• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Останні новини

Ехо Перемоги – відлунює в серцях

Друк
PDF

 

Щорічно 8-9 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

Ми вшановуємо пам’ять тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насильством світового масштабу – усім загиблим і усім тим, хто вижив, пройшовши через усі кола пекла Другої світової війни. Тим, хто загинув на її фронтах, побував у полоні, концтаборах чи просто зник безвісти.

Заходи, які проходять в ці дні, покликані гідно вшановувати подвиг українського народу.

3 травня Влада Ковтун, студентка 11 групи, взяла участь у міськрайонному конкурсі читців «І подвиг солдата в ім’я Перемоги хай буде нащадкам на пам’ять».

Як вдячність героям, що полягли за майбутнє, студенти коледжу 8 травня поклали квіти до пам’ятних знаків воїнам 337-ї стрілецької дивізії та воїнам-учасникам бойових дій в Афганістані; 9 травня – приєдналися до святкової ходи та покладання квітів до братських могил на площі Слави.

Стипендіати премії міського голови

Друк
PDF

 

3 травня в ККЗ «Київська Русь» вже традиційно відбулася урочиста церемонія вручення премії міського голови.

Гучними аплодисментами вітали глядачі цьогорічних стипендіатів премії – обдарованих молодих луб енців, чиї досягнення у навчанні, спорті та мистецтві прославляють наше місто не лише в Україні, а й за її межами.

  

Приємно, що почесну нагороду отримали і здобувачі вищої освіти нашого коледжу Козюпа Тарас, 27 група (за досягнення високих результатів у навчанні, творчих здобутків у науково-дослідницькій діяльності, літературі та мистецтві), Колбун Олександр, 29 група (за досягнення високих результатів у фізичній культурі та спорті).

Щиро вітаємо юнаків з перемогою та зичимо подальших творчих злетів!

Екскурсія до Галереї мистецтв

Друк
PDF

 

18 квітня 2019 року студенти 12 групи разом із викладачем української мови та літератури Юрченко А.С. відвідали  Галерею мистецтв Лубенського краєзнавчого музею ім. Г. Стеллецького, де нещодавно відкрилася нова виставка.

Талановитий юнак Едуард Крутько презентував унікальну виставку старовинного автентичного одягу з Хорольщини (с. Козубівка). На виставці «Древо» були представлені експонати, яким близько 100 років. Тут зібрані святі книги та ікони, предмети старовини, фото українських родів, які неабияк зацікавили студентів.

Також ми відвідали виставку членів Національної спілки художників України подружжя Олексія та Оксани Іванюків з міста Пирятин. Дівчатам особливо сподобались картини Оксани Іванюк, оскільки головними жанрами її картин є пейзаж та натюрморт. Ці художники відомі не лише в Україні, а й за кордоном.

Студенти повинні розвиватися в різних напрямках, тому відвідання Галереї мистецтв Лубенського краєзнавчого музею ім. Г. Стелецького сприяло цьому.

Степаненко Інна, студентка 12 групи

Любов до навчання через подорожі

Друк
PDF

 

Завдання педагога – зацікавити молодь життям,

щоб вихованці, підростаючи, очікували життєвих пригод,

вміли бачити навколо себе чудеса.

                                                                Д. Гарен

 

 

Однією з форм навчальної роботи для студентів коледжу є заняття-екскурсії. Нещодавно така тематична екскурсія була проведена з дисципліни «Культурологія» на тему «Українське бароко». Об’єктом для ознайомлення з архітектурним стилем XVII століття стала яскрава зірка нашого краю – Мгарський Спасо-Преображенський чоловічий монастир, який розташований неподалік від міста Лубни, на правому березі річки Сули. Монастир заснований 1619 року митрополитом Ісаєю Копинським на кошти Раїни Вишневецької.

   

З часу прийняття християнства і до нині, монастирі були і залишаються центрами духовної просвіти, охоронцями православної віри, взірцями благонадійності, милосердя, праведного життя.

Студенти з цікавістю слухали екскурсовода та розглядали білосніжний собор, прикрашений мереживним ліпленням, золотаво-зеленуваті маківки бань, фрески, якими розписані стіни – все це виконано в бароковому стилі. Саме тут поєдналися краса природи, православна релігія, душевний спокій та українська історія і культура. Маю надію, що кожен з нас, виходячи з монастиря, стає чистішим і світлішим душею.

 

Світлана Литвиненко,

викладач культурології

День відкритих дверей у Лубенському фінансово-економічному коледжі Полтавської державної аграрної академії

Друк
PDF

  

         Щоб отримати вичерпну інформацію про навчальний заклад та з перших уст дізнатися про особливості вступної кампанії в ньому, майбутні вступники відвідали Лубенський фінансово-економічний коледж ПДАА, який 19 квітня 2019  року провів День відкритих дверей.  У цей сонячний, по-весняному привітний день коледж запросив усіх тих, хто зацікавлений у виборі  майбутньої  професії.

         Перед вступниками та їх батьками виступили директор коледжу Тетяна Орошан та відповідальний секретар приймальної комісії Олександра Ващенко. Вони надали ґрунтовну інформацію про навчальний заклад, напрями підготовки та спеціальності, умови вступу, особливості навчання в коледжі та проживання в гуртожитку. На кожне поставлене питання була дана конкретна та вичерпна відповідь.

  

        Заступник директора з навчальної роботи Валентина Джура ознайомила гостей з навчальною та матеріальною базами коледжу.

         Цікавою була екскурсія до музейної кімнати навчального закладу, яку провели завідувач музею, викладач історії вищої категорії  Юрій Бибик  та здобувачі вищої освіти ІІІ курсу Анастасія  Василенко  та  Юлія  Дудник.

 

         Присутні відвідали гуртожиток навчального закладу ознайомилися з умовами проживання в ньому.

        Гостинність господарів та невимушена атмосфера спілкування сприяли тому, щоб допомогти молоді визначитися з майбутнім фахом та вибором професії  відповідно до потреб суспільства  та  вимог  на ринку праці.

Ми чекаємо на Вас шановні вступники! Двері нашого навчального закладу  відкриті  для  Вас завжди !

 

Зав. навч. - виробничою практикою:                           Юлія  Пшенична

Вітаємо!!!

Друк
PDF

Академічна доброчесність: спільна справа Полтавської державної аграрної академії та Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА

Друк
PDF

 

Кухта Катерина Олексіївна, кандидат економічних наук, координатор студентського наукового товариства Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА 11 квітня 2019 року взяла участь у конференції «Академічна доброчесність: практичний вимір», що проходила на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Посольства США в Україні.

З вітальним словом до присутніх звернулися: Андрій Мелешевич, президент Національного університету «Києво-Могилянська академія», Сергій Квіт, голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Юрій Рашкевич, заступник Міністра освіти і науки України.

Міжнародними спікерами конференції були: Кетрін Нантц, очільниця економічного факультету Університету Ферфілд (США), експерт SAIUP; Тріша Бертрам Галлант, представниця наглядової ради Міжнародного центру академічної доброчесності (Канада, США); Енн Доморад, старша керуюча закордонними представництвами та програмами Американських рад з міжнародної освіти (США).

У своїй доповіді Тріша Бертрам Галлант ознайомила українських колег з позитивним досвідом підходу до розбудови середовища доброчесності, доброчесного навчання та викладання у закладах освіти.

Людмила Криворучка, директор Докторської школи ім. Родини Юхименків НаУКМА, консультант проекту SAIUP зупинилася на рекомендаціях найкращих практик освітніх установ, де нерозривно поєднано викладання і навчання як спільний рух до досягнення найвищої якості освіти.

У панельній дискусії «Доброчесність в освіті – міф чи ціль» учасники та спікери конференції дійшли єдиної думки, що всі учасники освітнього процесу повинні самостійно мислити, поважаючи авторське право, демонструвати вплив доброчесності на якість освіти, випускника, працівника та громадянина.

Катерина Кухта,

к.е.н., координатор студентського наукового товариства

Весна скликає друзів

Друк
PDF

 

Весна – пора, яка зачаровує з перших днів і приносить чудовий настрій. Адже пробуджується  природа, а разом з нею відкриваються нові таланти. 28 березня у стінах нашого навчального закладу відбулося традиційне свято – обласний міжвузівський мистецький фестиваль-конкурс «Студентська весна», що відлунює в серцях кожного: від студентів до викладачів. І варто хоча б один раз стати частиною його, щоб зрозуміти, що вороття не буде, бо він буде притягувати до себе кожного року.

Наша студентська родина також має таланти, які варто показати. Отож, першим свій творчий виступ представили учасники зразкового колективу спортивно-бального танцю «Стиль». Протягом концерту лунали пісні у виконанні: Каріни Можчіль, Інни Стародубцевої, Аліни Перетятько, Анастасії Даценко, Юлії Бутенко. Своєю майстерністю захоплювали танцювальні номери у виконанні студентів коледжу. Неординарним був виступ ансамблю ложкарів. Акторською майстерністю запам’яталася Влада Ковтун, яка декламувала прозовий твір.

На завершення виступу глядачі посміялися досхочу, адже на сцені були команди КВН «Нестандарт» (керівник Вікторія Пономаренко) та «Бюджета нет». Протягом  свята ведучими були Влада Ковтун та Андрій Різник. Музичне оформлення забезпечувала художній керівник Ірина Ліхачова, мультимедійний супровід – Світлана Дзюба та студент 21 групи Іван Німич.

Студентську творчість оцінювало журі:

Пащенко Валентина Іванівна – заступник начальника відділу позашкільної освіти, виховної роботи, координації роботи закладів вищої освіти, науки та інноваційної діяльності Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, відмінник освіти України;

Скакун Віталій Михайлович – художній керівник, головний диригент Полтавського симфонічного оркестру Полтавської обласної ради, народний артист України;

Перепелкін Вадим Вікторович – балетмейстер-постановник Полтавської обласної філармонії, член національної хореографічної спілки України, заслужений артист України;

Засенко Марина Василівна – головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді Управління у правах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації;

Бєлакова Олена Мунхонівна – заступник директора обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Полтавської обласної ради, член національної хореографічної спілки України, секретар журі.

Отож, після довгих репетицій, крізь сміх і сльози народжується феєричний концерт, після якого всі учасники стають однією родиною, яку вже не розлучити.

Дякуємо усім учасникам і організаторам в особі директора коледжу Орошан Т. А.  та заступника директора з виховної роботи Литовченко А. Г. за збереження та розвиток аматорського мистецтва серед студентської молоді, за гарний настрій та щирі посмішки.

Юлія Дудник та Анастасія Василенко,

студентки 30 групи

Бінарні заняття – дієвий засіб формування професійної компетентності майбутніх фахівців

Друк
PDF

 

Одним із найперспективніших шляхів удосконалення підготовки майбутніх спеціалістів, озброєння їх потрібними знаннями і практичними навичками є впровадження активних форм і методів навчання. Викладачі циклової комісії обліково-фінансових дисциплін Слєпцова Н. В. та Кочура Л. В. провели відкрите бінарне заняття у 31 групі з навчальної практики з ІСТО та фінансового обліку на тему «Облік виробничих запасів. Автоматизація обліку матеріальних цінностей».

Під час заняття педагоги продемонстрували професійну творчість та майстерність, створили належні умови для практичного застосування знань, умінь і навичок студентів, надали їм можливість побачити результативність своєї роботи, зіставляти та аналізувати програмовий матеріал з різних дисциплін. Викладачі реалізували міждисциплінарні зв’язки з облікових дисциплін, показали зв’язок даної теми з обраною професією.

Проведенню заняття передувала ретельна підготовка, під час якої викладачі врахували не тільки спорідненість тем і цілей, а й способи організації роботи на кожному етапі заняття.

Мета заняття – сформувати професійні уміння ведення обліку виробничих запасів і реєстрації господарських операцій з обліку матеріальних цінностей – була досягнута.

Проведене бінарне заняття дало можливість відчути інтеграцію між дисциплінами, жодна з яких не може існувати відокремлено від інших.

 

Світлана Литвиненко,

методист коледжу

Вітаємо

Друк
PDF

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com

xxxhub mytabu.net