• Навчання за освітньо-професійною програмою: "Облік і оподаткування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Фінанси, банківська справа та страхування"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

  • Навчання за освітньо-професійною програмою: "Економіка"

Останні новини

Участь в заключному етапі огляду-конкурсу на кращу організацію роботи лабораторії «Навчальна бухгалтерія» серед аграрних технікумів і коледжів

Друк
PDF

 

Однією з ключових ланок у підвищенні якості підготовки молодших спеціалістів-бухгалтерів є робота лабораторії «Навчальна бухгалтерія». Адже вона забезпечує взаємозв'язок теоретичного і прак­тичного навчання: поглиблення та систематизація знань студентів шляхом вирішення виробничо-ситуаційних проблем, формування та розвиток практичних умінь і навичок, необхідних для здійснення професійної діяльності. Наш коледж взяв участь у регіональному етапі конкурсу на кращу організацію роботи лабораторії «Навчальна бухгалтерія» та переміг, зайнявши І-ше місце.

 

22 березня на базі НМЦ «Агроосвіта»  відбувся заключний етап огляду-конкурсу на кращу організацію роботи лабораторії «Навчальна бухгалтерія» зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» серед аграрних технікумів і коледжів.

 

Загалом, огляд-конкурс проводився з метою аналізу стану сучасної практичної підготовки студентів в аграрних технікумах і коледжах зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування», забезпечення сучасними інноваційними підходами в практичній підготовці студентів, впровадження нових форм  і методів у процес набуття майбутніми фахівцями професійних умінь і навичок, виявлення та поширення кращого педагогічного досвіду проведення навчальної практики.

 

Наш Лубенський фінансово-економічний коледж ПДАА здобув перемогу в номінації: “Інноваційні підходи в організації практичної підготовки студентів спеціальності “Облік і оподаткування”.

 

Ми вдячні всім викладачам та студентам нашого коледжу за допомогу в підготовці матеріалів до участі в цьому конкурсі.

 

 

 

 

 

Зав. лабораторії «Навчальна бухгалтерія»

 

Т.І. Кочерга

Моя професія – куратор

Друк
PDF

  

15.03.2018 р. у стінах коледжу у дружній атмосфері відбувався перший відбірковий етап конкурсу «Кращий куратор навчальної групи – 2018».

Метою конкурсу є активізація виховної роботи у ВНЗ, виявлення та поширення кращого досвіду комплексного підходу до організації виховного процесу в групах.

Згідно наказу директора « Про проведення першого відбіркового етапу конкурсу кращий куратор навчальної групи» був створений організаційний комітет та конкурсна комісія на чолі з директором коледжу. За таке високе звання змагалося 9 учасників – кураторів.

Почесне завдання щодо оцінки талантів кураторів-конкурсантів було покладене на конкурсне журі.

Учасники надали конкурсній комісії такі матеріали: плани виховної роботи в навчальній групі на поточний рік; журнал куратора навчальної групи; психолого – педагогічну характеристику групи; проект, який реалізує куратор разом з групою; фото- та відеоматеріали, що висвітлюють життя студентів (літопис групи). Також куратори представили свої напрацювання: методичні комплекси, відеозаписи виховних заходів, презентації навчальної групи.

У ході конкурсу комісія оцінювала представлені матеріали, презентації учасників конкурсу за такими критеріями: впровадження новітніх виховних технологій; власні новаторські підходи у вихованні особистості; системність та наступність виховної роботи зі студентами; результативність навчання та виховання студентів; особисті професійні якості та інтелектуальний рівень.

         Кожен виступ куратора засвідчив бездоганне володіння інноваційними формами та методами виховної роботи та заслуговував відзнаки.

Кожен куратор довів, що він повинен бути справжнім лідером, він зобов’язаний приділяти на роботу необхідну кількість часу, займатися плануванням, повинен бути прикладом стійкості та цілеспрямованості, працездатним і активним.

В результаті голосування переможницею визнано  Кочуру Л.В., куратора 11 групи.

Вітаємо! Бажаємо творчого натхнення та звершень.

Останні новини про ЗНО-2018 в Полтавській області

Друк
PDF

 

 

         19 березня 2018 завершено реєстрацію на ЗНО-2018.

Усього в Полтавській області станом на 21 березня 2018 рокузареєстровано 11455 осіб (у 2017 році– 8798), з яких: випускників закладів середньої освіти поточного року – 6333, випускників минулих років –  865, учнів ПТНЗ – 1818, ВНЗ І-ІІ р.а. – 2439. Відмовлено у реєстрації 116 особам, які до 02.04.2018 можуть здійснити перереєстрацію та/або внести зміни до реєстраційних даних (у разі потреби).

37% відсотків зареєстрованих обрали 4 предмети для складання ЗНО. Серед предметів, яким учасники надають перевагу, окрім української мови і літератури, є історія України – 52%, математика – 35%, біологія – 27%, географія – 25%, англійська мова – 23%.Найменшу кількість учасників зареєстровано на німецьку тафранцузьку мови – 52 та 5 учасники відповідно.

         В області зареєстровано 16 учасників з особливими освітніми потребами, для яких в пунктах проведення ЗНО будуть створені особливі (спеціальні) умови для проходження ЗНО (як то: присутність перекладача жестової мови, виконання роботи в аудиторії на першому поверсі, надання можливості використання оптичного збільшувача, настільного пристрою для додаткового освітлення робочого місця, наявність пандуса, забезпечення медичним працівником періодичного контролю стану здоров’я та інші).

Про пробне ЗНО-2018

Пробне ЗНО-2018 пройде 24 та 31 березня 2018. Усього на пробне ЗНО в області зареєстровано 6624 учасників.

 Запрошення із адресами пунктів проведення пробного ЗНО та схеми маршрутів доїзду  до пунктів розміщеніна веб-сайті Харківського РЦОЯО.

Допуск до пунктів пробного ЗНО здійснюється з 10.15 до 10.50 за документом, що посвідчує особу, запрошенням та карткою учасника пробного ЗНО. Учаснику тестування при собі необхідно мати ручку з пастою чорного кольору. Учасники, які запізнилися або прибули без документа, що посвідчує особу, до пункту пробного ЗНО не допускаються.

У разі неявки на пробне ЗНО матеріали пробного ЗНО (зошит, бланки відповідей, інформаційний бюлетень) можна отримати після завершення пробного ЗНО або протягом трьох робочих днів у пункті пробного ЗНО, вказаному у запрошенні. 

Учасники пробного ЗНО матимуть змогу отримати результат пробного ЗНО за допомогою онлайн-сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», що буде розміщений на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі «Учасникам. Пробне ЗНО» 24.03-26.03.2018 – з української мови і літератури, 31.03-02.04.2018з решти предметів.

 

Додаткова інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст ХРЦОЯО по зв’язках з громадськістю, т.(057) 705 07 37, 097 83 23 496

Переможні миттєвості фізико-математичного тижня

Друк
PDF

Турнір знавців математики

Друк
PDF

  

14 березня у читальній залі нашого коледжу було проведено математичний турнір для команд першого курсу. Захід проводили викладачі математики Дзюба С.М. і Барінова В.І., а допомагали їм учасники та призери минулорічних математичних конкурсів: Стовбун Даниїла (20/22 гр.), Хоменко Оксана (21 гр.), Погорілко Наталія і Романенко Олена (37 гр.).

До участі в турнірі було запрошено три команди:

  • 10 група (Козюпа Тарас, Ковтун Ірина, Пальчик Анастасія, Харко Максиміліан, Буняк Іван);
  • 11 група (Баран Андрій, Німич Іван, Різник Андрій, Ряса Вадим, Сацька Катерина);
  • 12 група (Горпиняк Анастасія, Куришко Денис, Носенко Дарина, Панікар Денис, Стріленко Катерина).

Перед початком турніру вступне слово промовила директор нашого коледжу - Орошан Т. А. Вона побажала учасникам успіхів та перемоги, а також нагородила грамотами студентів, які здобули призові місця в математичній олімпіаді.

Конкурси були  різноманітні та креативні, вони дали змогу учасникам  удосконалити свої знання. Спочатку кожен гравець команди повинен витягнути картку із завданням, прочитати для всіх і швидко дати відповідь. Це було досить цікаво, адже кожен мав змогу самостійно подумати та перевірити свої знання. Доки журі рахувало бали команд, глядачі також брали участь у конкурсі. На екрані з’являлися запитання із різних сфер застосування математичних знань    необхідно було швидко здогадатися та відповісти. Найактивнішими і найрезультативнішими учасниками вікторини для глядачів стали Полуніна Юлія (11 гр.) та Лебеденко Іван (12 гр.). Технічну допомогу під час глядацьких міні-конкурсів, як і протягом усього турніру, надавав студент 10 групи Буняк Іван.

Наступним став командний конкурс під назвою «Математична дуель». На цьому етапі турніру команди змагалися попарно. Кожна дуель передбачала 3 запитання. Право відповіді на питання отримувала та команда, яка першою була готова  відповідати.

Продовжився турнір завданням на перевірку спільної інтелектуальної діяльності учасників. Кожній команді роздали аркуш, на якому учасники повинні написати якомога більше виразів, які в результаті обчислення дають  число 1.

Заключний етап конкурсу став справжньою перевіркою на уважність та швидкість мислення. Завдання полягало в тому, що на екрані по черзі з’являлись літери алфавіту, а  командам потрібно було назвати математичний термін чи прізвище відомого вченого, які починаються на цю літеру.

Підсумувавши усі бали, журі оголосило переможців. Очікуючи результатів, учасники та вболівальники почули схвальні відгуки та щирі побажання успіху від почесних гостей турніру: методиста коледжу Литвиненко С.В. і завідувача відділення Конкіної Т.М.

 Хоча кожна команда проявила свою активність і найкращі математичні якості, 1 місце здобула команда 11 групи, 2 місце – команда 12 групи, 3 місце – команда 10 групи. Всі учасники та найактивніші вболівальники були нагороджені солодкими призами. Вітаємо переможців!

Ми щиро вдячні всім учасникам та вболівальникам за активну участь, а також організаторам турніру. Проведений захід був дуже цікавим і пізнавальним. Ми отримали нові знання, гарний настрій та позитивні емоції.

 

Катерина Сацька (11 гр.),

Олена Романенко (37 гр.)

Тиждень фізико-математичних дисциплін

Друк
PDF

  

З 12 по 16 березня в нашому коледжі  було проведено тиждень фізико-математичних дисциплін. У рамках тижня відбувся  ряд цікавих заходів для студентів, організаторами яких стали викладачі Барінова В.І., Дзюба С.М. та Конкіна Т.М.

Розпочався тиждень з оформлення стенду під назвою "Ярмарок математичних кросвордів", а також проведення олімпіади  з математики для студентів першого курсу. У цей же час для другокурсників розпочався творчий конкурс – написання есе на одну з досить цікавих тем: «Світ без математики», «Якби я був автором підручника з математики…», «Що я можу зробити для розвитку математики?». Студенти коледжу з задоволенням взяли участь у заходах і проявили себе якнайкраще. За результатами олімпіади 1 місце здобув Козюпа Т., 2 місце Різник А., 3 місце Харко М. і Ряса В. Стосовно конкурсу есе, тут також є свої переможці: Білоус О., Стародубцева І., Гальченко Я., Кисляк А., Рибаченко К.

  

14 березня були проведені цікаві інформаційні бесіди на тему: "Число Пі у фізиці та математиці" та "Альберт Ейнштейн: справжній науковець і цікава особистість".  Адже саме 14 березня ми відзначаємо одне з незвичайних свят   Міжнародний день числа Пі (3,14 - 14 день 3-го місяця). А також ця дата відома, як день народження великого вченого Альберта Ейнштейна. Вікторина "Задача Ейнштейна" була настільки цікавою, що пошуком  розв'язку були зайняті не лише студенти, а й викладачі. У результаті всі учасники, які отримали правильну відповідь і обґрунтували її, були нагороджені солодкими призами.

 Одним з найбільш пізнавальних заходів став "Математичний турнір", проведений для студентів першого курсу. Всі учасники заходу проявили креативність, інтуїцію та логіку, проте переможець лише один, і це студенти 11 групи ( Баран А., Німич І., Різник А., Ряса В., Сацька К.).

  

Також у рамках тижня була проведена вікторина "Впізнай вченого за портретом", оформлені стенди "Досягнення юних вчених" (про наукові здобутки відомих вчених в юному віці) та "Математичні роздуми" (ключові фрази зі студентських есе).

Тож фізико-математичний тиждень пройшов дуже цікаво та пізнавально. Всі студенти нашого коледжу мали можливість проявити свої знання та інтелектуальні здібності, логіку і креативність. Кожен дізнався і виділив щось нове для себе. А ще всі учасники заходів отримали гарний настрій та позитивні емоції. Тож безмежна вдячність організаторам за проведений тиждень.

 

Олена Романенко,

студентка 37 групи

Спільні кроки до освіти майбутнього

Друк
PDF

  

Сучасна освіта, як і все наше життя, має здатність до постійного оновлення, вдосконалення і розвитку. Завдання педагога – вчасно зорієнтуватись у вимогах до освіти сьогодення, застосовуючи нові підходи у навчанні й вихованні, втілюючи інноваційні методики, реалізуючи невичерпний потенціал. Завдяки співпраці з НМЦ «Агроосвіта» педагогічний колектив нашого навчального закладу має змогу долучитись до освітніх інновацій, збагатити власний педагогічний досвід, отримати мотивацію для вдосконалення навчально-виховного процесу.

 

Тренінг «Проектування електронних освітніх ресурсів та підручників нового покоління у контексті оновлення професійної освіти», проведений 27 лютого провідними фахівцями Науково-методичного центру на чолі із Жуковською С.А. (завідувачем лабораторії інформаційно-ресурсного забезпечення освітнього процесу), окреслив перед викладачами коледжу ряд важливих завдань:

-           спрямувати зусилля на розробку електронних підручників, які б відповідали вимогам часу;

-           доповнити навчально-методичні комплекси електронними розробками, зокрема відео- та аудіолекціями;

-           систематично опрацьовувати матеріали, представлені НМЦ у вигляді «Медіатеки електронних засобів навчання» (http://nmcbook.com.ua/);

-           звернути увагу на можливість використання у навчально-виховному процесі елементів скрайбінгу – сучасної форми візуалізації навчального матеріалу.

Перед учасниками тренінгу виступив заступник директора НМЦ «Агроосвіта» М.П. Хоменко, який справедливо зауважив, що критерієм якості підготовки молодого фахівця є його конкурентоспроможність на ринку праці. Памятаючи про це, варто спрямувати творчий педагогічний пошук у напрямку вдосконалення існуючих і створення нових засобів навчання.

Йдучи шляхом самоосвіти й самовдосконалення, ми, викладачі, зможемо досягти бажаної мети – не лише переконати студентів у важливості освіти, а й зробити навчання доступним і цікавим.

 

Дзюба С.М., голова циклової комісії

загальноосвітніх та гуманітарно-соціальних

дисциплін

Поїздка на міжнародну виставку

Друк
PDF

 

23 лютого студенти коледжу побували в місті Києві, а саме відвідали аграрну виставку «Агро-Весна 2018» в рамках проведення IV дня молодого спеціаліста «Твій професійний старт». Окрім виставки сільськогосподарської техніки, ми відвідали конференцію,  під час якої різні підприємства, які мають зв’язок з аграрною сферою  діяльності, представляли свої фірми та запрошували для  роботи та для  проходження виробничої практики студентів різних спеціальностей. Так, представник компанії ED&F Man Ukraine Оксана Товстолог розповіла, що їх компанія заснована в 1786 році, працює з 60 країнами світу, в Україні вона почала розвиватися з 2007 року в місті Миколаєві. Ця компанія є одним з найбільших експортерів цукру в Україні, а з недавнього часу вони почали вирощувати інші сільськогосподарські культури. Представник фірми також повідомила що вони радо приймуть нових працівників, навіть якщо вони не мають досвіду роботи та повністю відкриті для співпраці з студентами.

Лісов Олександр, HR-директор компанії ТОВ «Імперія-Агро», розповів про перспективи роботи в їх компанії, гарні умови праці, які вони пропонують своїм працівникам, насамперед, вони пропонують роботу студентам в будь-якому з їх 23 представництв в Україні.

Також себе презентували такі компанії як: Торговий Дім «Ензим-Агро»,  який має дуже розгалужену мережу підрозділів, пов’язаних з аграрною сферою; компанія «Хімагромаркетинг», що спеціалізується на виробництві засобів захисту рослин, насіння, мікродобрив. ТОВ «Тайтен Машинері  Україна» спеціалізується на виробництві сільськогосподарської техніки,  а з недавніх пір почало виробляти будівельну техніку.

 

Олександр Гайдай, аналітик компанії AgrsiLab та куратор навчального проекту AgriStart, розповів, як навчають молодих спеціалістів, велику кількість навчального процесу займають не лише лекції, а й різні тренінги та безпосередньо практика на полях, що є найбільш вагомим в розвитку та рівні знань та умінь студентів, а також в їх подальшому працевлаштуванні.

Панасюк Іванна – менеджер проекту AgroPortal.ua – представила переможців конкурсу «Краща аграрна практика». Ними стали в 2016 році  - Сергій Карлов, який вже пройшов стажування в Німеччині та охоче з нами поділився своїм закордонним досвідом, та переможець конкурсу в 2017 році Альона Заславська.

 

Компанія «Danon» та журнал «Agroexpert» провели розіграш призів.

Після конференції ми мали можливість побувати безпосередньо на сільськогосподарській виставці, де були представлені різноманітні види сільськогосподарської техніки та різні види насіння рослин, які були запропоновані найкращими компаніями нашої країни.

Слово про Україну

Друк
PDF

 

Нещодавно ми побували в місті Київ, де взяли участь у конкурсі «Слово про Україну» та презентували свої есе на тему «Я – європеєць». Нас підтримували наші викладачі – Колісніченко Наталія Михайлівна та Литовченко Алла Георгіївна. На конкурсі були школярі та студенти з різних куточків України. Участь у конкурсі залишило нам незабутні враження та досвід виступу перед  публікою. Виступи оцінювало компетентне та об’єктивне журі за певними критеріями: красномовність, артистизм та презентація.

 

Участь у конкурсі «Слово про Україну» могли приймати усі бажаючі, але наша небайдужість до того, що відбувається в Україні і надихнула нас на написання есе.

Ми зрозуміли, що потрібно вірити в себе і намагатися проявляти свої здібності. Це обов’язково принесе незабутні емоції.

 

Свєтлова Марія, 29 група

Здендяк Ірина, 10 група.

Глобальні цілі сталого розвитку

Друк
PDF

 

20 лютого в нашому коледжі відбувся тренінг з популяризації Цілей сталого розвитку. Захід проводили гості, що завітали до нас з Полтавської державної аграрної академії. А саме Тетяна Бардіна – радник  ректора з молодіжних питань та активні студенти - Дмитро Томенко, Валерія Будаква, Вероніка Куркіна. У тренінгу взяли участь найактивніші студенти третього курсу.

17 цілей сталого розвитку  є частиною Порядку денного в галузі розвитку на період до 2030 року, прийнятого світовими лідерами на історичному Саміті ООН у вересні 2015 року. Нові цілі унікальні тим, що закликають до дій всі країни - бідні, багаті і з середнім рівнем доходу – щоб сприяти процвітанню та захисту планети. Але кожна країна визначає для себе окремі цілі, які вона планує подолати.

 

Всі вони є взаємопов’язаними, адже при подоланні однієї з них наступні  подолаються автоматично. Цілі сталого розвитку стосуються кожного громадянина нашої країни і студента в тому числі. Адже ми повинні розуміти, які є проблеми у нашій країні і якими шляхами їх можна вирішити. Від активної життєвої позиції студентів залежить наше майбутнє.

Тренінг з популяризації цілей не є звичайною лекцією. Адже інформація подається інтерактивним шляхом із застосуванням такого методу як Team building та різних рухливих ігор для більш цікавого сприйняття.

Тож під час тренінгу проводилися такі ігри як "Сніжний ком", під час якої ми мали можливість познайомитися між собою, "Дерево очікувань", а також            " Хі Ха Хо",  "Хто лідер", "Командоутворення". Найбільш цікавою була гра "Світове кафе. Networking - Ми за цілі сталого розвитку", суть якої полягала в тому, що кожна група учасників мала вибрати лише 4 найбільш важливі цілі та обґрунтувати можливі варіанти їх впровадження. Підсумком стала гра, в якій за допомогою стрічки ми об’єдналися для створення єдиної команди та визначення ролі кожного з нас, що є надзвичайно важливо і актуально у наш час.

На завершення заходу найактивніші студенти отримали призи та всі учасники тренінгу були нагороджені сертифікатами. Але найголовніше те, що ми отримали багато корисної інформації, нові знайомства, неоціненний досвід, навчилися працювати в команді та доклали хоч трішки зусиль для популяризації цілей сталого розвитку. За що щиро дякуємо учасникам, організаторам тренінгу та викладачу Богдан В.С. за допомогу в організації.

Романенко Олена, студентка 37 групи.

Полтавська обл., м. Лубни,

вул. Я. Мудрого, 23/1

 

 

(05361) 77-535 - директор
(05361) 72-600 - приймальня
(05361) 72-605 - бухгалтерія
(05361) 71-870 - гуртожиток

 

Lubnуfekpdaa@gmail.com