною та матеріальною базами коледжу. Цікаво була проведена екскурсія до музейної кімнати навчального закладу, яку провели завідувач музейної кімнати, викладач історії  Юрій Бибик та студентки 3-го  курсу  Анастасія Василенко  та  Юлія Дудник.

Присутні відвідали гуртожиток навчального закладу, ознайомилися з умовами проживання в ньому.

Гостинність господарів та невимушена атмосфера спілкування сприяли тому, щоб допомогти  молоді  визначитися з майбутнім фахом.

Ми чекаємо на Вас, шановні вступники. Двері нашого навчального закладу  відкриті  для  Вас  завжди!

 

Юлія Пшенична,

завідувач навчально-виробничою практикою

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com