Останні новини

Диктант національної єдності

Друк
PDF

 9 листопада, у День української писемності та мови, вже традиційно вся Україна пише диктант національної єдності. Перевірили свою грамотність і студенти 10 та 21 груп Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА разом зі своїми викладачами та директором Орошан Т.А.

Цьогоріч диктант "Наші пісні" прочитав доцент Київського педагогічного університету ім.Б.Грінченка О. Авраменко.

Цікава екскурсія

Друк
PDF

 13 листопада 2017 року, на занятті з дисципліни "Вступ до фаху", студенти І-го курсу 10 та 11 груп, відвідали центральне відділення Приватбанку. Цікаву екскурсію для них провела начальник відділення Шавлонська Л.О.

 

Година спілкування

Друк
PDF

 6 листопада 2017 року в коледжі, для студентів І-х курсів, була проведена виховна година з представником правоохоронних органів, дільничним офіцером поліції Ж.О. Меркуловою на тему: "Підліткова злочинність - причини та наслідки".

Зустріч з поетом

Друк
PDF

  

З нагоди Дня української писемності та мови, що відзначається щорічно 9 листопада, відбулася виховна година за участю відомого українського поета, голови Лубенського осередку Всеукраїнського об’єднання «Просвіта» Олександра Печори.

Студенти ІІ курсу послухали вірші поета – патріота про мову, про Україну та ознайомилися із його новими збірками.

Виставка "АгроКомплекс 2017"

Друк
PDF

  

2 листопада відбулася екскурсія до міста Київ. Студенти 37 групи разом з викладачами Богдан В.С., Пшеничною Ю.С. та Ісаєнком В.В. відвідали виставковий центр Експо Плаза, де відбулася виставка "АгроКомплекс 2017".

АгроКомплекс - це міжнародний інтерактивний майданчик для обговорення актуальних трендів світових аграрних ринків та визначення найбільш перспективних напрямків розвитку агропромислового виробництва України з врахуванням реального стану та можливостей агропромислових підприємств різних форм організації та власності.

 

 У рамках  виставки відбувся захід День молодого спеціаліста «Твій професійний старт», головна ідея якого - налагодження комунікації між потенційними роботодавцями  та молодими спеціалістами, випускниками й студентами аграрних навчальних закладів з метою їх подальшого працевлаштування.

У заході брали участь представники аграрного бізнесу, науково-методичного центру «Агроосвіта», компанії  "Кернел" (Талаєва Олена) та "Сігнет холдинг"( Ольга Дядечко). Вони надали багато корисної інформації про працевлаштування та стажування в аграрному секторі, а представник журналу "Агроексперт" (Ірина Корчагіна) розповіла про міжнародний конкурс "Найкращий молодий агроном". Не менш цікавими були виступи експерта агроринку - Вадима Арістова та Валерія Яковенка (підприємство Drone.UA), які поділилися формулою успіху з майбутніми фахівцями. Платформа розвитку агробізнесу "Agrotalks" (Анна Верещак) проінформувала про різні можливості для розвитку в аграрній сфері. І на завершення Українська асоціація молодих фермерів  підготувала презентацію "Міжнародне стажування - професійний старт молодого фахівця".

 

Приємним доповненням для студентів став розіграш призів, наданих спонсором події - компанією Данон Україна.

Студенти також мали можливість оглянути експозицію виставки та ознайомитись з новинками агропромислового виробництва вітчизняного та міжнародного рівнів.

  Аграрна сфера є перспективною і постійно розвивається. Залучення молодих спеціалістів та фахівців є неодмінною складовою її розвитку. Досягти успіху просто - потрібно плідно навчатися, встановити ціль і рухатися в її напрямку.

Велика вдячність організаторам заходу за проведену екскурсію. Ми отримали багато нової та корисної інформації.

 

Романенко Олена, студента 37 групи.

Етнографічна виставка "Життя-буття"

Друк
PDF

 

 Життя-буття наших предків. Який одяг носили українці сто років тому? Яке сакральне значення візерунків та кольорів? Як наші пращури будували житло? Вам цікаво дізнатися відповіді на ці питання та багато іншої інформації з уст Єлизавети Бубело та Романа Володіна - молодих людей, захоплених культурою побуту українців? Тоді поспішайте до Лубенської галереї мистецтв, де 1 листопада відкрилася виставка "Життя-буття", присвячена збереженню спадку наших предків.

 

 

     

 

 

Відкриття виставки відвідали студенти 27 групи з викладачем української мови та літератури Колісніченко Н.М. Освітній проект "ЕПОХА" представляє унікальні предмети української старовини, розкішну колекцію автентичного одягу українців.

Єкспозиція покликана розширити горизонти розуміння нашої спадщини для жителів міста. Радимо провести виховні години та заняття-екскурсії для студентів нашого коледжу в цьому «царстві українського духу».

 

 

Виставка триватиме до 8 грудня. Можна замовити екскурсію за тел.+38 095 5403012.

 

 

Екскурсія до Лубенського об’єднаного управління пенсійного фонду України

Друк
PDF

  

2 листопада 2017 року студенти Лубенського фінансово-економічного коледжу разом з викладачами Кочергою Тетяною Іванівною та Мойсеєнко Валентиною Юріївною були запрошені на зустріч із фахівцями Лубенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України. Начальник управління Соломаха Тамара Вікторівна розповіла про історію створення Пенсійного фонду України, його завдання, функції та повноваження.

 Перший заступник начальника управління Гречуха Сергій Миколайович ознайомив студентів з розвитком інформаційних систем Пенсійного фонду. Розповів про формування і ведення реєстру застрахованих осіб,  повідомив інформацію про створення веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду, який допомагає застрахованій особі, зареєструвавшись на порталі, мати змогу щомісяця бачити в своєму „особистому кабінеті” дані із системи персоніфікованого обліку.

 Маючи на руках такі дані, працівник може легко контролювати, як роботодавець сплачує за нього єдиний внесок. І якщо виникають якісь питання, одразу розпочати їх вирішувати, а не чекати, коли настане пенсійний вік.

Заступник начальника управління Кисляк Тамара Іванівна надала ґрунтовні роз’яснення  студентам про пенсійне забезпечення в Україні та зміни в пенсійному законодавстві.

 

Також заступник начальника фінансово-економічного відділу Кока Володимир Іванович проінформував студентів про ведення обліку Єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду. Наголосив на тому, що про своє майбутнє пенсійне забезпечення громадянам необхідно дбати з дня працевлаштування.

 Ми щиро вдячні керівництву Лубенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за таку теплу зустріч,  роз’яснення основ пенсійного законодавства та змін, що стосуються насамперед молоді.

 

Відкрите заняття

Друк
PDF

  

          1 листопада 2017 року в коледжі відбулося відкрите заняття з іноземної мови на тему «Спорт у нашому житті», яке провела викладач іноземних мов Кривець Ю.О.

          Протягом заняття були використані інтерактивні технології, мультимедійні засоби.

  

Студенти мали змогу позмагатися в командах, яким був запропонований ряд різноманітних цікавих завдань. Перемогу здобула команда «Olympic  flame» на чолі з капітаном Катериною Сацькою . Високий рівень знань продемонстрували такі студенти, як Ткаченко Анастасія, Стригун Антоніна, Різник Андрій, Ряса Вадим.

 Робота студентів виправдала сподівання викладача, вони вдало виконали всі завдання та розвязали кросворд.

Скарбниця педагогічних надбань

Друк
PDF

 Сучасні соціально-економічні та культурні тенденції розвитку українського суспільства обумовлюють потребу в удосконаленні іншомовної компетенції – важливого фактору ефективної участі майбутніх фахівців урізноманітних ситуаціях професійного спілкування, необхідної умови конкурентоздатності випускників навчальних закладів на безкомпромісному ринку праці.Уміння поєднати вивчення іноземної мови за професійним спрямуванням з набуттям практичних навичок економічного аналізу продемонстрували студенти 32 групи завдяки творчій співпраці викладача спецдисциплін Богдан Вікторії Сергіївни і викладача англійської мови Грисюк Антоніни Олександрівни.

  

Відкрите бінарне практичне заняття на тему «Вивчення та аналіз основних економічних показників виробництва підприємств Полтавської області», яке відбулось 25 жовтня 2017 року, поповнило скарбницю педагогічних надбань коледжу і стало відображенням неповторного творчого стилю педагогів. Студенти поринули у цікаву, захоплюючу атмосферу віртуальної подорожі до м. Полтави, де стали учасниками імпровізованої обласної конференції «Агробізнес Полтавщини. Шлях до успіху», причому як в ролі представників провідних аграрних підприємств нашого регіону, так і будучи іноземними фахівцями, журналістами відомих телеканалів та перекладачами.

  

Використання актуальної фінансово-економічної та статистичної інформації у поєднанні з необхідністю вдосконалення навичок монологічного, діалогічного мовлення та перекладу сприяло формуванню цілісної системи знань і вмінь студентів, розвитку їх потенційних можливостей та креативних здібностей.  Заняття у формі ділової гри викладачі вміло скомпонували з використанням інтерактивних методів, інформаційно-комунікаційних технологій навчання і цілісної системи дієвих міждисциплінарнихзв’язків, маючи на меті дати можливість кожному студенту побачити результати своєї праці й пережити ситуацію успіху.

  

Проведене бінарне заняття – це ще один вагомий крок на шляху до реалізації методичного потенціалу педагогічного колективу, адже зусиллями викладачів було створено передумови для формування творчої особистості випускника коледжу, здатного цілісно сприймати світ і активно діяти в соціальній та професійній сферах.

Герой свого часу

Друк
PDF

 23 жовтня 2017 року в читальній залі коледжу, для студентів ІІ курсу, була проведена виховна година: «С. Петлюра на тлі Української революції 1917-1921 рр.»

 

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com