• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Останні новини

Скарбниця педагогічних надбань

Друк
PDF

 Сучасні соціально-економічні та культурні тенденції розвитку українського суспільства обумовлюють потребу в удосконаленні іншомовної компетенції – важливого фактору ефективної участі майбутніх фахівців урізноманітних ситуаціях професійного спілкування, необхідної умови конкурентоздатності випускників навчальних закладів на безкомпромісному ринку праці.Уміння поєднати вивчення іноземної мови за професійним спрямуванням з набуттям практичних навичок економічного аналізу продемонстрували студенти 32 групи завдяки творчій співпраці викладача спецдисциплін Богдан Вікторії Сергіївни і викладача англійської мови Грисюк Антоніни Олександрівни.

  

Відкрите бінарне практичне заняття на тему «Вивчення та аналіз основних економічних показників виробництва підприємств Полтавської області», яке відбулось 25 жовтня 2017 року, поповнило скарбницю педагогічних надбань коледжу і стало відображенням неповторного творчого стилю педагогів. Студенти поринули у цікаву, захоплюючу атмосферу віртуальної подорожі до м. Полтави, де стали учасниками імпровізованої обласної конференції «Агробізнес Полтавщини. Шлях до успіху», причому як в ролі представників провідних аграрних підприємств нашого регіону, так і будучи іноземними фахівцями, журналістами відомих телеканалів та перекладачами.

  

Використання актуальної фінансово-економічної та статистичної інформації у поєднанні з необхідністю вдосконалення навичок монологічного, діалогічного мовлення та перекладу сприяло формуванню цілісної системи знань і вмінь студентів, розвитку їх потенційних можливостей та креативних здібностей.  Заняття у формі ділової гри викладачі вміло скомпонували з використанням інтерактивних методів, інформаційно-комунікаційних технологій навчання і цілісної системи дієвих міждисциплінарнихзв’язків, маючи на меті дати можливість кожному студенту побачити результати своєї праці й пережити ситуацію успіху.

  

Проведене бінарне заняття – це ще один вагомий крок на шляху до реалізації методичного потенціалу педагогічного колективу, адже зусиллями викладачів було створено передумови для формування творчої особистості випускника коледжу, здатного цілісно сприймати світ і активно діяти в соціальній та професійній сферах.

Герой свого часу

Друк
PDF

 23 жовтня 2017 року в читальній залі коледжу, для студентів ІІ курсу, була проведена виховна година: «С. Петлюра на тлі Української революції 1917-1921 рр.»

 

Науково-практична конференція

Друк
PDF

  

З усіх послуг, які можуть бути надані науці, найбільша - введення в обіг нових ідей.

Джозеф Тамсон

 

18 жовтня в нашому коледжі відбулася науково-практична конференція "Обліково-аналітичне забезпечення в управлінні діяльністю підприємств малого та середнього бізнесу".

Відкривала конференцію директор коледжу - Орошан Т.А., яка зазначила що в рамках студентського наукового товариства захід такого формату проходить вдруге, обґрунтувала необхідність його проведення, висловивши подяку кожному, хто долучився до організації і проведення заходу.

 

Участь у конференції взяли: завідувач сектору організації роботи Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області Волкова Вікторія Миколаївна;  кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів і кредиту Полтавської державної аграрної академії Безкровний Олександр Валентинович; кандидат економічних наук, доцент кафедри організації обліку і аудиту Дугар Тетяна Євгеніївна; бухгалтер ТОВ «Шауман Агрі УА» Тишечко Світлана Миколаївна.

 

Далі координатор студентського наукового товариства нашого коледжу, кандидат економічних наук, Кухта Катерина Олексіївна - обґрунтувала  мотиви участі студентів у заході та необхідність проведення конференції.

Адже науково - дослідницька робота студентів є важливим чинником при підготовці молодого фахівця. Вона є невід'ємним елементом навчального процесу. Ця діяльність  спрямована на розвиток аналітичних здібностей, інтелекту, пам'яті, мови, креативних здібностей.

Тож з нашого коледжу змістовні доповіді підготували студенти : Білошапка А., Гладун Н., Романенко О., Касян Д., Нагорна В., Отченко Е., Вранчан К., Дараган Д. ( наукові керівники - викладачі коледжу: Кухта К.О., Кочура Л.В., Пшенична Ю.С., Кочерга Т.І. Мойсеєнко В.Ю.)

За результатами конференції видано збірник матеріалів. Всі учасники були нагороджені сертифікатами.

Тож щира подяка координатору та організатору заходу Кухті К.О., а також директору коледжу Орошан Т.А., заступнику директора з навчальної роботи Джурі В.В.та методисту Литвиненко С.В. - за допомогу в організації.

 

Романенко О., студентка 37 групи. 

180 років – поважний ювілей

Друк
PDF

 14 жовтня виповнюється 180 років з дня заснування духовного училища в м. Лубни. Нині в цьому приміщенні розташований фінансово-економічний коледж. Незважаючи на  свій поважний вік, будівля знаходиться в охайному стані, як з середини, так і зовні.

         Історія нашого навчального закладу є досить цікавою та захоплюючою і бере свій початок з ХIXстоліття. А саме  у 1837 році було засноване училище, в якому щорічно навчалось до 200 учнів. Спочатку воно містилось у найманих приміщеннях  купчихи Олексієнкової, а потім у купчихи Юрловської.

Завдяки збільшенню кількості бажаючих навчатись у духовному училищі  в середині 70-х років XIXстоліття було прийнято рішення церковного Синоду про будівництво нового приміщення училища. Головним архітектором було призначено М. Ємбулаєва. Будівля споруджена в архітектурному стилі пізнього бароко. У 1886 році офіційно було відкрито новий корпус духовного училища. При училищі в 1888 році була обладнана домова церква ( Кирило-Мефодіївська).

Навчальний заклад мав 4 класи і 5-ий підготовчий. Переважна більшість учнів були діти духовенства, але частина потрапляла до училища і з інших станів. Працювало 8 учителів та наглядачі. Викладачі загальноосвітніх предметів були чиновниками, а наглядачем училища у 1900 році працював сам статський радник К.Д. Архангельський. До видатних випускників належать Василь Костянтинович Очерет ( псевдонім Василь Барка) та Іван Андрійович Зубковський.

1917 року духовне училище було закрите. Протягом століття історія нашого  навчального закладу змінювалася. На сучасному етапі коледж має високі досягнення серед аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.  Тисячі  випускників розвивали тут свій інтелект, можливість думати, аналізувати, приймати рішення. Тому 180 – це вагомо і важливо! Бажаємо нашому коледжу подальшого розвитку, вдосконалення, зміцнення, процвітання.

 

Дудник Юлія та Василенко Анастасія,

студентки 20/22 групи

Турнір з міні – футболу

Друк
PDF

12 жовтня на спортивному майданчику нашого коледжу відбувся турнір з міні - футболу, який був присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва. У змаганнях брали участь команди  викладачів коледжу та студентів.

До команди викладачів увійшли: Сидоренко С.Д., Скребець І.А., Ісаєнко В.В., Кононенко В.Г. - капітан команди, а також студент коледжу Ткаченко Владислав, який був воротарем.

 

      Команду студентів представляли : Марченко Ярослав, Касян Кирило, Даценко Денис, Здоров Володимир, Онікієнко Вадим, Жупанин Станіслав, Царинний Едуард, Катрич Максим - капітан команди, Пахар Олександр - воротар.

      Справедливий суддя - студент коледжу Коваленко Віталій.

      Шалену групу підтримки забезпечили  викладачі, студенти коледжу та гості турніру.

Змагання проходили у досить напруженій, але рівній боротьбі. Команди вели чесну та достойну гру.

За результатами змагань перемогу здобули студенти з рахунком 3:1. Вітаємо переможців!!!

       Голи забили студенти Касян Кирило та Царинний Едуард. За команду викладачів - Ісаєнко В.В.

Гравці команди студентів отримали винагороду - солодкий пиріг.

Велика вдячність організаторам заходу - викладачам фізичного виховання, а також всім учасникам турніру.

 

                                                                                          Романенко Олена,

 

студентка 37 групи.

  

Радо ділимося формулою успіху

Друк
PDF

 Студенти Лубенського фінансово-економічного коледжу Полтавськоі державної аграрної академії переймали досвід успішних підприємств ТМ"Наша Пекарня" та ТОВ "Наш млин". 

Для студентів другого курсу - майбутніх економістів фахівці підприємств провели навчально-ознайомлюючу екскурсію, відповіли на цікаві питання ну і, звісно, частували гостей свіжою випічкою.

 

Цю цікаву екскурсію підготували для студентів ІІ курсу викладач української мови та літератури Колісніченко Н.М., заступник директора з виховної роботи Литовченко А.Г.

День працівників освіти

Друк
PDF

  

Ось і жовтень стоїть на порозі,

Розфарбовує гарно ліси.

Щедра осінь давно у дорозі —

І добра принесла, і краси.

 

28 вересня в нашому коледжі відзначили  День працівників освіти, свято, якого з нетерпінням чекали не лише викладачі, але і вся студентська молодь.

Професія викладача поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і вимогливість.         Викладач - це не просто професія, це покликання.

Тож для привітання працівників освіти з професійним святом вся коледжанська родина зібралася на урочистому заході в актовій залі.

  

Святковий концерт розпочався романтичним вальсом у виконанні колективу спортивно-бального танцю "Стиль".

У ході концерту лунали пісні Стадніченко Вікторії, Нагорної Вікторії, Борисової Руслани, Можчіль Карини, Мироненко Діани.

  

З вітальним словом до присутніх в залі звернулася заступник директора з навчальної роботи Джура Валентина Василівна, яка промовила дуже теплі слова привітання.

Також на наше свято завітали ветерани освітянської ниви коледжу, які уособлюють глибоку життєву мудрість і вагомий досвід. Безмежна подяка їм за  неоціненний внесок у розвиток нашого навчального закладу!

Святкову програму продовжила Стеценко Юлія, яка виконала соло на акордеоні.

Приємним доповненням заходу стала сценка, акторами якої були Жупанин Станіслав, Котік Едуард, а також Василенко Діана.

  

А ще неперевершеним був виступ танцювального колективу нашого коледжу під керівництвом Олександри Кокозій.

Чи можна уявити будь-яке свято без подарунків? Студентська рада коледжу для працівників освіти приготувала дарунки: пиріг та яблука, які за давнім міфом символізують вічну молодість і дають сили тим, хто їх спробує. А ще прозвучали слова привітання для освітян нашого коледжу.

  

Майстерно провели захід ведучі у складі: Жупанина Станіслава, Нагорної Вікторії, Касяна Кирила та Стеценко Юлії.

Ми щиро дякуємо організаторам заходу : Пшеничній Ю.С., Бойко Л.А., Дзюбі С.М. та  Баріновій В.І., а також заступнику директора з виховної роботи Литовченко А.Г.

Тож від всього серця ми хочемо побажати вам, шановні працівники освіти,  міцного здоров'я на довгі літа, щастя, невичерпних творчих сил та натхнення. Нехай у всіх ваших справах успіх ніколи не покидає вас. Бажаємо нових педагогічних звершень, миру любові і злагоди!

 

Романенко Олена,

студентка 37 групи

Лубни святкові

Друк
PDF

         Осінньою негодою, дрібним дощиком та поривчастим вітром запам’ятається багатьом лубенцям День міста.

          Але студентство – народ незламний, не залякати нас мжичкою з неба,  коли поряд друзі та колеги, а простір сяє від усміхнених облич.

          Покладання квітів до пам’ятних знаків – це традиційні урочистості, якими у п’ятницю розпочалося відзначення головного міського свята. Студенти І курсу Лубенського фінансово – економічного коледжу ПДАА разом з викладачами  Литовченко А.Г. та Бибиком Ю.А. віддали шану героїчним захисникам міста над Сулою.

 

          Суботній ранок розквітнув барвами парасольок. Під бадьорі звуки духового оркестру, у супроводі юних мажореток святкова колона рушила від ринкової площі до Володимирського майдану, де відбувся урочистий мітинг. У святковій ході під гордими прапорами коледжу взяли участь студенти ІІ курсу  та їхні куратори.

          Але найбільше ми готувалися до ярмарку – продажу у центральному парку. Величезна подяка студентам-комерсантам (12,29,39 груп), які гідно представили наш навчальний заклад. Разом із викладачами Пономаренко В.О., Литовченко А.Г., Колісніченко Н.М. вони проявили таланти маркетингу за найнесприятливіших погодних умов. Фотозона, прикрашена осінніми квітами та фруктами, імпровізоване кафе, лотерея (до речі, безпрограшна), побажання – гадання для всіх гостей, смачний чай з медом, найсвіжіші пиріжки, живі мелодії акордеону талановитої Стеценко Юлії, профорієнтаційний куточок – все це приваблювало і молодше, і старше покоління лубенців.

 

          Любе наше місто, сивочолі Лубни, віншуємо ще багато років процвітання та нев’янучої краси. Нехай ніколи негода не псує настрою славним лубенцям! 

 

 

Вітаємо з отриманням Почесної грамоти!

Друк
PDF

  

 

 Напередодні  1029-річниці від заснування міста Лубни і 74-річниці визволення його від німецько-фашистських загарбників у Другій світовій війні Лубенська міська рада нагородила Почесною грамотою Снісаренка Андрія Івановича, який у 1986 - 2004 роках очолював наш  навчальний заклад.

 Шановний Андрію Івановичу!

 Колектив та студентство Лубенського фінансово – економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії вітають Вас з цією нагородою.

 

 Ваш високий професіоналізм, багаторічна і сумлінна праця, яку Ви вклали у розвиток навчального закладу, утвердження його місця в системі аграрної освіти є прикладом для Всіх нас. Нехай доля дарує Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. 

Запрошення

Друк
PDF

 Шановні викладачі, студенти, співробітники науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері економічної науки!

 

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичній конференції

«Обліково-аналітичне забезпечення в управлінні діяльністю підприємств малого та середнього бізнесу»,

яка відбудеться 18 жовтня 2017 року в

в Лубенському фінансово-економічному коледжі ПДАА

за адресою:

37500, м. Лубни, вул. Ярослава Мудрого, 23/1

 

 

Тематика конференції

 

1.                Фінансово-економічна система України: стан та перспективи розвитку.

2.                Облік як інформаційне забезпечення в управлінні діяльністю підприємства: теорія та практика.

3.                Оподаткування діяльності суб’єктів господарювання: проблеми та перспективи удосконалення.

4.                Економічний аналіз у системі прийняття управлінських рішень.

5.                Маркетинг в діяльності малого та середнього бізнесу.

6.                Зовнішньо-економічна діяльність: поняття, сутність, види.

 

Вимоги до оформлення матеріалів:

1.                Сторінка А4, основний текст рукопису друкується 14 кеглем, шрифт Times New Roman; міжрядковий інтервал – 1,5; абзац – 1,25; поля: верхнє, нижнє – 2 см, ліве – 3 см, праве – 1,5 см.;

2.                У правому кутку – жирним курсивом прізвище, ім’я та по батькові автора, звичайним курсивом – науковий ступінь, вчене звання, посада, установа, адреса, електронна пошта, телефон;

3.                Далі – жирним шрифтом прописними літерами посередині зазначається назва статті;

4.                Після назви статті – анотація та ключові слова українською мовою;

5.                Посилання робити наступним чином: [1, ст. 5], тобто інформація міститься в джерелі 1 на сторінці 5; для кількох джерел одночасно: [7, ст 58; 8, ст 45]; можливе посилання й без зазначення сторінки, якщо мається на увазі джерело в цілому.

6.                Об’єм статті – не більше 7 сторінок.

 

Заявка на участь у конференції

 

Прізвище, ім’я та по-батькові

 

Науковий ступінь, вчене звання

 

Назва установи

 

Посада

 

Адреса, телефон та e-mail

 

Повна назва доповіді

 

 

За результатами конференції видається електронний збірник матеріалів та сертифікат учасника. Друк безкоштовний. Скачати збірник можна буде через тиждень після закінчення роботи конференції.

Оргкомітет конференції планує розміщувати доповіді на сайті ЛФЕК ПДАА за адресою: www. http://lubfek.org.ua/

Останній термін подання статей  - 12 жовтня 2017 р (включно).

 

Матеріали на конференцію приймаються електронною поштою,

на СD-дисках, флеш-носій із додаванням друкованих матеріалів.

Увага! Після того, як ми отримали від Вас статтю, Ви обов’язково маєте отримати

повідомлення-відповідь: «Вашу статтю отримано та зараховано».

Якщо така відповідь не надійшла через день після надсилання, тоді обов’язково зателефонуйте оргкомітету і повідомте про ситуацію.

 

Координатор – Кухта Катерина Олексїївна

Контактний телефон: 0666861578

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com