• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Останні новини

«Бій за майбутнє» Інформаційні матеріали до Дня пам'яті Героїв Крут–2023

Друк
PDF

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Друк
PDF

  

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка започатковано Указом Президента України від 30 вересня 2010 року № 928.

 

 

Конкурс проводиться відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. № 571, листа Міністерства освіти і науки України від 18 жовтня 2022 року № 1/12288-22 «Про проведення ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка».

 

Цього річ Конкурс проходив у надзвичайно важких умовах, але попри все творча молодь показала приклад цілеспрямованості й наполегливості. Незважаючи на повітряні тривоги, відсутність світла , студенти висловили своє бачення України без зла. Вони довели, що під величним знаком генія Шевченка наш народ повертає собі національну самосвідомість і гідність.

 

У ІІІ (обласному) етапі, який проходив 28 січня 2023 року онлайн на базі ПАНО ім. М.В.Остроградського відповідно до поданих заявок брала участь здобувач освіти Жаркова Анастасія.

 

 

Щиро дякуємо педагогам-наставникам за якісну підготовку здобувачів освіти! Бажаємо невичерпної наснаги, творчих злетів у майбутньому та нових перемог!

 

 

Свято Соборності України

Друк
PDF

 

Свято Соборності України відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно – Української Народної Республіки, що відбулося в 22.01.1919 році. Головна традиція в День Соборності - це живий ланцюг, який українці вибудовують, символізуючи об'єднання українських земель і державну єдність. Добру традицію продовжують і в нашому навчальному закладі.

До Дня Соборності України у Відокремленому структурному підрозділі “Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ” студенти, викладачі, працівники коледжу об'єдналися, щоб створити “живий ланцюг єдності” тримаючи державні прапори в руках. Куратори навчальних груп провели зі студентами інформаційні години на тему: “Єдина країна - єдиний народ”. Основним пріоритетним завданням на сьогодні є розуміння того, що  тільки в єдності наша сила.

 

 

Щедрували в рамках акції «Підтримай ЗСУ разом з нами»

Друк
PDF

 Традиція щедрування в Україні тягнеться із давніх часів. Щедрим або багатим називався в українців вечір напередодні Старого Нового року (13 січня), або як його ще називають у народі – свято Маланки. У цей день готували багатий святковий стіл, а до кожної хати приходили щедрувальники. 

Ніч перед Новим роком вважалася особливою, чарівною, коли могли відбуватися різні чудеса і казкові перетворення. Люди вірили, що опівночі «відкривається небо», і тоді у самого Бога можна просити все, чого забажаєш. Але коли в країні війна то в усіх одне бажання, ПЕРЕМОГА.

 

 

Студенти ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» продовжують підтримувати Українські традиції. Але цього разу ми не просто щедрували, а збирали кошти в рамках акції «Підтримай ЗСУ разом з нами». Ці кошти були передані благодійному фонду «MELEK» з метою придбання генераторів для наших захисників.

 

 

 

Висловлюємо велику подяку підприємствам та їх керівникам, які з радістю приймали щедрувальників. Це: АТ «ЛУБНИФАРМ», ЛВЗ АТ «МОТОР СІЧ», ПП «ЛУБНИМАШ», ПП "ЛУБЕНСЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД", ЛУБЕНСЬКА ОБ’ЄДНАНА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ, ТОВ "БАЗИС НАДІЯ" (універмаг). Всього зібрали 28000 грн. (а це – ДВА генератори)!

 

Викладачі нашого коледжу також долучилися до акції «Підтримай ЗСУ разом з нами» та закупили необхідні ліки для наших воїнів. 

Усі до кого завітали наші щедрівники отримали позитивний настрій та пригощали нас різними смаколиками.

Ще раз дякуємо всім небайдужим за донати, адже в єдності наша сила. Разом до ПЕРЕМОГИ!

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ВИКЛАДАЧА ЯК ОСНОВА ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

Друк
PDF

Наша робота супроводжується постійним спонуканням до творчості, жоден викладач не застосовує загальновідомі методики без свого відтінку, свого наголосу. Педагогічний колектив коледжу, розуміючи важливість і складність проблем, що постають перед ним, працює над удосконаленням навчально-виховного процесу, над формуванням особистості викладача, його педагогічної майстерності. Адже викладач – людина публічна, його фахові та загальнолюдські здібності є предметом обговорення серед колег, учнів, батьків і навіть пересічних громадян.

 

Що таке педагогічна майстерність? У чому ж виявляється педагогічна творчість? Формами виявлення педагогічної творчості є: творчий пошук чи експеримент; науково-дослідницька діяльність; творча педагогічна діяльність; творче натхнення; творче самопочуття.
 
З метою підвищення своєї педагогічної майстерності викладачі коледжу являються постійними учасниками Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР-2023». Конкурс проводиться з метою вивчення та поширення інноваційних педагогічних практик, підвищення якості та ефективності організації і управління освітнім процесом закладів фахової передвищої освіти.
 
 
09 січня відбулося засідання конкурсної комісії відбіркового етапу конкурсу ««Педагогічний ОСКАР-2023». Члени конкурсної комісії розглянули ці конкурсні роботи, оцінили їх відповідно до критеріїв, що зазначені в Положенні Конкурсу та рекомендували розглянути та затвердити такі роботи на педагогічній раді 10 січня 2023 року.
 
Матеріали та витяг з протоколу педагогічної ради від 10.01.2023 р. будуть направлені до Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти для участі у Всеукраїнському конкурсі «Педагогічний ОСКАР – 2023».
 

Щедрівки в нашому колоритному українському стилі та традиціях

Друк
PDF

 З наближенням Новорічних свят, все більше хочеться дарувати  радість, позитив,  неймовірні емоції і гарний настрій. Тому наші студенти вже почали створювати передноворічну атмосферу щедрівками в нашому колоритному українському стилі та традиціях.

 

 

 
Щедрувальники привітали колективи  ВСП "Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ",  Лубенську ЗОШ І-ІІІ ст. № 8, ДНЗ №12 "Червона шапочка", ТОВ "Хвиля", Лубенську галерею мистецтв ім. Г. Стеллецького,  БФ "Карітас Лубни ".
 
Щедрівки - скарб, який потрібно пронести і зберегти в серцях та душах кожного українця! 
 
Саме це тримає наш національний, незламний дух і наближає нас кожного дня до перемоги!

Волонтерська акція "Миколай про тебе не забуде"

Друк
PDF

 Вже п'ятий рік поспіль студенти ВСП "Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ" залучаються до волонтерської акції "Миколай про тебе не забуде".

   

Цього року традиційно наші студенти  були помічниками Св. Миколая, адже добрі справи і допомога дітям  - це шлях до формування  свідомої, толерантної, високоморальної особистості, яка буде жити і розвивати нашу Україну.

Захист прав через сильні профспілки

Друк
PDF

 

 

 

14 – 15 грудня 2022 року Полтавською обласною організацією профспілки працівників агропромислового комплексу України на базі Полтавського державного аграрного університету було проведено тренінг для членів профкомів у рамках спільного проекту між Данською Профспілкою 3F і профспілкою працівників АПК України на тему: «Захист прав через сильні профспілки», який відвідала голова профкому коледжу  Кочерга Тетяна Іванівна. 

 

 В сучасних умовах робота  з молоддю стає  вкрай необхідною. Адже особливо гостро стоїть проблема працевлаштування після закінчення вузу, через дефіцит робочих місць та низької оплати праці. Тому кожна молода людина має бажання шукати можливість заробітку за кордоном. При цьому дуже часто виникає проблема недостатньої обізнаності про свої права на робочих місцях в інших країнах, про роль профспілок у захисті їхніх прав.

Захід провела Галина Михайлівна Харченко голова обласної організації Профспілки працівників АПК. На семінарі досить цікаво було послухати про досвід первинних профспілкових організацій аграрних навчальних закладів щодо роботи студентів у Данії та країнах Європейського Союзу, досвід діяльності Данської профспілка 3F та міжнародної профспілки IUF.

Крім цього були розгляну і інші питання:  Вплив війни на міграційні процеси в Україні та ЄС,  їх вплив на ринок праці як в Україні, так і за кордоном; Психологічна підтримка профспілкової молоді в умовах військового стану в Україні; Програма «16 днів проти насильства», діяльність Профспілки АПК у захисті прав людини.

Захід пройшов в дружній та теплій атмосфері. Дякуємо організаторам!

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОНЛАЙН-ОЛІМПІАДИ!

Друк
PDF

 

Здобуваючи якісну освіту за обраною спеціальністю, студенти коледжу мають можливість опанувати курс профільної загальноосвітньої підготовки. Яскравим виявом наполегливості здобувачів освіти у вивченні загальноосвітніх предметів, їх здібностей та ерудиції є участь в онлайн-олімпіадах від провідних освітніх порталів нашої країни. Завдання інтернет-олімпіад доступні для проходження в онлайн-форматі, тож наші студенти мали змогу долучитися до цікавого інтерактиву, а викладачі – отримати незалежну оцінку рівня підготовленості здобувачів освіти. Скориставшись можливістю продемонструвати рівень власної компетентності та повторити навчальний матеріал з обраного предмету, учасники онлайн-олімпіад здобули нагороди у вигляді сертифікатів учасників і дипломів переможців. Дипломи переможців Всеукраїнських онлайн-олімпіад здобувачам освіти в урочистій атмосфері читальної зали вручила директор коледжу Тетяна Орошан.

 

  

 

Заслужені привітання отримують переможці та призери XV Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» (Осінь 2022), які виявили високий рівень підготовки і показали гідні результати:

 

 

з біології:

дипломи ІІІ ступеня – Дар’я Клепач (11 гр.), Дарія Йоненко (11 гр.), Нана Метревелі (11 гр.), Олексій Білаш (12 гр.), Роман Воблий (12 гр.), Богдана Радняна (12 гр.), Поліна Сінельник (12 гр.);

 

з інформатики:

дипломи І ступеня – Богдана Радняна (12 гр.), Богдана Зуб (20 гр.), Владислав Ступка (27 гр.);

дипломи ІІ ступеня – Анна Торохтій (11 гр.), Анастасія Колодяжна (11 гр.), Олексій Білаш (12 гр.), Роман Воблий (12 гр.), Максим Никифоров (12 гр.), Вікторія Рубан (12 гр.), Карина Дуран (20 гр.), Анна Собко (21 гр.), Владислава Решетняк (27 гр.), Андрій Супруненко (29 гр.);

дипломи ІІІ ступеня – Вікторія Карлова (11 гр.), Дмитро Бибик (12 гр.), Ангеліна Голубова (12 гр.), Анастасія Литвиненко (20 гр.), Діана Бибик (21 гр.), Ірина Мудренко (27 гр.), Анастасія Жаркова (29 гр.), Сергій Слєпцов (29 гр.);

 

з математики:

дипломи ІІІ ступеня - Анастасія Колодяжна (11 гр.), Юрій Карпець (12 гр.), Максим Никифоров (12 гр.).

 

Всеукраїнська дистанційна олімпіада «Всеосвіта Осінь – 2022» також має на меті активізувати пізнавальну діяльність та навчальну мотивацію, узагальнити набуті теоретичні знання і закріпити пройдений матеріал. Це важливо у контексті підготовки до ЗНО/НМТ, де основою для високих результатів є досвід виконання тестових завдань різного рівня складності. Тому студентам першого курсу було запропоновано долучитися до дистанційної олімпіади з алгебри, за результатами якої теж маємо нагороди: дипломи ІІІ ступеня вибороли Павло Колісник (11 гр.) і Роман Воблий (12 гр.).

 

 

Свідоцтва про підготовку переможців Всеукраїнських онлайн-олімпіад отримали викладачі циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарно-соціальних дисциплін: Людмила Крят, Тетяна Конкіна і Світлана Дзюба.

 

Висловлюємо вдячність всім учасникам онлайн-олімпіад, які виявили бажання спробувати свої сили в інтелектуальному змаганні! Зичимо успіхів у навчанні й житті, підкорення нових вершин, міцного здоров’я та омріяного миру!

 

Разом до перемоги

Друк
PDF

 

6 грудня День Збройних сил України - одне з найважливіших свят цього року. Шановні воїни, захисники України! Щиро вітаємо з професійним святом з Днем Збройних сил України. Ви  меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини. Бажаємо міцності духу і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій. Вдячні за вашу роботу.

 

У День волонтерства коледжанська родина Відоклемленого структурного підрозділу “Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ”  зібрала допомогу нашим захисникам. З настанням холодів військові потребують теплих речей, продутвів харчування та нашої уваги. Ніхто не залишився байдужим: студенти, викладачі і працівники коледжу зібрали необхідні речі та продукти, малюнки та обереги, які будуть зігрівати серця наших військових. Усі зібрані речі передані волонтерам. Також коледжом були перераховані грошові кошти на потреби Збройних сил України.

  

Ми незламні доки подомагаємо один одному. Разом до перемоги!

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

lubnyfekpdaa@gmail.com