• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Останні новини

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДом

Друк
PDF

  

Мета проведення цього Дня  – закликати об’єднати зусилля людей з усього світу для підвищення інформованості про проблему ВІЛ/СНІДу та демонстрація міжнародної солідарності перед пандемією, а також як день пам’яті жертв цього захворювання. Тема Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 2021 року: «Ліквідувати нерівність. Покінчити зі СНІДом. Припинити пандемію». ВООЗ і партнери роблять особливий наголос на тому, щоб ніхто не залишився поза увагою, вказуючи на посилення дисбалансу щодо доступу до основних послуг з ВІЛ. ВООЗ закликає світових лідерів та громадян 1 грудня 2021 р. закликати до боротьби з нерівністю та охоплення основними послугами з ВІЛ тих, хто їх не отримує.

 

Здобувачі освіти Відокремленого структурного підрозділу «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» прослухали лекцію-бесіду щодо поширення обізнаності стосовно небезпеки інфікування ВІЛ/СНІДом, необхідності відповідального ставлення до свого здоров’я.

 

викладач біології Людмила Крят

Круглий стіл на тему «Зміни в законодавстві з обліку і оподаткування: що зроблено та чого очікувати 2022 року»

Друк
PDF

  

Відбулося засідання циклової комісії обліково-фінансових дисциплін на тему «Зміни в законодавстві з обліку і оподаткування: що зроблено та чого очікувати 2022 року».

Метою заходу було обговорення новітніх тенденцій, проблематики та перспектив розвитку вітчизняної системи законодавства у сфері обліку і оподаткування.

  

Останній день осені, 30 листопада став плідний і багатий на події. Верховна рада таки встигла прийняти скандальний законопроект 5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень», а в ньому ми маємо зміни в ПДВ, ПДФО, податок на прибуток, екологічному податку, і все це вже з 01.012022 року. Чекаємо підпису президента і продовжуємо ретельно відстежувати наступні зміни.

Із червня 2021 року в Україні запроваджена цільова модель формування та видачі «е-лікарняних». З 01 жовтня «е-лікарняні» видають всі заклади охорони здоров’я. Ця тема викликає все більше і більше питань, як у найманих працівників так і роботодавців, тому і спонукала до обговорення.

Часті зміни та поправки до правових актів додають клопіткої праці бухгалтерам та вимагають постійного моніторингу новин щодо нормативної бази.

 

Захист від небезпек у період пандемії

Друк
PDF

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ХI ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДИ «НА УРОК» (ОСІНЬ 2021)!

Друк
PDF

 

Студенти першого та другого курсів Відокремленого структурного підрозділу «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» в період з 5 жовтня до 22 листопада 2021 року взяли участь в масштабній ХI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» з предметів загальноосвітньої підготовки та здобули перемогу в олімпіадах з англійської мови, хімії, біології, математики та інформатики.

Переможці олімпіад, крім нагород, отримали від офіційного партнера олімпіади Da Vinci доступ до преміального освітнього контенту з елементами STEM, а ще – можливість грати у навчальні ігри та користуватися іншими перевагами сервісу davincikids.tv.

За результатами, які було оголошено 25 листопада 2021 року, дипломом переможця ХI Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» нагороджено студентів:

1) з англійської мови

-          І ступеня: Бибик Д., Мудренко І., Решетняк В. (11 гр.)

-          ІІІ ступеня: Козоріз А., Литвиненко К., Мірошніченко Ю., Сердюк О. (11 гр.), Зуб Б., Клименко К. (12 гр.)

2) з хімії

-          ІІІ ступеня: Жаркова  А. (12 гр.)

3) з біології

-          ІІ ступеня: Собко А., Мудренко І.(11 гр.), Бідзіля С. (12 гр.)

-          ІІІ ступеня: Литвиненко К., Мірошніченко Ю., Решетняк В. (11 гр.), Зуб Б., Столяренко С., Ясько В. (12 гр.)

4) з математики

-          І ступеня: Мірошніченко  Ю. (11 гр.)

-          ІІ ступеня: Столяренко С. (12 гр.)

-          ІІІ ступеня: Слєпцов С. (12 гр.)

5) з інформатики

-          І ступеня: Собко А. (11 гр.), Іващенко Є., Шевченко А. (20 гр.), Зозуля В., Минка Д., Мисник А., Шевченко Д. (21 гр.)

-          ІІ ступеня: Данько В., Жаркова  А. (12 гр.), Босенко І. (20 гр.), Кожура Д. (21 гр.), Джура Ю. (27 гр.)

-          ІІІ ступеня: Бибик Д., Фастівець Т. (11 гр.), Слєпцов С., Ясько В. (12 гр.), Грибінчук Д., Ломака Ю. (20 гр.), Омельченко В., Аспіотіс Д.(21 гр.), Супруненко Ю., Щупець А. (27 гр.), Жидков М., Лисенко М., Кривченко А., Компанієць А. (29 гр.)

Вітаємо переможців з гарними результатами та бажаємо подальших успіхів!

Навчальна частина

27 листопада - День пам’яті жертв голодоморів

Друк
PDF

 

Щорічний День пам’яті жертв голодоморів відзначається у суботу, 27 листопада. 

Акт геноциду українського народу здійснений радянським та партійним керівництвом через організацію штучного масового голоду, жертвами якого стали мільйони українців.

Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння й ставлять символічні горщики з зерном і свічки до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні.

 

Остання субота листопада в Україні визнана Днем пам'яті жертв голодоморів. Здобувачі освіти Відокремленого структурного підрозділу «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» у цей скорботний день згадали трагедію вселенського масштабу - геноцид українського народу. Голодомор став одним із найважчих випробувань, що випали на нашу долю.

 

У період з квітня 1932 по листопад 1933 рр., тобто приблизно за 500 днів, в Україні загинули мільйони безневинних людей.

Ці страшні часи, коли люди вмирали за жменю зерна залишаються в пам'яті ще багатьох поколінь українців, адже голод - це невблаганний ворог, який вбиває не лише фізично, а й морально. Про це складно говорити, про це, навіть, страшно чути. Чорні сторінки геноциду замовчувались роками, але Україна пам'ятає...

Правда про геноцид пробила собі дорогу крізь товщу часу, лукавого замовчування і підступних міфів, щоб відтепер і назавжди залишитись національною трагедією і окремою сторінкою в історії України, про яку ми згадуємо з сумом та гіркотою.

Тому, усвідомлюючи свій моральний обов'язок перед людьми, які пройшли одне з найтяжчих випробувань, що випало на долю українського народу. У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю наших загиблих співвітчизників.

Пам'ятаймо...

завідувачка бібліотекою Ірина РОВНА,

бібліотекарка Інна КРІВЧЕНКО

Інформаційне повідомлення щодо акції 16 днів проти насильства

Друк
PDF

 

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня в рамках загальнонаціональної акції «16 днів проти насильства» проводяться  інформаційно-просвітницькі заходи згідно з Обласним планом заходів щодо проведення акції «16 днів проти гендерно зумовленого насильства»: відеолекторії, тренінги, виховні та інформаційні години, лекції, бесіди, тощо до дат акції:

25 листопада – Міжнародного дня проти насильства щодо жінок;

1 грудня – Міжнародного дня боротьби зі СНІДом,

 2 грудня – Міжнародного дня боротьби з рабством,

3 грудня – Міжнародного дня людей з інвалідністю,

5 грудня – Міжнародного дня волонтера,

 6 грудня – річниці інциденту в Монреалі,

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Цьогорічна кампанія «16 днів проти гендерно зумовленого насильства» проходить під гаслом «Від миру в сім'ї до миру в світі». Починається  25 листопада - у Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, і закінчується Міжнародним днем прав людини 10 грудня. Часові рамки кампанії були обрані, щоб символічно поєднати насильство над жінками та права людини, і наголосити, що насильство є порушенням  прав людини.

Мета акції - привернення уваги суспільства до проблеми подолання насильства у сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії  торгівлі людьми  та захисту прав жінок.

Тож почнем з себе, зі своєї сім'ї. Тому,  що подолання  такого негативного явища,  як домашнє насильство та насильство за ознакою статі можливе лише за умови об'єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина України. Кожен з нас має сказати: «Ні!» насиллю у власній родині. Адже сім'я-це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку.

 

завідувачка бібліотекою Ірина РОВНА,

бібліотекарка Інна КРІВЧЕНКО,

методист Катерина КУХТА

Викладачі обліково-фінансових дисциплін взяли участь у вебінарі від компанії LOPAN GROUP

Друк
PDF

 

В Україні триває процес фіскалізації, що є одним із елементів детінізації економіки нашої держави. Саме з цією метою та ознайомлення здобувачів освіти з програмним забезпеченням СОТА КАСА та CASHALOT викладачі обліково-фінансових дисциплін взяли участь у вебінарі від компанії LOPAN GROUP, яка набула популярності на ринку бухгалтерських IT-послуг міста Харкова.

З 1 січня 2022 року є обов’язковим застосування реєстраторів розрахункових операцій або програмних реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку другої-четвертої груп, які проводять готівкові розрахунки.

  

Відповідно до вимог п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України реєстратори розрахункових операцій або ПРРО не мають застосовувати платники єдиного податку першої групи.

На сьогодні 52 тис. фізичних осіб – підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, вже встановили реєстратори розрахункових операцій. При цьому більшість РРО були встановлені протягом цього року. Для порівняння: у 2020 році касові апарати використовували 23 – 25 тис. платників єдиного податку, а у 2019 році – взагалі одиниці. Дану інформацію розповів               в. о. Голови ДПС Євген Олейніков у своєму інтерв'ю, яке надав виданню "Економічна правда".

День Гідності та Свободи

Друк
PDF

  

Українці у неділю відзначають День Гідності та Свободи. Дату 21 листопада обрано не випадково – пам'ятний день засвідчує початок цього дня двох надважливих подій у новітній історії України – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності кінця 2013 та початку 2014 року.

   

На виконання листа Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації «Щодо відзначення Дня Гідності та Свободи» від 17.11.2021 р № 7922/02.02-18 в коледжі було проведено ряд заходів. Серед них тематична виховна година за участю здобувачів освіти.

Формування позитивного бренду та іміджу закладу фахової передвищої освіти: діалог студентського самоврядування і стейкхолдерів

Друк
PDF

 

До Міжнародного дня студента є традиція організовувати різноманітні конференції, семінари на тему розвитку студентського самоврядування. НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ВФПО запросив 16 листопада о 15:00 студентських лідерів, заступників директорів з виховної роботи ЗФПО до участі в онлайн-засіданні студентського самоврядування «Формування позитивного бренду та іміджу закладу фахової передвищої освіти: діалог студентського самоврядування і стейкхолдерів».

Голова студентської ради Відокремленого структурного підрозділу «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» Каміла Чернишова брала участь в онлайн-засіданні. 


Голова студентського самоврядування Каміла Чернишова,

заступник директора з навчальної роботи Валентина Джура


Напередодні студентського свята

Друк
PDF

 

Кожен, хто був студентом, згадує ці роки з радісним трепетом. Відчайдушна юність, коли найбільша проблема – сесія, що насувається, а найочікуваніша дата — День студентів.

 

17 листопада — студенти всього світу святкують Міжнародний день студентів. Тому напередодні цього свята 15 листопада 2021 року в Відокремленому структурному підрозділі «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» працівниками бібліотеки Ровною І.В. та Кривченко І.М. була проведена виховна година на якій студенти дізналися про трагічну історію свята, а також про традиції святкування в різних країнах.

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com