• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Останні новини

З Днем знань!

Друк
PDF

 

Ось вже й повіяло осіннім, але ще таким теплим вітерцем, і завжди ця пора року розпочинається чудовим святом - Днем знань!

Цей день завжди особливо урочистий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Цей хвилюючий і радісний день 2 вересня завітав і до нашого коледжу.

Свято розпочали ведучі: студентки коледжу Ковтун Владислава та Карпенко Ірина.

З вітальним словом виступила директор коледжу Тетяна Анатоліївна Орошан, привітавши всіх із початком навчального року та побажавши успіхів і наснаги в навчанні. На заході були присутні гості: Дорошенко Андрій Петрович кандидат економічних наук, доцент кафедри, заступник декана факультету обліку та фінансів; Логвин Любов Миколаївна начальник відділу агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації та Хакало Ірина Василівна начальник відділу економічного розвитку і торгівлі.

Також наше свято прикрасили музичні вітання, які дарували студентки 31 групи Аліна Перетятько, 21 групи Анастасія Даценко та випускниця коледжу Діана Мироненко.

Особливу увагу приділили тим, для кого перший дзвоник у коледжі дійсно пролунав вперше. Для першокурсників це новий етап у житті, який прокладе стежину в майбутнє, тож сьогодні відбулася посвята першокурсників у студенти. Директор коледжу вручила символічний студентський квиток, а заступник директора з навчальної роботи Валентина Василівна Джура в дусі українських традицій благословила їх на нові звершення.

Зберігаючи кращі традиції попередніх поколінь, ми набуваємо свої, нові, для майбутніх поколінь. Тому цьогоріч ми започаткували нову традицію - саджати дерево, як символ знань. Як ростиме це дерево, нехай ростуть і примножуються студентські знання на благо коледжу та держави.

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

Яна Запорожець, студентка 20 групи

Аліна Юрченко, викладач коледжу

Свято випуску 2019 року

Друк
PDF

 

 

У Лубенському фінансово-економічному коледжі урочиста подія – випускний вечір, який відбувся 27 червня. На свято зібрались викладачі, випускники, батьки, рідні та друзі.

Свято відбулося в атмосфері радісного хвилювання, а також певного смутку за коледжем, що за час навчання став для випускників другою домівкою. Роки, проведені разом, назавжди залишаться в пам'яті. Хтось пізніше згадає про них з радістю, хтось з тугою. Але так чи інакше, веселі моменти студентського життя не забудуться ніколи. Випускний вечір – це закінчення перед великим початком… Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів.

Привітати випускників завітали: міський голова О. Грицаєнко, депутат Верховної Ради України К. Іщейкін, в.о. голови Лубенської райдержадміністрації С.Сіряченко, заступник декана факультету обліку та фінансів Полтавської державної аграрної академії А.Дорошенко.

   

Запальною піснею свої групи вітали куратори Кочерга Т. І. (30 гр.), Юрченко А. С. (31 гр.), Кривець Ю. О. (37 гр.), Кононенко В. Г. (39 гр). Під час концерту звучали музичні вітання для випускників і батьків, які супроводжувалися бурхливими оплесками.

  

Найбільш хвилюючою частиною свята стало вручення випускникам дипломів.

Позаду лекції, заліки та іспити, а попереду – доросле самостійне життя. Проте кожен з випускників ще не раз з вдячністю та теплом згадає свою аудиторію, одногрупників та викладачів, які за цей час стали як рідні.

Тож від імені випускників 2019 р. хочу всім подякувати за найкращі студентські роки, які ми провели в стінах коледжу.

 

Юлія Дудник, випускниця 30 групи

Науково-практична конференція за результатами виробничої практики

Друк
PDF

 

Підготовка сучасного фахівця економічного напрямку можлива лише на основі комплексного поєднання науково-теоретичного і практичного навчання. Практичне навчання є найважливішою складовою  освітнього процесу і ставить за мету закріпити і поглибити знання, одержані в процесі навчання. Заключним етапом практичної підготовки майбутнього спеціаліста є виробнича  практика, яка  безпосередньо пов’язана з подальшою  професійною діяльністю студентів.

13 червня 2019 року у коледжі проводилася науково-практична конференція за результатами  проходження виробничої практики. Участь у конференції взяли студенти 3-го курсу всіх спеціальностей та викладачі профілюючих дисциплін.  

З вступним словом до присутніх звернулася завідувач навчально-виробничою практикою Пшенична Юлія Сергіївна.

На конференцію  були запрошені представники з установ та організацій (керівників служб та підрозділів підприємницьких структур):

Прохорова Світлана Миколаївна – головний бухгалтер відокремленого підрозділу «Лубенський верстатобудівний завод»  Публічного акціонерного товариства «МОТОР СІЧ»;

Логвин Любов Миколаївна – начальник відділу агропромислового і економічного розвитку Лубенської РДА;

Больбот Наталія Іванівна – голова наглядової ради ТОВ «Базис-Надія»;

Жовнір Іван Миколайович  –  начальник Управління державної казначейської  служби України у Лубенському районі Полтавської області.

 

З доповідями виступили студенти 3-го курсу від кожної зі спеціальностей:

Василенко Анастасія Сергіївна

30 група, спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»

Тема: «Казначейське обслуговування бюджетів за доходами» на матеріалах УДКСУ у Лубенському районі Полтавської області

Дудник Юлія Володимирівна

30 група, спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»

Тема: Механізм формування власного банку» на матеріалах АТ КБ «Приват-Банк» Оржицького району

Черкаська Тетяна Миколаївна

Тема: «Фінансовий облік готівкових коштів підприємства» на матеріалах ТОВ «Оріхівський цегельний завод»Лубенського району Полтавської області

Гусаренко Наталія Юріївна

Тема: «Фінансовий облік надходження основних засобів» на матеріалах ТОВ «Райз-схід» м. Заводське Лохвицького району Полтавської області

Мошура Аліна Олександрівна

Тема: «Організація і планування виробництва сої» на матеріалах ТОВ «Савинці» Миргородського району Полтавської області

Ломака Аліна Сергіївна

  

Тема: «Політика торгівельно-виробничого підприємства по асортименту в умовах конкуренції» на матеріалах приватного підприємства «Лубнимаш»

Доповідачі розкрили особливості роботи та проаналізували показники виробничо-фінансового стану підприємств, що стали базами для проходження практики студентів.

У ході конференції обговорювалися актуальні питання та проблеми розвитку банківської системи, казначейської сфери, агропромислового виробництва та комерційної діяльності.

  

У заключному слові представники організаційних структур побажали випускникам відмінних оцінок при складанні  комплексного державного іспиту, творчих злетів і успіхів у подальшій професійній діяльності та здійснення мрій в особистому житті.

 

Дякуємо за співпрацю з нашим навчальним закладом в організації практичної підготовки студентів!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Юлія Пшенична,

                   завідувач навчально-виробничою  практикою

Майбутні лідери агропромислового виробництва

Друк
PDF

  

 

З 29 по 31 травня на базі Харківського національного університету імені В.В. Докучаєва відбувся XXI Зліт студентських лідерів аграрної освіти, до якого завітали 160 делегатів із 22 ЗВО. Вже більше 20 років поспіль збирає під свої знамена майбутніх лідерів агропромислового виробництва, відмінників навчання, іменних стипендіатів, активістів студентського самоврядування. Три дня зльоту були насичені цікавою програмою, ми одразу поринули у вир заходів наукового, культурного, лідерського формату.

 

 

В перший день відбулося урочисте відкриття зльоту, на якому виступили ректор університету О.Ульянченко та спонсори і представники різних сфер діяльності аграрного сектору. Наступного дня ми відвідали лекції експертів Європейського Союзу з аграрної освіти, які надали багато важливої інформації з удосконалення аграрної політики в Україні. Заключного дня відбувся форум "Майбутнє агровиробництва очима лідерів: сучасні проблеми та шляхи їх вирішення" , де ми дізналася, яким має бути сучасний бухгалтер, як вирішити проблему трудової міграції та які вони новітні технології. Також відбулося урочисте закриття зльоту та заключний етап фестивалю "Софіївські зорі".

Щиро дякую організаторам зльоту та господарям заходу, а також керівництву рідної альма-матер за довіру представити навчальний заклад на такому високому зібранні.

Посилання на фотоальбом у  facebook

 


Яна Запорожець,

студентка 10 групи

Вітаємо!!!

Друк
PDF

Молодь творить майбутнє країни!

Друк
PDF

 

 

16 - 18 травня 2019 року Гриценко Руслана, студентка 21 групи взяла участь у фіналі молодіжного Всеукраїнського наукового конкурсу дослідницьких робіт «Новітня історія України: аналіз етапів становлення», що проводився на базі університету ім. Альфреда Нобеля (м. Дніпро). Якісний склад педагогічних працівників коледжу та рівень підготовки майбутніх спеціалістів дає можливість брати участь і здобувати перемоги нашим студентам на Всеукраїнських конкурсах. Науковим керівником дослідницької роботи була Бойко Л.А. – викладач економічних дисциплін вищої кваліфікаційної категорії. 

 

За результатами І етапу конкурсу, де брали участь понад 220 учасників з 22 областей України, фіналістами стали 40 студентів та 24 школярі.

У фіналі Всеукраїнського наукового конкурсу Гриценко Руслана виборола почесне ІІІ місце серед студентів закладів вищої освіти України.

 

Бажаємо успіху у подальших здобутках і творчого натхнення!

 

Людмила Бойко,

 

голова циклової комісії економічно-комерційних дисциплін

Фізико-математичний турнір

Друк
PDF

 

 

16 травня у стінах нашого коледжу відбувся фізико-математичний турнір, у якому виявили бажання позмагатися студенти груп першого курсу. Турнір проводили викладач математики Дзюба С.М. та завідувач відділення, викладач фізики Конкіна Т.М. 

 

За результатами змагань слідкувало журі: викладачі Ващенко О.Г., Тихоненко Н.І. та представники студентської ради Пальчик Анастасія, Німич Іван. Підтримати свої команди прийшли студенти 10, 11 та 12 груп.

 

Етапи турніру мали різну складність, під час їхнього виконання учасники доклали чимало зусиль, вмінь та знань, а вболівальники взяли активну участь у призовій вікторині.

Перший етап  «Один за всіх, а всі за одного» відбувся у формі бліц-опитування. Кожна команда протягом однієї хвилини повинна відповісти на якомога більшу кількість запитань з фізики та математики.

На другому етапі «Думки про головне» командам були запропоновані слова з висловів про фізику та математику, у вигляді розрізаних частин, які потрібно скласти протягом 1 хв.  у правильній послідовності.

На третьому етапі «Асоціації» командами були обрані скриньки з сюрпризом, у яких знаходилися предмети.  Завдання цього етапу полягала в тому, щоб правильно визначити вченого, з яким пов'язані всі предмети та вказати всі поняття, властивості і факти, на які вказують ці предмети.

Останній етап «Лінивому – не розгадати, а кмітливому на роздум – секунди»:  капітани команд отримали питання для обговорення, на які потрібно дати чітку відповідь.

У кінці кожного етапу команди отримували певну кількість балів, за яким визначалася команда переможця. У напруженій боротьбі перемогу виборола  команда 10 групи.

Учасникам турніру були вручені  грамоти  та подяки разом із солодкими винагородами.

Вітаємо переможців «Фізико-математичного турніру» та всіх його учасників.

Успіхів вам і здійснення мрій!

 

Наталія Ілляшенко,

 

студентка 11 групи

На перехресті наук: фізика і математика

Друк
PDF

 

 

Мальовничий Полтавський край відкрив Україні й світові велику кількість наукових і творчих постатей. 14 травня студенти та викладачі коледжу мали змогу ознайомитися з науково-практичною спадщиною наших земляків. Інформаційний стенд «Полтавщина наукова» спонукав пригадати й визначні досягнення корифеїв природничо-математичної галузі, техніки й медицини, життя і наукова діяльність яких пов’язані з Полтавщиною.

15 травня викладачі Конкіна Т.М. та Дзюба С.М. організували круглий стіл, тема якого «Видатні науковці ХХ століття в галузі фізики. Число π у постатях і фактах» поєднала два предмети і дві науки – фізику і математику.

Доповідачами (Ковтун В., Даценко А., Дітковська В., Кисла А., Маляр Д. – 11 гр., Грабаренко А., Заріпа А. – 10 гр.) проведено велику роботу з підбору матеріалу, вивчення фото- та відеоархівів, спогадів, історичних документів та інших інформаційних матеріалів.

Під час обговорення питань круглого столу відбувся вільний обмін думками і навіть дискусія, що важливо для самовдосконалення та професійного становлення.

Як бачимо, фізика і математика – дві науки, що йдуть поруч, доповнюючи одна одну методами пізнання й цікавими відкриттями, збагачуючи науковий світогляд здобувачів освіти.

Сподіваємось, що кожен з учасників круглого столу відкрив для себе ту сторінку фізико-математичних знань, яка буде для нього цікавою і корисною в подальшому навчанні.

 

 

Світлана Дзюба, Тетяна Конкіна,

 

викладачі коледжу

 

Участь у методичному об’єднанні

Друк
PDF

 

15-16 травня на базі Борщівського агротехнічного коледжу відбулося методичне об'єднання Ради з виховної, спортивно-масової роботи та студентських справ ДУ «Науково-методичний центр вищої та фахової перед вищої освіти» та заступників директорів з виховної роботи Тернопільської області.


З представленням навчального закладу та презентацією основних напрямів діяльності і перспектив удосконалення підготовки фахівців та виховного процесу виступили директор Борщівського АТК Козій Я.В. та заступник директора з виховної роботи Сарап Г.С.

Про стан виховної роботи в аграрних закладах освіти, як невід’ємної складової підготовки висококваліфікованих фахівців доповіла завідувач кабінету соціально-гуманітарної та виховної роботи ДУ «НМЦ вищої та фахової перед вищої освіти» Лепеха І.О., засідання продовжила методист кабінету соціально-гуманітарної та виховної роботи навчально-методичного центру Степанова І.О., яка розповіла  про  співпрацю бібліотеки та практичного психолога,яка формує успішне виховання особистості. Після чого було здійснено огляд матеріально-технічної бази навчального закладу, спортивного комплексу та гуртожитків.

У рамках проведення засідання учасники відвідали мистецьке дійство «Осанна Жінці-Берегині», що проходило в Палаці студентів. Слова подяки та любові переплелись у пісенно-театралізоване дійство, що не залишило байдужих глядачів у залі.


Завершальною нотою цього дня став Ермітаж цікавих зустрічей, який проходив у музеї історії України Борщівського агротехнічного коледжу.

Наступний день був не менш насиченим, цікавим та інформативним. Так, під час засідання Ради з виховної, спортивно-масової роботи та студентських справ було проведено пропагування інноваційного досвіду виховної роботи шляхом проведення фахових конкурсів, обговорено умови для вільного розвитку особистості студентів, їх мислення і загальної культури шляхом залучення до різноманітних видів творчої діяльності.

У читальній залі бібліотеки коледжу завідувачем бібліотеки Парнетою Н.М. було проведено круглий стіл «LIBRARY: пора змін, час дій «Арт-проект «Ненудна бібліотека» за участю бібліотекарів міста Борщева. Заняття з елементами тренінгу «Профілактика професійного вигорання» для учасників зібрання провела практичний психолог коледжу Регуш О.П.


16 травня у Всеукраїнський День вишиванки учасники зібрання разом з педагогічним та студентським колективами взяли участь у флешмобі на центральній площі міста.


Велика вдячність організаторам та господарям за гостинність, цікаві зустрічі, екскурсії, позитивні враження.

Вікторія Богдан,

куратор 11 групи, викладач економічних дисциплін

 

Дні науки в коледжі розпочато

Друк
PDF

У Лубенському фінансово-економічному коледжі ПДАА з 13 до 17 травня до Дня науки в Україні проводився тиждень загальноосвітніх дисциплін, протягом якого відбулися тематичні заходи.

Уже традиційно викладачі та студенти коледжу ведуть активну науково-дослідну роботу: публікують статті у фахових виданнях, беруть участь у конференціях,олімпіадах семінарах різних рівнів, а також є організаторами конференцій, що проводяться в коледжі.

Так, 13 травня у рамках «Днів науки» відбулася студентська конференція «Полтавщина історична та літературна». Здобувачі вищої освіти під керівництвом викладачів підготували змістовні доповіді про відомих історичних та літературних діячів Полтавщини, які відіграли велику роль у становленні та розвитку українського суспільства та культури. Доповідачами були студенти І - ІІ курсів: Запорожець Я., Бондаренко А., Заріпа А., Грабаренко А., Ковтун В., Даценко А., Карпенко І., Грицун К.

У роботі конференції взяв участь директор Лубенського краєзнавчого музею ім. Г.Стеллецького Верещака Віктор Михайлович. Він розповів присутнім цікаві історичні факти та події,що відбувалися протягом століть на теренах нашого краю. Цікавими та цінними стали подарунки директора музею для нашого коледжу. Це фотокаталог «Лубни на перехресті століть», збірники наукових праць «Старожитності Посулля» і «Князі Вишневецькі та їх місце в історії України», науково- популярний нарис «Лиса гора у Лубнах».

  

14 травня для студентів 10-11 груп викладач біології Крят Л. І. організувала екскурсію у Дослідну станцію лікарських рослин, ботанічний розсадник, що розташований в с. Березоточа Лубенсьного району, приурочену Дням науки. Заступник директора з наукової роботи, кандидат біологічних наук, старший дослідник - Глущенко Л. А. ознайомила студентів з історією розвитку установи, її гербарними фондами. Кандидат сільськогосподарських наук, колектор ботанічного розсадника Шевченко Т. Л. представила колекцію лікарських рослин – живу лабораторію сучасних фітопрепаратів. Завершальним етапом екскурсії стала дегустація чаїв та цікава вікторина, яку провела молодший науковий співробітник відділу впровадження наукових розробок Федько Л.А. Студенти отримали нові знання з дисципліни та позитивні враження.

 

Світлана Литвиненко, Людмила Крят,

викладачі коледжу

 

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com

xxxhub mytabu.net