• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Останні новини

Вітаємо з перемогою у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Анастасію ЖАРКОВУ!

Друк
PDF

              Рідна мова має першочергове значення в житті людини. Конкурс дає можливість молодому поколінню вкотре звернутися до поетичного спадку Великого Кобзаря, продемонструвати високий рівень своєї творчості.

Скарбниця інтелектуальних досягнень студентів нашого навчального закладу поповнилася новими здобутками. Вітаємо з перемогою у ХІІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів закладів фахової передвищої освіти. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 24.04.2023 № 471 дипломом ІІІ ступеня нагороджено Жаркову Анастасію, студентку другого курсу, яка навчається за спеціальністю: “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”.

            Висловлюємо вдячність викладачці української мови Ірині Марчак, за ґрунтовну підготовку студентки до мовно-літературного конкурсу.

         Переможниці бажаємо наснаги, творчих звершень, успіхів у вивченні й популяризації державної мови.

Молодь за чисте довкілля

Друк
PDF

 

19 квітня викладачі, працівники та студенти коледжу взяли участь у організації благоустрою нашого міста. Чистота довкілля залежить від кожного з нас! Це запорука здоров’я і краси рідного краю.  

 

   

День відкритих дверей у коледжі

Друк
PDF

  

          Щоб отримати вичерпну інформацію про освітній заклад та з перших вуст дізнатися про особливості вступної кампанії в цьому році, 31 березня вступники та їх батьки, завітали до нас. У цей сонячний, по-весняному привітний день коледж запросив усіх тих, хто зацікавлений у виборі  майбутньої професії та бажає отримати спеціальність, конкурентоспроможну на ринку праці.

         Перед відвідувачами  виступили директор коледжу Тетяна Орошан, завідувач навчально-методичного кабінету Юлія Пшенична та відповідальний  секретар приймальної  комісії Наталія  Моторна. Вони надали ґрунтовну інформацію про особливості навчання в коледжі, умови  проживання в гуртожитку та ознайомили з найважливішими моментами вступної кампанії. Особливості та переваги кожної спеціальності презентували викладачі провідних дисциплін: Тетяна Кочерга, Лариса Кочура, Людмила  Бойко, Вікторія  Пономаренко. Позитивного настрою всім присутнім додали наші студенти, які виступили з номерами художньої самодіяльності.

 

       Цікавою була екскурсія до музейної кімнати, яку зі студентами, провів керівник  Пошукового  Загону «Пам'ять»,  викладач  історії  Юрій  Бибик.

       Заступник директора з навчальної роботи Валентина Грабенко ознайомила присутніх з освітнім корпусом. Всі бажаючі мали можливість оглянути  навчальні  аудиторії  та  кабінети, а також  відвідати  гуртожиток.

        Гостинність господарів та невимушена атмосфера спілкування сприяли тому, щоб мотивувати молодь до отримання якісної освіти та зацікавити у виборі майбутньої спеціальності.

Ми чекаємо на Вас, шановні вступники! Двері нашого коледжу відкриті  для  Вас завжди!

 

Зав. навчально-методичного кабінету    Юлія  Пшенична

Тиждень економічно-комерційних дисциплін – 2023

Друк
PDF

 

Доброю традицією в нашому коледжі стало щорічно проводити тиждень економічно-комерційних дисциплін. Цей рік також не виняток. В рамках тижня з 13 по 17 березня для студентів 2  та 3 курсу спеціальностей   «Економіка»  та  «Підприємництво, торгівля  та  біржова  діяльність»  було проведено ряд запланованих заходів.

 13 березня була проведена  виховна година «Бізнесмен - це не посада, а стан людини яка прагне змінити майбутнє».

 

  

Досконале володіння професією – одна з головних умов успішної кар’єри. Але кар'єрний успіх приходить не відразу. Щоб стати успішним професіоналом, потрібно постійно вдосконалювати свої навички, ділитися досвідом і більше практикуватися.

 

14 березня був проведений конкурс логотипів «Моя спеціальність» участь взяли - 27,29,37,39 групи.

 

 15 березня зі студентами 27 і 37 групами була проведена олімпіада «Економіка    майбутнього» (27,37 групи)

 

 

Переможцями олімпіади в 27 групі стали – І місце Мудренко Ірина, ІІ місце Фастівець Тетяна, ІІІ місце Ступка Влад. В 37 групі – І місце Джура Юлія, ІІ місце Журман Андрій, ІІІ місце Супруненко Юлія.

 16 березня була організована онлайн-зустріч на тему «Співпраця із стейкхолдерами- як старт для майбутніх фахівців » зі студентами 29,39  груп. 

 

 

Студенти 39 групи представили свої дослідження щодо підприємства де вони проходили виробничу практику та ділилися своїми враженнями як протягом чотирьох тижнів отримані теоретичні знання застосовувалися ними на практиці. Студенти 29 групи активно брали участь в обговоренні їх результатів, отримуючи нові враження та поповнюючи свій багаж новою, цікавою інформацією.

 Також 16 березня наші студенти були присутні на онлайн-лекції «Пошук та оформлення інформації як невіддільна складова наукових робіт» (організатор - бібліотека ПДАУ). Після лекції студенти матимуть можливість  використовувати авторитетні наукові джерела для пошуку інформації, а також будуть знати основні стилі та правила цитування.

 

 

Співпраця зі стейкхолдерами

Друк
PDF

 

 

З метою інтеграції у сфері освіти, науки та бізнесу наш коледж постійно співпрацює з роботодавцями. Особливо важливого значення ця співпраця набуває під час практичної підготовки майбутніх фахівців. У коледжі прикладом цього є навчальна практика з дисципліни «Комерційна діяльність» студентів спеціальності  «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», яка тривала з 20 лютого до 10 березня на базі товариства з обмеженою відповідальністю «Хвиля».  

Метою практики є - вивчення основних правил торгівельного обслуговування населення; дослідження товарного асортименту та вимог до якості товарів; перевірка цін на товари, що надійшли; допомога в реалізації рекламної політики магазину, дотримання правил професійної етики продавця. По закінченню практики студенти захищають індивідуальний звіт, у якому висвітлюють перелік усіх видів роботи; обґрунтовують висновки та дають свої пропозиції згідно програми практики.

    

Дякуємо керівництву ТОВ «Хвиля» за співпрацю з навчальним закладом та створення належних умов для якісної організації практичного навчання студентів.

 

 

ВИСТОЯЛИ-ПЕРЕМОЖЕМО!

Друк
PDF

  

 

Щороку 21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови. У жовтні 1999 року на Тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО було запроваджено Міжнародний день рідної мови як привід для роздумів та зосередження уваги на мовному питанні. Починаючи з 21 лютого 2000 року, цей день відзначають і в Україні.

 

До Міжнародного дня рідної мови у Відокремленому структурному підрозділі «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ» були проведені кураторські години із студентами коледжу. За допомогою презентацій та відеоматеріалів куратори навчальних груп пояснили історію походження свята, важливість мови у нашому житті, дали розуміння того, що мова не просто засіб спілкування - це ДНК нації.

 

Студентська молодь виявила зацікавленість у обговоренні рівня розвитку рідної мови, також згадали вислови відомих українських письменників про рідну мову. Студенти декламували поезії класиків української літератури та навели цікаві факти про українську мову, зробили аналіз еволюції писемності. Визначили пріоритетні завдання: знати, берегти і шанувати рідну мову бо це обов’язок кожної людини, адже нас єднає мова.

 

 

Куратори навчальних груп

Конференція «Історична періодизація широкомасштабного вторгнення російської федерації в Україну»

Друк
PDF

 

Напередодні річниці повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну викладачі коледжу були учасниками конференції «Історична періодизація широкомасштабного вторгнення російської федерації в Україну», яку підготував викладач історії Юрій Бибик. В роботі було використано матеріали, рекомендовані Міністерством освіти і науки України, розроблені фахівцями Центру досліджень воєнної історії Збройних Сил України за участі Головного оперативного управління Генерального Штабу Збройних Сил України та Головного управління розвідки Міністерства оборони України (Лист МОН № 1/1070-23 від 24.01.2023 р).

  

 

 

викладач історії Юрій БИБИК

Окупація Криму

Друк
PDF

  

У понеділок, 27 лютого здобувачі освіти були учасниками круглого столу до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у 2023 році.

26 лютого в Україні відзначають День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

 

Саме в цей день у 2014 році в Сімферополі відбувся масовий мітинг. Він був організований Меджлісом кримськотатарського народу. Кримські татари, українці, представники інших національностей відважно вийшли під будівлю Кримського парламенту на підтримку територіальної цілісності України, на захист своєї свободи та демократії. Ця подія стала символом опору окупації, що триває вже дев’ять років.

 

Загарбники переслідують корінний народ півострова. Кримські татари не визнали окупації та інші порушення прав людини й норм демократії, за якими живе весь цивілізований світ.

Хвиля за хвилею проходять репресії, обшуки і незаконні затримання. Країна-агресор цинічно нехтує основоположними правами і свободами людини та міжнародним правом. Саме Крим став базою для окупантів під час вторгнення на материкову частину України. Пліч-о-пліч з українцями кримські татари в складі ЗСУ боронять незалежність нашої держави та звільняють українську територію.

Крим – частина України і вона буде звільнена від окупанта.

 

 

бібліотекарка Ірина РОВНА

викладач історії Юрій БИБИК

Виховна година до Дня Соборності

Друк
PDF

  

Національно-патріотичне виховання молоді є приорітетним завданням на сьогодні. До свята Соборності України у Відокремленому структурному підрозділі “Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ” була проведена виховна година із студентами коледжу на яку був  запрошений військовослужбовець. Під час спілкування обговорювалися історисні передумови проголошення Акта Злуки Української  Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, день проголодення якого є Днем Соборності України. Працювали над визначенням поняття “соборність” відповідно до Закону України “Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної громадянської ідентичності”.

  

У молоді сформувалося розуміння того, що соборність - це духовна єдність українського народу, неподільність усієї території України. Ми повинні оберігати її цілісність і шанувати історичну пам'ять.

 

Вітаємо переможницю обласного етапу XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Друк
PDF

 

28 січня 2023 року в онлайн-форматі відбувся обласний етап конкурсу, підсумки якого тішать і надихають. Із приємністю вітаємо переможницю обласного етапу конкурсу, здобувачку освіти за спеціальністю 076 « Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Жаркову Анастасію Володимирівну, яка посіла ІІ місце!

 

Пишаємося Вами та бажаємо здобути призове місце на Всеукраїнському етапі!

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com